18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

bize de sözün kısası şunu söylediler...arkadaşlar tüzük gelecek gelmeyecek ikilimlerine düşmeniz manasız..tüzüklerde geçen kavramları mesleğiniz gereği merak etmeli bilmeli ve öğrenmelisiniz denildi..yoksa isg ciyim diye gezmeyin denildi..benim dağarcığım bunu aldı ve doğruya ulaştı

2. Bianegro

Bianegro Guest

hadi ya..emin değilim fakat binaların yangınla söndürülmesi hakkında yönetmelikte geçmesi lazım bu maddenin..zaten olsa da olmasa da mantık kapsamında ama valla bize kolaylık olsun die sormuşlar bu soruları

3. Bianegro

Bianegro Guest

berfu hanım planlama nötron yahut iskele dengesi soruları iptal olursa vallaha çok sevinirim

4. Elbette kırıcı olmayalım ama yangın söndürme ekipmanlarının bulunduğu yerlerin renkli renkli işaretlendiğini de bilelim dimi. Tüzükte yazsa da yazmasa da.. haksız mıyım?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

faruk murat silahtaroğlu ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  5. yiğitoğlu

yiğitoğlu TÜİSAG Üyesi

Ben aydınlıkevler ticaret lisesinde girdim. Hatta arkadaşın bir tanesi sordu ' emin misiniz hocam, geçen sınavda vermediler'' dedi. Oda tabiki dedi. Hatta sınav kitapçıklarını masanın üzerine bıraktırdılar sadece cevap anahtarlarını aldılar ve mühürlediler. Kitapçıklar masanın üzerinde sınav bitmesine müteakip 1 saat sonra alabilirsiniz dediler. Ama bu forumda yazanlardan bazıları 1 saat sonra alamamış. :) Yani kitapçıkları görmeniz normal olabilir. :)

6. denizceren

denizceren TÜİSAG Üyesi

bencede,bu sorular iptal olursa geçerim hayırlısıyla....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

ciddi misiniz:D..gerçekten doğru mu yoksa gırgırın parçası mı bu yakup bey

8. Bianegro

Bianegro Guest

ben sizin geçmenizi istiyorum..evet isterim..hesabınızı iyi yaptınız deil mi..

9. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Kursa gitmeden öncede bilinmeli Bence!!

10. Bianegro

Bianegro Guest

bilinmese bile olurdu bence irade bunlar irade

11. Bianegro

Bianegro Guest

bu sınav kağıtları umarım tam kapsamlı doğru okununur %1 hata yapsalar 70 deil 69 la kalırım die şüphelerim var..umarım öyle birşey olmayacak

12. Atarlı gülestan

Atarlı gülestan TÜİSAG Üyesi

Bu iptal sorularının açıklanma tarihi ne zaman bilgisi olan var mı arkadaşlar?

13. Bianegro

Bianegro Guest

2 eylül pazartesi

Ali Orhan bu yazıya teşekkür etti.
  14. denizceren

denizceren TÜİSAG Üyesi

inş yanlış değildir 69 saydım doğrularımı,tekrar bakmak istemiyorum,geçen sınadan sonra tekrar tekrar baktım,baktıkça doğrularım azaldı,ama ilk tahminim doğru çıktı,iyi temenniniz için ayrıca teşekkür ederim.

15. Bianegro

Bianegro Guest

hahah:D..demek baktıkça azalıyo he ne komik..kazanacaksınız..

16. cetinali

cetinali TÜİSAG Üyesi

keyfi uygulama var demekki bizde hepsini aldılar hiç bir acıklamdayapmadılar

17. esra can

esra can TÜİSAG Üyesi

soruya bir kişi bile itiraz etse incelemeye alınıyor mu? Biz arkadaşlar olarak 14 soruya itiraz dilekçesi gönderdik. Ayrı ayrı mı göndermeliydik?

18. yiğitoğlu

yiğitoğlu TÜİSAG Üyesi

yakup bey :D o kim :D :D Anlamadım ama gayet ciddiyim :)

19. Kitapçıklar 1 saat sonra teslim edilecekti ama MEB sınav yerlerini arayarak kitapçıkların verilmeyeceğini duyurdu. Kitapçıklar kimseye verilmedi.

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  20. Bianegro

Bianegro Guest

hı evet..bize de kitapçıpın üzerine bilgilerimizi yazmamızı istediler..yanımızda götürdüğümüz zaman kimler olduğumuzu hatırlayalım die sanırım..arkadaşlar bana mantıksız geldi..nasıl olur da kitapçıkları verebilirler

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica