18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Arkadaşın dediği gibi bir yükseklik sorusunda iptal ihtimali var o da kesin değil fındık işçisi demiş yani biri tarafından çalıştırılıyor ama kendi namına çalışan berber girmez 6331 de öyle onda da sorun yok gibi

2. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

O cumle baslamadan once yapilmaz basladiktan sonra diye devam etseydi o zaman yanlis olurdu.iscinin basladiktan sonrasi ve isin devami ayni anlama gelir.

3. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

Iptal bekledigim sorulardan biriside kaynakci 284 m3.oradaki cumlede bence tuzukte yazanla syna manaya geliyor.hem lokal hemde genel havalandirma yapilirla lokal havalandirmaya ek olarak genel havalandirma yapilir arasinda ne fark var anlamadim.

4. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Mayis sinavindada iptallik bircok soru olmasina ragmen hic umulmadik sorularin iptal oldugunu bizim iptal edilsin diye cabaladigimiz bicok sorunun iptal olmadigini bizzat yasadim gece gündüz calistim internetten kitaplar aldım 4000 uzeri soru cozdum cozdugum sorular ve egitim kurumum beni cok yaniltti sinavi hazirlayanlara egitim kurumuma hakkimi helal etmiyorum bu kadar çalışıp çabalayip gecemi gunduzume katmamin karsiligi bu değildi dogru bir tanedir ya hocalar farkli soru bankasi farkli sınav cvp anahtari bambaşka ayip ya yazik su kadar insana

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

fatih33, emsalsiz_, yusuf123 ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. Bianegro

Bianegro Guest

(çalışmaya başladıktan sonra ve çalışma süresince) sağlık gözetimi..toplam çarpım yöntemini düşün..
    = çalışmaya başladıktan sonra sağlık gözetimi + çalışma süresince sağlık gözetimi
    yönetmekikte
    =çalışmaya başlamadan önce sağlık gözetimi + çalışma süresince sağlık gözetimi

6. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

Cumlede baslamadan onceye iliskin ibare olsaydi dogru,ama cumle icerik olarak basladiktan sonrasindan bahsediyor.hepsi doru soru iptal

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

çalışanların, virgülden sonra iki tane ifade var..çalışmaya başladıktan sonra ve çalışma süresince diyor..çalışmaya başladıktan sonraki zaman çalışma sürecine dahil görünen zamandır..bu ozaman şu gibi olur..ateşi yakmadan önce kibriti çaktı gibi deil de ,ateşi yakarken gibriti çıkardı gibi olduğu için bu d şıkkı komple devrik ifadenin verdiği anlamdan dolayı yanlıştır

8. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

O soruyu soranin hatasi bence her iki kelime ayni isten sonrasini kastediyor.zaten soruyu yanlis yapabilmek icin oncyi sonra yapmislar ama yapamamislar.ha yonetmelikteki cumleyi istiyo dersen o baska.ama cumleyi anlamina gore degerlendirirsen cumle dogru.bekleyelim gorelim.

9. Bianegro

Bianegro Guest

bu soru iptal olursa benim için iyi olacak..fakat adamlar iptal olmaya en müsait soruları seçecekler şeklinde tahmin ediyorum..bütün iptallikleri iptal edeceklerini düşünmüyorum

10. Fatih Bozoklar

Fatih Bozoklar TÜİSAG Üyesi

ilk gün asetilen mi.? oksijen mi? çok tartışıldı. Hangisini işaretlediğim tartışmaları okurken uçtu. Kitapçıkları 1 saat sonra dağıtsalardı iyi olurdu. Önemli bir sınav olan oğlanın SBS sınavından 1 saat sonra dağıtmışlardı.

11. halit kaya

halit kaya TÜİSAG Üyesi

Kesin iptaller :17-35-43-85 A
    muhtemel iptaller :59-62
    süpriz iptaller :6-63
    şık değişikliği :51-58

aslında iptal edilecek daha çok soru var ama 9 fazla edilmez.5-7 arası iptal olabilir.

12. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

43 te ne var.o soru dogru gibi

13. Bianegro

Bianegro Guest

43 hangi açıdan yaparsan yap hata yok...şıklardan bile hangi sorunun yazılmak istediği tahmin edilebilir..kazayla yazmıştır arkadaş belki de 48 dir

14. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

nasıl bekleyeceğiz

15. Bianegro

Bianegro Guest

bekliyoruz bir şekilde vallaha şener şen büyük oyuncu

16. halit kaya

halit kaya TÜİSAG Üyesi

evet katılıyorum sana çok doğru o kadar doğru ki 4 şıkkı da doğru

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  17. Bianegro

Bianegro Guest

malzeme güv bilgi formları kimyasal malzemelere özeldir ergonomik risk analizinde ne işi var..diğer şıklara bakmadım allahtan direk a da gördüm bastım

18. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

kasım sınavı daha zor olur daha çok insan girecek yandık valla kendimde bir daha çalışacak enerjiyi bulabilecekmiyim acaba

19. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

Kacirdigin olay,malzeme guvenlik bilgi formu kimyasallar icin diye biliyorum.yanlis biliyosam uyrin.guven bey ofiste az tehlikelide yapiyodu herhalde

20. Bianegro

Bianegro Guest

berfu hanım sizin asgari puan kaç ama şansınız az mı

21. Bianegro

Bianegro Guest

ofis çalışmalarında gürültü kavramı da risk analizinde kullanılacak etmen deildir mesela

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica