18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. htc03

htc03 TÜİSAG Üyesi

itiraz dilekçelerine verilecek cevap metinlerindede bu dehaları görücez zaten fiyaskonun karakökü

emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  2. kenano77

kenano77 TÜİSAG Üyesi

AYNEN KATILIYORUM... SAÇMA VE YANLIŞ SORULARIYLA OYALANDIK DURDUK... SORULARI BİTİRMEYE ZAMANIMIZ YETMEDİ BU YÜZDEN... ONLARIN BİZE PARA VERMESİ LAZIM... ZATEN KENDİ YANLIŞLARINI DÜZELTMEK İÇİN BİZDEN PARA İSTEMEK NE DEMEK???

3. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar lütfen şikayetlerinizi çsgb alo 170 e bildirin çoooooook şikayet varmış

4. kenano77

kenano77 TÜİSAG Üyesi

SÜPER BİZDE DAVA AÇALIM, KESİN BU sınav İPTAL OLUR....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

selçuk allı bu yazıya teşekkür etti.
  5. barisileri

barisileri TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR HERKEZE MERHABA BİRAZ ÖNCE 170 İ ARADIM VE sınav HAKKININ 2 DEN FAZLA OLMASI GEREKTİĞİNİ EĞİTİM KURUMLARINA 2000 LİRADAN FAZLA PARA ÖDEDİĞİMİZ AYRICA YAPILAN SINAVIN DAHA ÖLÇER VE PROFESYONEL NİTELİKTE MEB. DAN BAŞKA BİR KURUMCA YAPILMASI GEREKTİĞİNİ BELİRTTİM VE KAYIT ALTINDA DİLEKÇEMİ ALDILAR KAYIT NUMARASI VERDİLER HAFTAYA CEVAP VERCEKLER LÜTFEN HERKEZ ARASIN VE ŞİKAYETLERİNİ BELİRTSİN EMİNİM FAYDASI OLCAKTIR.

6. Bianegro

Bianegro Guest

zaten bu sınav iptal olmassa 66 puanda olanlar ve dibindekilerin kazanması zor gibi duruyor..çünki bunlar 3-4 tane iptali itirazlar harici sorulardan seçiyorlar olayı kapatıyorlar..evet sınavı en iyisi iptal ettirelim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

müslüm63 ve emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  7. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

sınava katılım başvurusu,kurslardaki eğitimlerin bir kısmı hatta sınav giriş belgesinin alınması dahi internet üzerinden yapıldı ancak nedense iş itiraz kısmına geldiğinde eski sisteme dönüverdik,şubeden havale,kargo vs.
    söz konusu 10 tl lik kısımsa...ortalama 5 soru itirazı gözetip,sınav başvuru ücretini 35 değil 85 yapsalardı hiç değilse bu kadar zaman sıkıntısı çekmez ve uğraşmazdık net'ten itiraz ederdik.

8. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

yanlış anladığımızı sanmıyorum 284 m3 hava hacmi diyor, yani kaynak yapılan yerin hacmi en az bu kadar olacak. uçak hangarı lazım :)

9. Bianegro

Bianegro Guest

ne alakası var taban alanı 55* 5 metre yükseklik etti sana 284

10. ttopdemir

ttopdemir TÜİSAG Üyesi

Olabilir belki ben yanlış yorumlamışımdır. :)

11. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

hehe güzel tesbit .amaç itirazı zorlaştırmak ve azaltmak yoksa her soru için 10 tl almazlardı.

12. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

284 m3 5 metre hepsini görebilirsiniz. Aslında sınava rehber olmaması gerekir.

Ekli Dosyalar:

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  13. mülayim helva

mülayim helva TÜİSAG Üyesi

ağitim kurumundan aldığın bilgi doğrultusunda bu soruya ben itiraz ettim kişi başı makinalar dahil 10 m3 hava düşer ve4 m fazlası hava hesabına katılmaz

14. Bianegro

Bianegro Guest

nekadar itiraz onların kasasına girer..adamlar zaten itiraz yoğunluğu olup da iptal edilmesi gereken sorulardan deil de iptal edilmesi gereken diğer sorulardan 2-3 tane sallayıp olayı kapatacaklar..geçen mayıstada böyle oldu..10 tane iptal bekleniyordu hiç beklenmedik 2-3 soru iptali 2 de şık değişikliğiyle olayı kapattılar

15. Resmi belge değil bu. Biz tüzük ve yönetmelik ve yönergelerden sorumluyuz.

16. Nasıl böyle eminsin bir anlasam.. sallıyorsun ve salladıklarına inanıyorsun. :) ama forumda bir renksin tabi.

17. orkun kocabıyık

orkun kocabıyık TÜİSAG Üyesi

aynen ole buyuk ihtimal ile o soruyu dogru kabul edcekler kelime oyunu yaptık vs diyecekler...

18. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

cık tutmadı taban alanı min 56,8 olacak
    ayrıcabu nasıl bir rakamdır yahu 284 çok düz hesap :)

19. Bianegro

Bianegro Guest

mecbur..bitane renk olacak biri de düzeltici siz:D...fakat..koray bey 15 kişiyle konuştum telefondan daha önceki sınavlara girmiş kişilerle...aynı bizim geçtiğimiz süreci yaşamış kişiler...adam dior ki; gözlerinize inanamayacaksınız canınızı sıkmayın, biz de bekledik şu gelir bu gelir die fakat gelen 2-3 iptale bir baktık ne alakası var dedik...gibilerinden

20. 250 dese hadi 300 dese valla sesim çıkmayacak .. bu nedir ya 284

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica