18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Sadece 5 soru mu yanlış?!!!! Eğer sadece 5 tane soru diyorsan koskoca bir YAZIK :k_kızgın::hayır:

Fatma ertan bu yazıya teşekkür etti.
  2. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Çok soru var da arkadaş diğerlerini doğru yapmış heralde :) biyolojik etmeni yanlış yaptım ama orjinalinde önce yanlış olarak belirtilen de sonra yazıyor ayrıca rüzgar sorusu rüzgarın kuvvetliği olduğu yerler için ayrı yazı düzenlenmiş ve gerekli güvenlik tedbirleri diye geçiyor

3. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Yani senin bahsettiğin olay normsl bir yerde anormal rüzgar çıkması durumunda rüzgar hızını belirtmiş ama yılın her günü normal yerlerden daha çok rüzgar alan yerler için de ayrı düzenleme yapmışlar

4. coşkun hançer

coşkun hançer TÜİSAG Üyesi

bu sorular sanırım senin yanlışların...... en az 10 soru tartışılr rahatlıklaa

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

biyolojik etken sorusunda işe başladıktan sonra ve düzenli aralıklarla diyor ya ...ben de çok düşündüm bu soruyu en sonunda işe başlamadan önce ibaresi olabilir diye düşündüm bunu işaretledim başka bir olumsuzluk bulamamıştım diğer şıklarda da...hani başlamadan önce sağlık gözetimi olması gerekiyor ya bu yüzden bunu işaretledim.fakat çok saçma bir soru...soruyu soranlar da bilmiyor zaten ne sorduğunu...

6. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

benim 67 doğrum var emin olduğum...4 soruyu hatırlayamıyorum doğru da olabilir yanlış da...29 soru şıklara göre kesin yanlış görünüyor...inşallah 5-6 soru iptal olur da geçeriz...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar miknatisli vincin durdurulduktan sonra miknatislik ozelligi gidiyor diye biliyorum.boyle durumda kalan elktrik yukunu bosaltmak amacli yere konulabilir.bu soru benimde yanlis.

8. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

eğer şu sorular iptal olmaz ise hakkımı helal etmiyorum sınavı hazırlayanlara
    1-mıknatısla ilgili vinç sorusu
    2-planlama safhasında yer almaz sorusu
    3-açık havadaki vinç sorusu
    4-motorlu arabaların klakson sesleri ile ilgili soru
    5-yükseklik ile ilgili (3m) sorusu...

9. Bianegro

Bianegro Guest

1-vinç ve asetilen sorularında şık değişiklikleri
    2- planlama iptal
    3-gaz ölçümleri
    4-( nötron, iskele dengesi, kaynak işlerin) inden 2 tanesi
    5-piyangodan 1 tane iptal gelecek ama hangisi

bunlar ortak fikirler..ben 2 şık değişikliği haricinde 3 ya da 4 iptal bekliyorum 5.inci iptal beni mutlu eder fakat ihtimal veremiyorum

10. Bianegro

Bianegro Guest

pardon 5 .inci iptal gelebilir..ama 6.ıncı zor gibi

11. Bianegro

Bianegro Guest

hayır benim geçme şansım yok..bu yazdıklarımdan nötron ile proton sorusu yanlış sadece onlardan umudum var asetilenden -1 puan alacağım için 68 deyim ve 69 la kalma ihitmalim çok yüksek

12. Bianegro

Bianegro Guest

fatih bep..piyangodan bir soru bunlardan birtanesi olur kanaatimce ben de istiyorum çünki büyük risk altındayım

13. savaş pamukçu

savaş pamukçu TÜİSAG Üyesi

14. Bianegro

Bianegro Guest

bana kalırsa güzel bir soruydu ben de takıldım sonraya önceye gittim a şıkkındaki maruziyetten sonra kavramına kandım

15. Bianegro

Bianegro Guest

zaten burada yazılan sorulardan hiçbirinin iptal olma ihtimali yok

16. Bianegro

Bianegro Guest

pardon..emniyet yüksekliği 3 metre iptal olmalı sadece

17. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

Ama baslamadsn once yapilip yapilmayacagi soruda ve cumlede yok.yanlis dersek o zaman basladoktan sonrada saglik gozetimi yapilmayacak o zaman.yani cumle basladiktan sonra ve isin devami suresince saglik gozetimi yapilir dedigi icin dogrudur.

18. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

19. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

evet o da doğru ya...

20. Bianegro

Bianegro Guest

fakat arkadaşlar arada ve bağlacı olayı değiştiriyor..biyolojik etmenlerle çalışmalara başladıktan sonra ve çalışma süresince şeklinde gelişiyor olay ...ve den önceki v den sonraki şeklinde..şu şekilde olsa idi haklıydık: biy. etmenlerle çalışmaya başladıktan sonra periyodik kontroller şeklinde olsa idi doğru kabul edilen bir cümle olurdu..okey

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica