18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ali erhan

ali erhan TÜİSAG Üyesi

çeşitli sitelerde 92,93.94,95 ..vs alacam diyenler hatalı sorularda hatalı cevapları tahmin edecek kadar müneccim yada o kadar doğruları yapan ama o hatalı sorularda hataya düşerek hatalı cevabı işaretleyen talihsiz veya bir yerlerden cevapları sınavdan önce öğrenenlerdir!!başka izahi varmı bilemiyorum

cherry_tr bu yazıya teşekkür etti.

2. Kopya çektiklerine ihtimal vermem ama hatalı bir soruyu nasıl olupta "doğru" yapabildiklerine şaşmamak elde değil. Aslında bu İSG yi hiç kavramadıklarının bir delili.

ergeco ve Ercan Mattaoğulları bu yazıya teşekkür etti.
  3. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

18 agustos sinavinda doner testerenin tezgah yuksekligi kactir?diyor.cevaplar 70 ,80,90,110
    m?cm?.....????? Sari cizmeli mehmet aga??soruyorum size universitede birim yazmadiginizda ne oluyordu?? Oryantalist olmaya gerek yok.adam gibi soracaksin soruyu. Şaibeli olmayacak.

4. Evet doğru yazılması gerekirdi ama sanırım sınava giren üniversite mezunu bir adayın acaba bu kilometre mi, milimetre mi, angstron mu diye düşünmeyeceğini hesaplamışlardır.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. YAŞAR SALUR

YAŞAR SALUR TÜİSAG Üyesi

filiz hanım ağzınıza sağlık soruların net olduğunu ifade edenlere güzel bir cevap azot miktarını da yazacaklar bu kadar basit

Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  6. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

Bilgiyi nasıl aldınız?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Kusura bakmayin benim bu konuda aci bir tecrubem var ve kulagima kupe olmustur.fabrika organizasyonu dersinde sadece bir soruda m yazmayi unutmustum.tum kagidim iptal oldu.profun kapisina gittigimde ben muneccimmiyim ne bileyim onun m oldugunu dedi.o profta onun m oldugunu biliyordu takdir edersiniz...

8. Aysgonul

Aysgonul Guest

bu soru birim yazılmadığı için iptal oldu.Ama gürültü sorusunda dozimetre şıkkı doğru kabul edildi.Doğru yazım gerekiyor ise gürültü ölçer gürültü dozimetresi olarak belirtilmeliydi

9. Bülent Erdem

Bülent Erdem TÜİSAG Üyesi

Sanırım dediğiniz soru Mayıs ayındaki sınavdaydı iptal olmadımı bu soru

10. Azat miktarı zaten yazılı %78, daha yüksek olursa azottan değil oksijen azlığından zarar görülür ki bu bütün gazlar için geçerlidir. Ama size özel yazılmalıydı bunu kabul ediyorum.

11. Evrak vermeye giden arkadaşlar sormuşlar "çok itiraz var m"ı diye oradaki memur; "rekor kırdınız bu sınavda" diye söylemiş. :)

Bilgi bundan ibaret

yiğitoğlu, ebru_ahmet ve Ercan Mattaoğulları bu yazıya teşekkür etti.
  12. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Lisans seviyesinde prosedurlere uygun hazirlayacaksin soruyu.dalga gecer gibi degil...

Ercan Mattaoğulları bu yazıya teşekkür etti.
  13. YAŞAR SALUR

YAŞAR SALUR TÜİSAG Üyesi

azot miktarı yazılı değildi soruya iyi bak

14. Azot miktarı yazılı (havada %78 azot olduğunu ilkokuldan itibaren hepimiz biliyoruz) Ortam havasında %78 gibi inanılmaz yüksek oranda zaten azot var.

15. foksuz

foksuz TÜİSAG Üyesi

Hocalarımızla yapmış olduğumuz istişareler neticesinde ekteki soruların hatalı olduğunu düşünüyoruz.
    İtiraz etmek isteyen arkadaşlar bugün mutlaka itirazlarını yapsınlar.
    Saygılarımla
    Fatih ÖKSÜZ / PERKEM İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumu

müslüm63, adnan tan, yeaxoy ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  16. Fatih Bozoklar

Fatih Bozoklar TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar azotla ilgili tartışmayı ben açtım ancak bitmesini rica ediyorum lütfen. Önümüze bakalım. Bu sınavdan geçeceğim gözüküyordu. Ancak sınavın tamamı iptal olursa tekrar uçak, otel parası ve zaman kaybına uğramak istemiyorum. 15 yanlış veya şaibeli varsa 15i de doğru kabul edilmeli. 9 sorudan fazlası iptal olursa sınavın tamamı iptal olur hangi resmi kaynakta yazıyor acaba?

17. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

İptal oldu ben zaten dogru yapmistim benim icin birsey farketmedi.ben bu soruyu ornek verdim sadece,bujun gibi bir suru iptal olmasi gereken soru vardi.

18. HALİL DALLI

HALİL DALLI TÜİSAG Üyesi

bence soruyu hazırlayanlar hasılat rekoru kırdılar kasımda 50 tane yanlış sorarlar maaşları çıkar

Hale Çalışkan, YAŞAR SALUR ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  19. Hiç bir resmi ibare yok. Bunun bir kent efsanesi olma ihtimali var.

Ercan Mattaoğulları bu yazıya teşekkür etti.
  20. YAŞAR SALUR

YAŞAR SALUR TÜİSAG Üyesi

koray bey mualefet olmak için mi burdasınız :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica