18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

vinç sorusunda da 1 ve 3 cevabı doğru seçilecek...başka da şık değişikliği bu iki konu dışında gündemde deil

2. Bianegro

Bianegro Guest

evet..ben dün gecenin sabahından beri buralardayım düşünüyorum valla takip de ediyorum

3. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

hayır madenlerle ilgili sorularda var yürürlükten kalkan

4. çevrearti07

çevrearti07 TÜİSAG Üyesi

Şık değişikliği olacağını nereden biliyorsunuz açıklama mı geldi beklenti mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

5 ile 6 soru iptale açık..2 tanesi de şık değişikliği..büyük ihtimalle olacak bunlar..siz bu iptal olacak 5-6 soru içerisinde yanlış yapmış olmaya çalışın benim gibi 6 da 5 yapmışsanız işiniz zor

6. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

kimseden ses soluk yok acaba hiç bir sınav bu kadar tartışıldımı ya da çıkıp neden bi açıklama yapılmıyor milleti neden bu kadar zor durumda bırakıyorla

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Gökhan Yurga

Gökhan Yurga TÜİSAG Üyesi

Doğan Bey,Asetilen sorusu şık değişikliğine gitmez bence.Soru iptal olur.Çünkü farklı kaynaklarda ikisininde önce açılması ile ilgili bilgiler var.Şık değiştirme ancak ve ancak vinç sorusu ve tarzında net cevap anahtarına yanlış şık yazılmış sorularda olur.Yoksa önce asetilen açılsın diyen de var o2 de açılr diyen de var.Ama yüke insan biner ,yada vinç kabini açık olabilir şurada yazıyor bakın diyen kimse olamaz...bence içinizi ferah tutun...

8. Bianegro

Bianegro Guest

yok beklenti deil çünki bana zarar veriyor bu durum..mayıs ayında sınava giren arkadaşımın da başına geldi..iptallerden 4 soru avantaj sağladı şık deişikliğinden 1 soru kaybettiğini söyledi..bu iş garantidir..hatta veriyorum..vinç sorusu 1 ve 3 olacak, asetilen sorusunda a şıkkı b şıkkı olarak değişecek..başka da yok

ALİRIZA ARSEVEN bu yazıya teşekkür etti.
  9. soner taşlıalan

soner taşlıalan TÜİSAG Üyesi

17 ağustos öğleden sonra kişi başı 180 euro otel ücretinin olduğu bir mekanda ( sürmeli otelde ) iş güvenliği uzmanları sınavı hazırlığı adı altında yapılan.... parası olmayanlar için gizli sayılan toplantının bi açıklaması varmıdır. acaba

Fatma ertan bu yazıya teşekkür etti.
  10. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

evet bende aynı şeyi okudum ve buldum kaynaklardan oksijen ve asetilen için

11. Bianegro

Bianegro Guest

evet araştırdım..özel durumlarda önce oksijen açılır..özel durumu belirtmesi gerekirdi diyosunuz lakin..kaynak işlerinde kesme işlemi özel bir durum olup bakanlık kesme kavramından özel durum olup olmadığına dikkat etmemizi sağlamak için bizi denemiştir..oradaki tüyo kesme işlemiydi fakat anlayamadık

12. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

soner bey ne demek istediniz

13. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

İşçiler halen kolayına geldiği için önce asetileni açarlar, fakat derslerde mutlaka önce oksijenin açılması gerektiği anlatılır.

14. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

hiç bu kadar tartışılan sınav oldumu acaba

15. Att41

Att41 TÜİSAG Üyesi

Gerçekten şayine uyandırıyor

16. Bianegro

Bianegro Guest

ali bey..sizin iptal olmasına inandığınız soruları yazar mısınız

17. Att41

Att41 TÜİSAG Üyesi

Gerçekten şayibe uyandırıyor

18. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

o zaman biz boşa tartışıyoruz arkadaşlar

19. Bianegro

Bianegro Guest

ben de diyorum ne şahini:D

20. yiğitoğlu

yiğitoğlu TÜİSAG Üyesi

arkadaşım varsa ispatın göster yada yayınla. Sanal alemde yaz kurtul ortalıyı velveleye verme...Ya rabbi ya resulallah ya

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica