18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

valla kızma da ben bu soruyu yanlış yaptım 2345 yaptım..halen daha kalıtsal nedir fikir yürütebilmiş değilim

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  2. emrah_isg

emrah_isg TÜİSAG Üyesi

puko, azot, co co2, kaynak, ve güven bey sorusu kesinlikle iptal olmalı, vinç ve setilen sorularnın şıkları değişir...bu arada hukuk sorusuda iptal olabilir gereksiz ve saçmaydı

emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  3. Bianegro

Bianegro Guest

sayıya gerek yok..işçi nin tanımında zaten belli bir sözleşmeye sahip üretim yapan kişi oluyor

4. Bianegro

Bianegro Guest

güven beyin hangi sorusuna itiraz ediyosunuz...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. emrah_isg

emrah_isg TÜİSAG Üyesi

yükle ilgili soru galiba ordaydı

6. Aleyna17

Aleyna17 TÜİSAG Üyesi

kalıtsal çevreyi bende yanlış yaptım
    Zaten çalışma notlarında öyle yazmıyordu, yanıltmak istediler her halde diye 2-3-4-5 yaptım.
    Ne demek istediklerine anlamak için bile bir adam lazım bence

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Alihan dağhan bu yazıya teşekkür etti.
  7. Bianegro

Bianegro Guest

iyi de a şıkkı b şıkkı d şıkkı ergonomiyi düzeltici prensipler değil ki...yükün parçalara bölünmesi ergonomi açısından bir çözümdür ama..o soruda bir hata olmaması gerekir

8. Bianegro

Bianegro Guest

ne demişler..emin olduğun birşeyden yanılıyorsan kaçacaksın..emin olamadığın yanıltının üzerine gideceksin..

9. adnan tan

adnan tan TÜİSAG Üyesi

Bişey anlamadım bu cümleden. İtiraf et sınav sorularını sen mi hazırladın :)

Hüseyin Bozdoğan ve emellozturk bu yazıya teşekkür etti.
  10. orkun kocabıyık

orkun kocabıyık TÜİSAG Üyesi

şimdi hatırlıyamacam ama biyerde okumuştum ing. yanlış çevirmişler türkçe karşılığı kalıtsal aktarılır anlamına gelen bi kelimeydi yanlış hatırlamıyorsam teoromin orjinal halinden.

11. htc03

htc03 TÜİSAG Üyesi

kendi hesabına çalışan demek başka çalışanı olmayan demek resmi sitede tarifide aynen bu şekilde hata yok eğer çalışan istihdam etseydi başına kendi hesabına çalışan eklemezdi

12. htc03

htc03 TÜİSAG Üyesi

hesap makinesi ve laptop olan bencede

13. Bianegro

Bianegro Guest

:D ya şimdi su şekilde tuzak kuruyorlar..insanların doğru olduğunu düşünebileceği cevabın üzerine yanıltı koyuyorlar ki kaçsınlar diye..bir de insanların doğru olacağını düşünemeyeceği sorular üzerinde oynamalar yapıyorlar ki gelsinler diye..neyse birazcık aşırı yoğun bir cümle oldu zaten kafadan sallamıştım tescili bendedir az önce uydurdum:D

14. Bülent Erdem

Bülent Erdem TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar hep aynı sorular üzerinde konuşup duruyoruz. Bu saatten sonra itiraz durumu nedir kaç itiraz yapılmış yoğunluk varmı. ANKARADAN BİLGİ ALAN VARMI

15. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Geleneksel hep var olmuş ve olan çevre anlamında

16. Bianegro

Bianegro Guest

siteye bak mübarek yau 151 sayfa doldu diğer taraflar 20 lerde bu site çok iyi

17. Bianegro

Bianegro Guest

eğitim kurumlarına notlara da gerek yok artık..bence önümüzdeki sınavlara buradan hazırlanalım:D

18. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

hep adı geçiyor ya, şu güven beyin:)
    valla ben ona tüm arkadaşların önünde teşekkürü bir borç biliyorum. sağolsun tüm sorularıma olur verdi,hepsi doğruydu:)

19. bimci

bimci TÜİSAG Üyesi

şekilde arkası öne getirilerek kullanılan bir klavye yi nasıl kullanmış güven bey birisi bana izah etse iyi olur ben buna taktım:)

20. kimyagerbrc

kimyagerbrc TÜİSAG Üyesi

Yönetmelikte direk olarak "çalışan istihdam edilmeksizin kendi nam ve hesabına çalışan" diye belirttiği için "kendi nam ve hesabına çalışan berber" şıkkını işaretlemedim. Başındaki "çalışan istihdam edilmeksiniz" ibaresi şıklarda bulunmadığı için yanıltmaca var diye düşündüm. İşlerine gelen herşeyi yönetmelikten birebir kopyalayıp soruyolar, bu soruda neden başındaki kısım atıldı? Eğer o kısım gereksizse yönetmelikte neden belirtildi? Bu kadar çelişkili bir sınav olamaz. Emeklerimize resmen yazık oldu..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica