18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

ayhan bey ben sınava ayar oldum öyle uzun uzun soruları görünce 20 dk dolamadan hap sorulara çat çat geçtim ve kebaplardan 11 adet yanlışım çıktı..ben eğer bu sınavı geçersem ki ramak kaldı 68 deyim lakin iptal durumunda olan sorulardan 2 tane yanlışım var ne yazık ki..ben eğer geçersem 85 aldığımı kabul edeceğim

2. Bianegro

Bianegro Guest

gece gece ayarım kaçtı ya sabahın köründen beri 15 saattir buradayım vallaha iptallik soru bulamadım gitti 1 tane lazım millet 15 tane iptal buluyor gözlerime inanamıyorum bu ne ya diyorum edecekleri 4-5 iptal 2 de şık değişimi

3. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Bu kadar muhendis ve doktoru Ankaraya topluyorlar ve dalga gecer gibi soru doruyorlar.kasten yapiliyor gibi...

4. Bianegro

Bianegro Guest

kasten yapıyorlar iptal edecekleri soruları bile ayarladılar hersene aynını yapıyorlar..itirazlerden ton kadar para aldılar..itiraz bir kişi etse bile yapacaklar zaten iptalleri...yani gaz ölçümleri sorusunu istemeden mi yanlış bastılar sanıyoruz..bile bile yaptılar iptal kapsamına girsin die bu adamlar beyinsel çakal..9 iptalden yarısını seçerler arşivden 5 taneye kaparlar olayı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yojimbo bu yazıya teşekkür etti.
  5. ayhantas

ayhantas TÜİSAG Üyesi

doğan bey sizin kazanacağınızı umuyorum, daha doğrusu içime öyle doğuyor inşallah ta yanılmıyorumdur çünkü genelde hislerim doğru çıkar. bu arada sınırda kalan tüm arkaşadaşlara da allah kolaylık verirde geçerler inşallah

6. Aysgonul

Aysgonul Guest

Filiz Hn 18 mayıs sınavına da girmiştiniz sanırım ağustosta ki durum nedir ?İnş bu sefer olumlu bir şekilde sınav stresi bitmiştir

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

teşekkür ederim insan rahatlıyor..kendime de kızıyorum amperi bile yapamadım..bütün yıllık izin ihbar baraş dolgu hep yanlış..millet bu sorularla ayakta kaldı ..ben 3 tanecik yapsam şuan leyla olmuştum..yine de sağolun..

8. Aysgonul

Aysgonul Guest

mayıstaki sınavda 55 doğrum vardı 18 tane sorunun cevabını da hatırlamıyordum.Sırf madem itiraz hakkı var ben yararlanamıycam 55 doğruyla ama en azından başkaları faydalanır sınav sisteminin düzelmesi içinde bir adım olur diye 9 soruya itiraz ettim.İçinden sadece 2 si iptal oldu.sınav sonucunda 68 aldım..Belki sizinde şıkkını tam hatırlayamadığınız doğru sorularınız vardır.Umudunuzu yitirmeyin,şu an için elinizden geleni yapmışsınız zaten içiniz rahat olsun.. gerisini zaman gösterecek

9. Bianegro

Bianegro Guest

ben zaten kafadan %98 emin olduğum 6 soruyu yanlış olarak varsaydım o şekilde 68..fakat benim için bu sınavı bu zamanda kazanmak çok önemli ve sıkıntımı mazur görün..hata olasılığını % sıfır a çekmeye çalışıyorum

10. ayhantas

ayhantas TÜİSAG Üyesi

Aysgonul hanım sizin sınavınız nasıl geçti veya umduğunuz gibimiydi?

11. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Ben 18 mayis sinavindan 75 le gectim.Simdi torba yasayla bahsedilen prim gunun belirlenmesini bekliyorum.B yada A sinavina girebilmek icin.yani 23 kasim sinavina hazirlanacagim anlayacaginiz...

12. Bianegro

Bianegro Guest

torba yasa çıktı diyorlardı bugun madde 56 sanırım paylaştı birisi..kasım sınavına girebilirsiniz bu durumda

13. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Torba yasa ciktida prim gun sayisi netlesmedi.tuzugu bekliyoruz.

14. Bianegro

Bianegro Guest

ben de girebilir miyim bu sınavı geçersem

15. Aysgonul

Aysgonul Guest

çok sevindim filiz hn tebrik ederim ,hayırlı olsun..kasım sınavı da iyi geçer eminim ..zamanla alışılıyor sınav soru tarzına sanki :)

Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  16. denizceren

denizceren TÜİSAG Üyesi

doğan bey,hepimiz gibi sizede geçmiş olsun.
    18 mayıs sınavından 65 almıştım.ne yazıkki iptal sorularda işime yaramadı.şimdi 69 dayım,bakalım hayırlısı.ama sınav sorularını görünce yıkıldım.sizinde başaracağınızı umuyorum,merak etmeyin.her şeyin hayırlısı....

17. ayhantas

ayhantas TÜİSAG Üyesi

Filizisg hanım 18 ağustos sınavını geçenlerde girebiliyormu b sınıfı sınavına, çünkü yüksek lisans yapmayı düşünüyordum, yardımcı olursanız memnun olurum

18. Aysgonul

Aysgonul Guest

daha iyiydi sanırım ama benim sıkıntım şu ben yine cevapları net hatırlamıyorum :)genelde sorularda 2 şık arasında kalınıyor.Bende o mu bu mu derken işaretliyorum ama sonra hatırlamıyorum.Hayırlısı diyorum artık

19. Bianegro

Bianegro Guest

tebrik ederim..bukadar kasıntılı bir sınav için yine iyi 69 gerçekten iyi..muhtemelen 3 iptal gelecektir..umarım işinize yarar

20. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

A
    arkadaslar gittigim kurstan bir hoca soylemisti.c sinifi belgenizin duzenlenme tarihi 12 temmuz 2013 ten once ise bu yasaya dahilsiniz demisti.genede arastirmak lazim.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica