18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. coşkun hançer

coşkun hançer TÜİSAG Üyesi

Mehmet İlhan' a kargom bugün saat 10.05 te teslim edilmiştir........ HAYIRLISI OLSUN HEPİMİZ HAKKINDA.......

müslüm63 ve birhilaluğruna bu yazıya teşekkür etti.
  2. coşkun hançer

FARUK ÇELİK İN tweetter hesabı var arkdaşlar...... ordan ulaşmak daha kolay..... birazda onlar ders çalışsınn........ bakalım neler olacak...... olayın komik yanı ise para yatırmak........ güzel işşş.........en az 7-8 soru iptal dilecek bu sınavda.....

birhilaluğruna bu yazıya teşekkür etti.
  3. mülayim helva

mülayim helva TÜİSAG Üyesi

buraya yazıyoruzda bunlara itiraz eden varmı

4. ALİ ULVİ ÖZÇELİK

ALİ ULVİ ÖZÇELİK TÜİSAG Üyesi

MEB in sitesinde sınav için soru sayıları verilmiş (Hukuk 5--Genel İSG Konuları15--Mevzuat30--Sağlık10--Teknik40) ama bu sınavda mevzuattan 75 soru,Hukuktan 5soru(sadece bu doğru) Meslekiteknik konularda 20 soru sorulmuş aslında sadece bu konu bile adayı yanıltan bir dağılım içermektedir. genel olarak buna itiraz edebilir miyiz?
    Hukukçu arkadaşlardan veya bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Emre YİĞİTARSLAN bu yazıya teşekkür etti.
  5. yok kimse itiraz etmedi hepimiz spor olsun diye tırmalıyoruz.

sammy, müslüm63 ve serdar emre bu yazıya teşekkür etti.
  6. FERAT

FERAT TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınavın iptal olması veya bazı soruların iptal olması ne zamn belli olur ??

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ufuk_topal bu yazıya teşekkür etti.
  7. ttopdemir

ttopdemir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu forumda itiraz eden kaç kişi var bunları tespit edebilirmiyiz..
    ben dün 12 soru için itiraz ettim hangi sorular olduğunu itiraz dilekçemde görebilirsiniz..
    Ama nasıl tespit edeceğiz kaç itiraz olduğunu sağ baştan sayalım mı...
    ben 1...

mimsar, birhilaluğruna, müslüm63 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. coşkun hançer

ANKARALILAR........ BİZLER SİZİ BONKÖR BİLİRDİK....... BELKİ O BİR SORU YÜZÜNDEN BİNLER KALACAK.... ARALARINDA SİZLER EŞİNİZ DOSTUNUZ VE BİZLER OLABİLİRİZ... BUGÜN SON GÜN............. BU KADAR ZORMUU...HESAP NUMARASI VERİNNN BEN PARAYI YATIRIM... HEPİMİZ İŞ GÜÇ SAHİBİYİZ 50 TL NİN ACIMIYIZ.. HADİİİİİ YAA....

9. 10 gün sonra

10. glovkiss

glovkiss TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu bölümün başındaki videoyu izleyen ler hep yanılıyorlar .sebebi o video alman sistemine göredir. bu video yu bize hocamız eğitim sırasında izletti ve kendisi de dedi tam tersi dir ilk önce asetilen açılır çünkü yanıcı dır. bilginiz olsun yanıltmasın sizi

11. serdar emre

serdar emre TÜİSAG Üyesi

peki öyle diyorsanız
    1-açıkhava vinç sorusu konusunda ne düşünüyorsunuz
    2-puko döngüsü sorusu
    3-bir fizik mühendisi hatta bir nükleerci olarak ışın geçirgenlikleri hakkındaki doğruluk yorumunuz çok merakettim
    4-sizin güvenbeyin ağırlık sorusunada cevabını vardır kesin
    5-tabi korkuluklu platformun 4m olması sizin içinde problem değil ama yapı işleri tüzüğündeki 3m yi bilmiyorum naparsınız
    6-uygulama koordinatörü sorusunu okurken heralde uyuya kaldınız
    7-heralde kesme kaynak işleri sorusuda meb in ayıbı
    hocam çok bilgilisiniz galiba bunlar sadece aklıma gelenler ve bana bunların cevabını yüksek bilginizle aydınlatırmısınız.

ufuk_topal ve birhilaluğruna bu yazıya teşekkür etti.
  12. coşkun hançer

sınav İPTAL OLMAZ.....

13. Bianegro

Bianegro Guest

temel hukuk a tam 9 gün çalıştım gelecek 5 soruyu kaçirmiyim diye bir tane soru geldi..hukuksuz sınav olur mu..bu nasıl bi iştir

ALİ ULVİ ÖZÇELİK bu yazıya teşekkür etti.
  14. Bianegro

Bianegro Guest

dalgayı bırakın:D..ben yukarıda soruların soruluş biçiminden kaynaklanan hatalardan sebep iptal edilmesi gereken sorulara değindim....buradaki sorular şık değişimine uğrayacak olanlar ve de kendi aralarında birden çok içerikli şık temin eden sorular..iptal olunması ve şık değişimine gidilmesi gerekiyor..şu güven beyin ağırlık sorusu güzeldi..bir hata olduğunu düşünmüyorum

15. ttopdemir

ttopdemir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar neyi tartışıyoruz anlamıyorum. Ben hatalı olduğunu düşündüğüm ve dilim döndüğünce yada forumdaki paylaşımlardan edindiğim gerekçelerle en ufak bir şüphe dahi duyduğum 12 soruya itiraz ettim. Şuda hatalımı bu da hatalı mı diye tartışacağımıza öncelikle HAKKIMIZI ARAMAK adına itiraz ederiz kaybedeceğimiz şey EN FAZLA 1 SORU İÇİN 10 TL. Birde biribirimizi gaza getirmek yerine herkes üzerine düşeni yapsa ne olur. UNUTMAYALIM ki burada konuşulan herşey sadece kendimizi değil tüm adaylara fayda sağlayabilecek şeyler...

Lütfen hala zamanı olan kişiler başkalarından beklemeden itiraz etsin ufacık bir teredütü olsa bile... Tekrar Ankara'ya gitmek 10 TL den daha mı az...

16. FERAT

FERAT TÜİSAG Üyesi

cevaplarınız için teşekkürler bir de şunu merak etmekteyim bu 2. girişimdi ve geçemicem büyük ihtimalle bisürü soruya itraz ettim ama iptali ancak kurtarır sanırım :) bu sene sınavın 3 e çıkması sınava giriş hakkını da 3 e çıkarır mı acaba bunla alakalı bi düzenleme yaparlar mı ?

17. Hayır öncekilere haksızlık olacağı için yapılmaz. Kursa tekrar girip yineden sınava girme yolu açık ama.

18. orkun kocabıyık

orkun kocabıyık TÜİSAG Üyesi

daha önceki sınavlarda yürürlükten kalkan tüzük ilgili soru falan gelmiş bilgisi olan varmı.
    eğitim aldığım kursan 73 ve 78 nolu sorular için 2 adet doğru seçenek olduğu söylendi bu sorular hakkında bilgisi olan varmı.
    73 nolu soru için a- d şıkları
    78 nolu soru için b - c şıkları a kitapçığına göre

19. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

AYNI ADRES

20. gözde t.

gözde t. TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar..
    Az önce bakanlığı aradım..
    İptal dilekçelerinin kabulü dün sona ermiş..
    Bugün yapılan başvurular kabul edilmeyecekmiş.. Birkaç sayfa önce dün mü son bugün mü son tartışmasına istinaden bilgi geçmek istedim...

birhilaluğruna ve Hale Çalışkan bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica