18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

asetine şıkkı da değişir..planlama için de şık değişimi olacak diyorlar..ben sanırım 68 den 67 ye düşeceğim:S

2. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

ama bu tamamen şaçmalık ilk defa yeni bir kanun uygulanır nereye nasıl çalışacağımızı bilmiyoruz ve sorular hatalı

3. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

doğan sen geçersin

4. Bianegro

Bianegro Guest

nereye geçiyorum bir planlama yanlış bir nötron bir de iskele asetilen den şık değişirse -1 puan zarar iskelenin iptali mechul..geriye kalan planlama ve nötron iptal olsa bile 69 la kalıyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

İnşallah geçersiniz ben mayısta 69 la kalmıştım

6. Bianegro

Bianegro Guest

66 geçebilir ama ben 68 le geçme şansım zor çünki ben habire doğru yapmışım iptal gündemindeki soruları

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

doğan bey -1 diye birsey yok 68 iseniz sınavda doğru işaretlediğiniz soru yanlış kabul edilirse sizin notunuzda bir değişme olmaz ancak siz sınavda yanlış cevap vermişseniz ve soru hatalı ise +1 alırsız yani 69 olursunuz

8. Selçuk Karstarlı

Selçuk Karstarlı TÜİSAG Üyesi

mevsimlik veya 50 altı fark etmez cevap kendi hesabına çalışan
    Kapsam ve istisnalar
    MADDE 2 (1) Bu Kanun; kamu ve özel sektöre ait bütün işlere ve işyerlerine, bu işyerlerinin işverenleri ile işveren vekillerine, çırak ve stajyerler de dâhil olmak üzere tüm çalışanlarına faaliyet konularına bakılmaksızın uygulanır.
    (2) Ancak aşağıda belirtilen faaliyetler ve kişiler hakkında bu Kanun hükümleri uygulanmaz:
    a) Fabrika, bakım merkezi, dikimevi ve benzeri işyerlerindekiler hariç Türk Silahlı Kuvvetleri, genel kolluk kuvvetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarlığının faaliyetleri.
    b) Afet ve acil durum birimlerinin müdahale faaliyetleri.
    c) Ev hizmetleri.
    ç) Çalışan istihdam etmeksizin kendi nam ve hesabına mal ve hizmet üretimi yapanlar.
    d) Hükümlü ve tutuklulara yönelik infaz hizmetleri sırasında, iyileştirme kapsamında yapılan işyurdu, eğitim, güvenlik ve meslek edindirme faaliyetleri.

9. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

ya arkadaşlar nıye panık yapıonuz yanlış yanlıştır sanıyoruzm zannedıyorum tahmınıme göre falan bunlar boşlaf teknık olarak soru yanlış yada 2-3 şık doğru cevap ise yanlış işte neyın ıptal olmaması illakı ıptal olur yanlışsa 5 te ıptal olur 9da bızene yanı mıllet yanlış olan şıkkı işaretlemış ve iptal edılınce eksi 1 duruma düşmesin diye spekule edıyor kalıbımı basıyorum 7-8 iptal çıkacak rahaat olun

emsalsiz_, müslüm63 ve Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  10. Bianegro

Bianegro Guest

oksijen işaretledim ok mu şık değişimine gidince -1 olacak..

11. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

davranış demekmiş..

12. Bianegro

Bianegro Guest

sosyal çevrenin davranış bilimini içermesi gerekmez mi...kalıtsal için bir arkadaş güzel bir açıklama yapmıştı kurumsallaşmış nesneler tehlikeler şeklinde

13. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Asetilen ben yanlış yaptım ama birçok arkadaşım önce oksijen açılmaz diye yorumladılar siz 68 aldıysanız 2 adet yanlışınız iptaller dahilinde ise geçersiniz

14. Bianegro

Bianegro Guest

fakat benim yanlışlarımı ben söyliyeyim
    1-planlama
    2-nötron
    3- tüzük emniyet yüksekliği
    buyurun bakın..bunların iptal olması lazım..bunlar haricindeki iptaller bana asla yaramaz..çünki hepsi doğru iptal durumdakiler

15. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

n
    Olur mu şu an optikler okunmadı cevap anahtarında şık değişirse değişen şıkka göre okunur

16. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

hasan bu 3 soruda iptali gerektiriyor, geçersin rahat ol

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  17. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Ben de nötron sorusunu tedadüf doğru yaptım salladım tutmuş benim de yanlış denilen sorularda çok doğrum var hatırlamadığım çok soru var 60-70 arası her puan gelebilir

18. Bianegro

Bianegro Guest

benim sonum şuna bağlı..planlama eğer iptal olursa binebze şansım var..fakat planlama şık değişimine giderse kesin kalıyorum

19. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Ben de nötron sorusunu tedadüf doğru yaptım salladım tutmuş benim de yanlış denilen sorularda çok doğrum var hatırlamadığım çok soru var 60-70 arası her puan gelebilir

20. cetinali

cetinali TÜİSAG Üyesi

dogan hiç sansın yok hacı 69 temiz 8-)

faruk murat silahtaroğlu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica