18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cetinali

cetinali TÜİSAG Üyesi

o arkadasınla muhabbeti kesterim bu akdar bencillik olmaz:)ben arkadaslarma gidin alın vizyonunuz genişler ayrıca santiyelerde işveren vekiliyiz otomatik olarak neyle karsı akrsıya oldugumuzu görmüs oluruz diye motive ediyorum

2. Bianegro

Bianegro Guest

zaten şımardı..vallaha şoke etti beni

3. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Bilimsel konularda itirazları red edebilirler açık kapı varsa. Yönetmeliğe ters olanları( Vinç kabini, PUKO, CO-CO2) kesin iptal ederler. İmla hataları ise vicdanlarına kalmış. 7-9 arası iptal bekliyorum. Fakat kimse fındık işçisinden, kullanılmayan laptoptan beklentiye girmesin derim. Bazı tüzüklerin kaldırılmış olması ise hukuk veya guguk devleti olmamıza bağlı olarak değerlendirilir.

faruk murat silahtaroğlu bu yazıya teşekkür etti.
  4. Bianegro

Bianegro Guest

şu sınavdan çıktıntan sonraki 1 saat zarfında kafamdan soruları analiz ediyordum..11 tane basit soruda hata yaptığımı anlayınca yıkıldım..doldurma soruları tanımlar okadar şanslı kodlamaya açıktı ki umudumu kesmiştim..cevap anahtarı geldi bir baktım..zor sorulardan 2 tane yanlışım çıktı ve doğru toplamım 68..şimdi kara kara düşünüyorum asetilen şık değişimine gidecek oradan -1 alıyorum 67 ye düşüyorum..planlama iptal olursa, 3 metre sorusu iptal olursa tüzükten kalktı diyorlar..bunlar iptal olursa 69 a çıkıp kalıyorum..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

hem iptal hem de şık değikliği olabilir mi

6. Bianegro

Bianegro Guest

tabi ki

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

evet...vinc sorusu ve asetilen sorusunda şık değişikliği olacak
    planlama..gaz ölçümleri..iskele dengesi sorularında iptal bekleniyor

8. gilgin

gilgin TÜİSAG Üyesi

İtiraz eden tüm arkadaşlara teşekkürler, bende sınırdayım, itirazlar kabul olursa rahatlarım

faruk murat silahtaroğlu bu yazıya teşekkür etti.
  9. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

peki 64 65 alan arkadaşlar için bir umut olabilir mi

10. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

yoksa onlar hiç umutlanmasın mı

11. Bianegro

Bianegro Guest

bana bir tane daha iptal lazım bunların haricinde aksi taktirde 68 den 69 a çıkıp kalıyorum

12. Bianegro

Bianegro Guest

allahtan umut kesilmez demek isterim..fakat hanfendi..benim puan 68...ve ben iptal edilmesi gündeminde olan sorulardan 3 yanlış yaptım...biri vinç biri planlama bir diğeri iskele dengesi..asetilen sorusundan -1 kaybedeceğim planlama ve iskeleden +2 gelecek v 69 da kalacağım..bu şununla alakalı..iptal edilebilecek sorulardan yanlış yaptığın soruların fazlalığıyla alakalı

13. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

eee sizin yanlış yaptığınız sorulardan iptallik az mı

14. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

o zaman siz hep iptallik soru olarak düşünülenleri doğru yapmışsınız

15. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

yönetmelikten kalkanlar bi kere kesin iptal mi

16. Bianegro

Bianegro Guest

hayır..iptal olması gereken soruları ben çoğunluğunu doğru yaptım sadece planlama sorusu ile iskele dengesi sorusunu yanlış yaptım..bunlar iptal olursa 70 oluyorum..fakat asetilen sorusunda şık değişikliğine gidileceğinden ben 69 a düşeceğim

17. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

ama şık değişikliğine gidildiğinde doğru yapanlar ne olacak bende oksijen yaptım her ikisinide kabul etmeleri gerekmez mi

18. Bianegro

Bianegro Guest

benim kanaatimce yükseklik emniyeti sorusu 3 metre ..4 metre kanunu yürürlükten kalkmıştır..bu soru iptal olmalı

Fatma ertan bu yazıya teşekkür etti.
  19. Bianegro

Bianegro Guest

maalesef..ben de oksijen yaptım fakat -1 alacağız kaçarı yok

20. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

insanlarla dalgamı geçiyorlar bi öyle bi böyle
    millet ne ızdırap çekiyor
    gecenin bu saatinde acaba ne olacak diye kara kara düşünüyoruz

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.