18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

evet olabilir deyip bizi de kandırabilirlerdi:D...ama tuzağa kendileri düştüler...soru iptal:D

2. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

E
    Evet 2 yanlış olunca insan başka şıklara da yönelebiliyor zaten 2 şıkkı doğru kabul etmezler sanırsam

3. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Bazı eğitim kurumlar 3-4 var diyor bazıları 9 hangisine inanıcaz gerekçelerini de söyledi mi eğitim kurumu

4. Alihan DAĞHAN

Alihan DAĞHAN TÜİSAG Üyesi

beta ışınları için yoğun bir duvar(bor'u görünce anladım hani bu ara herşeyi borlu yapıyorlarya) gerek yok.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

bana katkısı olmaz ama..çünki gaz tos sis duman hijyenlerinde cebri havalandırma uygulandığını bildiğim için d şıkkına öteki şıklara bakmadan direk gömmüştüm

6. 22aslan22

22aslan22 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşımın itiraz ettiği sorular; 3m yükseklik sorusu ve vinç ile yüksekte çalışma sorusu itiraz dün yapıldı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. 22aslan22

22aslan22 TÜİSAG Üyesi

doğan bey teknik öğretmen misiniz

8. Bianegro

Bianegro Guest

ben bizim eğitim kurumunda çalışanlara gerçekten güveniyorum ezelden beri..çünki tanıyorum onları ve de mantıklı insanlar..şunu söylediler.....vinç sorusu ve asetilen şık değişimi
    planlama, netron, gaz ölçümleri, kaynak 5 metre iptali toplam 6 sorunun dışına çıkmayacağını bildirdiler

9. missisg

missisg TÜİSAG Üyesi

benim gittiğim kurum 9 sorunn eski kanuna göre sorulduğunu belirtti.onlara gelen yazıda kursiyerlerin yeni kanundan sorumlu oldukları belirtilmiş.sırf bu yüzden 9 sorunun iptali gerek diyorlar.

10. Bianegro

Bianegro Guest

hayır...emilsiyon lokal havalandırma genel menel birazcık karışık fakat özellikle çözülmüş sorularda boyne var...gaz toz sis şeklinde başladı mı cebri...bunu hafızada tutmakta ne var ki

11. Aysgonul

Aysgonul Guest

Su an sorulara itiraz kismindayiz ,dava kismina gelemedik :)))

12. Bianegro

Bianegro Guest

alakası yok..bizim kurumumuz bizi sınavdan önce bilgilendirdi..4857 nin geçerli hükümlerinden ve yeni kanundan karışık sorumlusunuz denildi..eğitim kurumlarının birçoğu amatör

13. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Şı
    şıklar değişirse yanar

14. Bianegro

Bianegro Guest

mesela emnyet yüksekliği sorusunda..yok orada öyleymiş böyle şöyle gerek yok...3 metre sdandardı geldiği andan itibaren 4 metre tarihe gömülmüştür...o iptali gerekir..çünki soru 4 metre çıkacak cinsten soruldu..sorulan soru kapsam dışı

15. Aysgonul

Aysgonul Guest

:))kapida bekliyo :))

16. 22aslan22

22aslan22 TÜİSAG Üyesi

:)

17. bulentim77

bulentim77 TÜİSAG Üyesi

bizim kursun hocası tüzükten soru beklemiyoruz ama yine de anlatmak zorundayız demişti.o konularda sıkıntı yok. yeni mevzuatta kılı kırk yararcasına boşluk doldurma soruları kimse beklemiyordu heralde...

18. Bianegro

Bianegro Guest

vallaha ben kılın kırkına ayar oldum o boşlukları paramparça ettim hepsi doğru fakat 11 tane kolay sorudan hata yaptım..ve çok canım yandı ampermetreyi bile yanlış kodladığımı farkettim

19. Dava açılan soru yok... itiraz edilenler var. İtirazdan sonuç alınamazsa dava süreci başlıyor.

20. alaattin özkan

alaattin özkan TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica