18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selçuk allı

selçuk allı TÜİSAG Üyesi

Ağzına sağlık bende aynı kanıdayım.. :)

YAŞAR SALUR bu yazıya teşekkür etti.
  2. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Dün uçak kargo ile gönderdiğim kargo ulaşmış, sevindim
    Your cargo has been delivered in 23/08/2013 at 09:37 o'clock. Cargo was picked up by : MEHMET İLHAN

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  3. Bianegro

Bianegro Guest

hatalı sorular
    1) kaynak işlemi.....lokal ve genel havalandırma yapılmaz..gaz toz sis lerde cebri havalandırma yapılır
    2)azot bulunan ortamlarda cebri havalandırmaya gerek yoktur iptal de gerekmez
    3).......acil durum planını hazırlar...imla eksikliği varmış...ne alakası var..işveren gerekli ölçüm ve değerlendirmeyi yapar..işveren üzerine soru kurulla murulla oraklaşa çalışması söz konusu deil
    4)sen git 02 y 19.5 bil yine yanlış yapardın...soru hatalı fakat d şıkkının doğru olduğu da belli..anladık karbon monoksit yerine karbon dioksit verildiğini
    5)başka da hatalı soru yok...

4. Evet bende talepte bulundum. Bu sorun çözülmeli belli başlı illerde de sınav yapılmalı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yeaxoy bu yazıya teşekkür etti.
  5. Kurtankara

Kurtankara TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR EKTE YER ALAN İTİRAZ DİLEKÇESİ, ÇOK İYİ HAZIRLANMIŞ İNCELEYİP İTİRAZLARINIZDA DİKKATE ALMANIZI ÖNERİRİM. SAYGILAR.

6. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Siz itiraz ettiniz mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Fatih Bozoklar

Fatih Bozoklar TÜİSAG Üyesi

Eksik ve hatalı sorular insana zaman kaybettirip, diğer sorulara gereken zamanın verilememesine neden oldu.
    Böyle bir durumun bedeli adaylara ödetilmemeli. Bakanlık bütçesinden karşılanmalı.
    Bundan sonraki sınavlara herkes kendi ilinde girmeli.
    Fazladan verilecek bedeli neyse bakanlık kendi bütçesinden karşılasın.

ALİ ULVİ ÖZÇELİK ve YAŞAR SALUR bu yazıya teşekkür etti.
  8. Bianegro

Bianegro Guest

yani bunların hatalı olduğunu anlamak için isg mantığına sahip olmak da gerekmiyor

9. YAŞAR SALUR

YAŞAR SALUR TÜİSAG Üyesi

ben sınavın sadece ankarada olması mantığınıda anlamadım ankara kalkınsın mantığı mı bu

10. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Bunları buraya yazdığınızda sadece biz okuyoruz. İtirazlarınızı bu konuda yetkili ve görevli makamlara yazılı olarak iletirseniz faydalı olacaktır. Lütfen hepimizin yararına olan fikirlerinizi, benim yaptığım gibi bakanlığa yazılı olarak iletin.

11. Bianegro

Bianegro Guest

bu soruların hepsi iptal olsun sınava hiç çalışmadan giren bile geçer

12. Hale Çalışkan

Hale Çalışkan TÜİSAG Üyesi

Dun bitti itiraz suresiki..

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  13. Buda benim itiraz dilekçem;

Ekli Dosyalar:

Execute, müslüm63 ve Serdar Ö. bu yazıya teşekkür etti.
  14. Bianegro

Bianegro Guest

adamlar basit basit 3 tane soru sorumuşlar halen daha tüzükten kalmış diosunuz..kalksa kaç yazar basit onlar tüzüğü bilmek mi gerekiyor

15. foksuz

foksuz TÜİSAG Üyesi

Umarım faydası olur.

16. Bianegro

Bianegro Guest

dün hiç biriey bitmedi...antartikaya gitsen bile başlangıç olayın olduğunu andan itibaren bir gün sonradır..salı açıklandı çar 1 per 2 cum 3..ilokulda öğrendik biz bunu be

17. frozen0640

frozen0640 TÜİSAG Üyesi

BİZDEDE RECEP KILIK İSİMLİ Bİ HOCA VARDI PROF ODA AYNI ŞEKİLDE AŞIRI DERECE PİMPİRİKLİ BİRİSİYDİ.İŞLETME YERİNE FABRİKA YAZSANIZ YADA İŞYERİ YAZSANIZ AYNEN İPTAL OLUYORDU.YADA 10 MADDEDEN SADECE 1 TANESİNİ YAZMASANIZ SORU YİNE İPTAL.NEYSE TEŞEKKÜRLER.KOLAY GELSİN.

18. can.kavuzlu

can.kavuzlu TÜİSAG Üyesi

doğan kardeşim sınavın iptal edilmesinden korkuyrsn galiba...sıkıntı yapma iptal olmaz...onun dışında sorular iptal edilse sana zararı olmaz yararı olur...kendi kendine hallenme lütfen...ne kadar çok hatalı olursa o kadar hepimiz için iyi..onun dışında seni anlıyorum sınav iptal edilirse diye korkuyrsn...sınavı iptal falan etmezler...10 soru iptal edilmesi gerekiyor...cevap anahtarı değişiklikleri iptal e girmiyor...en basitinden o kadar iyi bildiğini düşünüyorsunda oksijen ve asetilen sorusunun cevap anahtarının hatalı oldugunu neden sölemiyorsun.?araştırmadan cevap yazma.

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  19. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

İtiraz süresinin bitiş zamanı: Bugün saat 17:00
    Lütfen İtiraz ediniz

20. Bianegro

Bianegro Guest

harika çok güzel bir dilekçe..zaten sizin iradenize saygı duymuştum...yanlız ağırlık konusunda hem fikir deiliz..soruda aldatmaca var dior ki -kesin verilerle-..işverenin çalışana ağırlıkla ilgili bilgi vermesi için belli başlı verilere kurallara uymasına gerek yoktur ki..delil melil kural manasız..teknik bilgileri belirli verilere dayanarak aktarabilir..fakat ağırlık olmamalı...ben yanlış yaptım bu soruyu..fakat iptal olacağını da düşünmüyorum

21. Hale Çalışkan

Hale Çalışkan TÜİSAG Üyesi

Valla bize kurstan uzerine basa basa ozellikle solediler aciklanan gunden basliolar saymaya carsamba gunu kargoya verin diye..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica