18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mehmet Alioğlu

Mehmet Alioğlu TÜİSAG Üyesi

yok iptal edilen her soru herkes için doğru kabul ediliyor. sınav herzaman 100 üzerinden değerlendiriliyor.

2. mehmetdemirdas

mehmetdemirdas TÜİSAG Üyesi

maden tüzüğü daha önce kalkmıştı ama isig tüzüğü yürürlükteydi başbakanlık mevzuat genel müdürlüğü sitesine bakabilirsiniz. ama bakanlık uyanıklık etti tasarıyı vermiş kasım sınavı daha zor olacak çünkü boşluk doldurmalı sorulara itiraz çok zor ezberi iyi olan kazanacak artık işimiz zor...

3. yusuf123

yusuf123 TÜİSAG Üyesi

bu açıdan baktınız mı hic bu 68 ve 69 da kalan arkadasların yuregine su serpecek bir tespit degil mi sizce

4. Bianegro

Bianegro Guest

bu olayı şu şekilde çürütelim..diyelim ki iptal edilen soruyu ben gitmişim doğru kodlamışım..ve almışım 70 iptal edildiği zaman benim puanın 69.8 e inmesi sizce mantıklı olur mu..bence kimse için mantıklı olmaz..ohalde öyle birşey de olmaz...hem yanlış hatalı soru soracaklar hem de puan kıracaklar öyle mi..işte onu yapamazlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Aysgonul

Aysgonul Guest

Enteresan..Bizimkiler itiraz etseniz ne işe yarayacak demişti :)

6. yusuf123

yusuf123 TÜİSAG Üyesi

o zaman serpilen suyu geri alıyorum;)) malesef

7. Bianegro

Bianegro Guest

bizimkiler de laf aramızda kalsın itirazlara çok masraf yapmayın 2 ya da 3 tane yapın onların zaten önceden belirlediği iptal sorularına şansınız tutarsa sizinkileri de eklerler olur 4-5 şeklinde sitemkar açıklamalar yapmışlardı:D

8. Evet pek çok kişinin umudu bu zaten. İptal edilen sorular doğru yapılmış kabul ediliyor. Bu soruları "yanlış3 cevaplamış olanlar için iyi haber.

Geçmişte de böyle oldu 9 iptalle sınavda 61 den kurtaranlar olmuştu.

9. Bianegro

Bianegro Guest

ben de 68 deyim yusuf arkadaş fakat benim durum bayağı kritik..tüzükler kalksa ne olur tüzük bir 3 metre yanlış gerisi doğru..bir puko yanlış bir iskele dengesi ve nötron..gerisi ne varsa doğru iptal olabilecek sorular arasından..bukadar dardayım işte

10. Kıssadan hisse; kurssuz kalma, kursuna asla güvenme :)

11. Mehmet Alioğlu

Mehmet Alioğlu TÜİSAG Üyesi

Bizim kurs 6 soruya itiraz etmiş. İlginç olan ben de 3 soruya ettim ve hiçbiri bunlardan değil. ::-((

12. Aysgonul

Aysgonul Guest

Herkez düzene ayak uydurmuş..Bu riskli durumun bir süre geçtikten sonra kanıksanması gibi olmuş :)))

13. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Yok iptal olan sorular + 1 net olarak yansır orada yaptığın yanlışlar doğru sayılacak herkesin avantajına yani

14. yusuf123

yusuf123 TÜİSAG Üyesi

yani iptal edilen soruyu doğru yapannın puanı duşmuyor mu

15. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Yok iptal olan sorular + 1 net olarak yansır orada yaptığın yanlışlar doğru sayılacak herkesin avantajına yani

16. Bianegro

Bianegro Guest

fakat ben onlara güveniyorum..tüzüklerin çıkabileceği hususunda da bizi uyarmışlardı:D

17. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Tabi ki düşmüyor aksine artıyor 68 le kalacaktı arkadaşım 5 iptalle 73 aldı

18. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

bakalım ne olacak nasıl bir yol izleyecekler

19. Bianegro

Bianegro Guest

mümkünatı yok

20. Bianegro

Bianegro Guest

şimdi hasan bey..bana yardımcı olur musunuz yahut arkadaşlar benim kafa hesap yap yap bayağı bi karıştı
    68 doğrum var
    1- puko yanlış kodlama
    2- nötron yanlış kodlama
    3-tüzük 3 metre yanlış kodlama
    4-asetine -1 puan zarar edeceğim....bu şartlar altında ben sanırım geçemiyorum...neyapabiliriz sansım var mıdır

21. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

Mayıs sınavında 5 sorudan 1 tahminim tutmuştu oda bariz birim vermemişti,tezgah sorusu onun dışında 4 soruyu beklemiyordum..bu sınaavda kanımca 1 şık değişir 2 soru iptal olur.(vinç sorusu şık değişir,karbonmonoksitli soru iptal,Planlama sorusu iptal) tabi bu süper zekalar ne yapar bilemem

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica