18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

sen gece mışıl mışıl yatarken ben sayfa 125 lerden 133 lere kadar oksijen sorusunun hatalı olduğunu sayfa başına dile getirdim anladın..üstelik şık değişiminde -1 puan zarar edeceğimi de bilerek..rica ediyorum bakın isterseniz geçmiş sayfalara

2. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Yok mu Ankara dan bağlanacak, itiraz edilen yeri ve kuyrukları oradaki atmosferi değerlendirebilecek bir kişi ?

ebru_ahmet bu yazıya teşekkür etti.
  3. Bianegro

Bianegro Guest

sizin kursa selamımı söyleyin yahut gerek yok bugun de sürenin dolmadığını öğle vaktinden sonra illa ki duyarsınız

4. can.kavuzlu

can.kavuzlu TÜİSAG Üyesi

hayır sanki basın açıklaması yapar gibi başka problemli soru yok demişsin...çok fazla soru var net olmayan...o yüzden başka soru yok denilince hoş olmuyor...bende en basitinden oksijen asetilen sorusunu sölemek istedim...başka soruda problem yok cümlenzden dolayı yazdm..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

adnan tan bu yazıya teşekkür etti.
  5. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

İptal edilmesi muhtemel soruları, cevap anahtarına göre doğru kabul edilen şekilde işaretlediğiniz anlaşılıyor. İptal edilirse sınavdan kalabileceğiniz de...Hatalı, eksik ifade edilen, mülga mevzuattan sorulan soruları bir şekilde doğru cevap kabul edilen şekilde işaretlemeniz buradaki kimsenin suçu değil. Bu soruların doğru olarak sorulduğunu bizlere karşı savunmanız, o sorular üzerindeki itirazları gidermeyecektir. Soruları iptal edecek bizler değiliz. Soruların iptali halinde herkes sonuçlarına katlanacaktır.

6. DENİZ AYGÜN

DENİZ AYGÜN TÜİSAG Üyesi

hocam bunlar laf anlamaz boşuna yorulmayın işi ticarete dökmüşler .paranın adamları insanların ve işin güvenliğini düşündüklerinden degil bu işler. tamamen PARA PARA PARA VERSELAM SAYGILAR

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

uzmanaday bu yazıya teşekkür etti.
  7. serdar emre

serdar emre TÜİSAG Üyesi

hocam öğrendiğim kadarıyla itirazlar okadar fazla değil bilginiz olsun. Mayıs ayına yapılan itirazlar daha fazla İMİŞ.

Serdar Ö. bu yazıya teşekkür etti.
  8. Bianegro

Bianegro Guest

hatalı sorularlan ve iptal olması gereken sorulardan benim doğru yaptıklarıma açıklama yaptım....asetilen vinç sorusu hatalı soru deil ve iptal olmaması şık değişimine gidileceğinden değinmedim bunlara

9. ergeco

ergeco TÜİSAG Üyesi

Azot bazı bir çok yerde basit bogucu gaz olarak geçiyor. Ortamda merak artarsada oksjijen azalırzor soluk alınırbu yaklaşım biraz abzurt geldi bana.devri havalandırma kavramını iyi etüd etmek gerek.bir çok bogucu verilen basit bogucu gaz şu anda havada var CO, CO2. Vs. Vs. Birlikte çalıştım A sınıfı uzmanlarda aynı fikirde.Her kötü kokulu yere 2.birhavalandırma önerirsek bu işin içinden çıkamayız.Bu arada usluplarda biraz daha saygı lütfen kimse ilkokul seviyesinde değil burda.

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  10. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

hakkaten süper fikir ne kadar yanlış soru o kadar itiraz , gelsin paracıklar. sonra zaten soran eden yok 50 yanlış soru hazırla 5 tanesini iptal et.

11. Bianegro

Bianegro Guest

tamam can bey ister istemez panik stres hakim oluyor..ben de fevri davranıyorum fakat geriliyorum arada..evet iptal olması gereken sorular var..

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  12. ergeco

ergeco TÜİSAG Üyesi

Metan yerine merak yazmışım özür dilerim.

sammy bu yazıya teşekkür etti.
  13. adnan tan

adnan tan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşın sen Türkçe bilmiyor olabilirsin ama ben biliyorum. 69. soruda noktalı yerden sonra bağlaç ve ya virgül konulmazsa cümle bozulur.
    Cümleyi bir virgül koyarak oku bir de virgül koymadan. Hatayı anlayamıyorsan da git Türkçe kursuna yazıl.

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  14. Bianegro

Bianegro Guest

bakın..kaynak sorusunu d şıkkı olarak doğru şekilde işaretledim ve de iptal olması gerekiyor..tüzük soruları vardı..günlük/ haftalık iptal olması gerekiyor..bunu da doğru yaptım..tabi ki iptal olsun..benim açıklamam şundan sebep: nasıl olur da hatalı soruları adamın birisi doğru yapar dendiği için açıklama yapma gereği hissettim...ben bu sorular şu sorular iptal olmasın demedim ki

zkb bu yazıya teşekkür etti.
  15. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

47 ve 81 haricindekilerde kesin haklı çıkarsınız.

16. can.kavuzlu

can.kavuzlu TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar itiraz dilekçemi kargoya vermiştim...şimdi dikkatimi çekti...adres olarak sosyal güvenlik kurumu başkanlıgı genel evrak servisi inönü bulvarı no:42 emek yazılmş...çalışma ve sosyal güvenlik bakanlıgıyla aynı adres değil galiba...

17. Umarım öyle olur hem bana hem başkalarına yararı olur. Bazı sorulara başkalarının istediği üzerine itiraz ettik zaten.

18. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Buradaki herkes yazdıklarınızı anlayabilir. Siz, bir şekilde doğru işaretlediğiniz soruların iptalini istemiyorsunuz. Çünkü, bu halde sizin yanlış yaptığınız soruların iptal edilme ihtimali azalıyor. (İptal edilecek toplam soru sayının çok olmayacağı düşüncesi ile) 2 den fazla doğru işaretlediğiniz sorunun cevap şıkkı da değişirse sınavdan kalabilme ihtimaliniz doğuyor. Siz sadece yanlış işaretlediğinizi soruların iptal edilmesini istiyorsunuz. Doğal olarak herkes bunu istiyor. Ama kimse sizin gibi "O soruda sorun yok.", "Bu soru iptal olmaz." gibi keskin ifadeler yazmıyor.

19. Bianegro

Bianegro Guest

hayır..ben işveren için genel bilgiler verir şeklinde yanlış yaptığım halde o soruda sorun yok diyorum...

20. Bianegro

Bianegro Guest

zaten şık değişikliği de vinç sorusunda ve de oksi asetilen sorusunda olacaktır..ondan yana kaygım yok

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica