18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aysgonul

Aysgonul Guest

Ofis ortamlarında gürültü ölçümü yapılıyor.Çalışanların birbirleri ile konuşmaları,telefon konuşmaları havalandırma var ise onun gürültüsü mutlaka risk değerlendirmesinde dikkate alınıp ölçüm yapılıyor

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  2. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Sizin hiç şansınız yok bence ALLAH yardımcın olsun.):

3. Bianegro

Bianegro Guest

müslüm bey:D..

4. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

Doğan Bey benim sanırsam 68 net var ama emin olmadığım cevaplarım var

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. berfu kimya müh

arkadaşlar 5 den çok olmayacak neden derseniz bu soruları hazırlayanlar sizce kendine hatalıyım diyebilecek kadar erdemlimi hiç sanmam inşallah çıkarda hepimiz kurtuluruz şu eziyetten

6. Bianegro

Bianegro Guest

benim de emin olamadığım cevaplarım vardı şıklar üzerinden eleyebileceklerimi uygulamalı tahmin ederek doğru işaretlediğim şıkları hatırladım..sadece 4 tanesinin cevaplarından emin değilim onları da yanlışmış gibi düşündüm..umuyorum ki emin olamadığınız cevaplar tam yerine konmuştur 66 ya dahi inseniz şansınızın yine de var olduğunu düşünmekteyim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  7. Bianegro

Bianegro Guest

sizce gaz ölçümleri sorusu kasıtsız hata mı..mümkün deil hazırlanan soru kitapçığı incelenmeden sisteme geçirilmez..bu adamlar biliçli olarak birkaç soruyu hatalı hale getirdiler

8. berfu kimya müh

inşallah hepimiz geçeriz bu kadar zorlayacak ne var anlamadım zaten bence bu sistem türkiyede işlemez ama bir umut

foodengineer01 bu yazıya teşekkür etti.
  9. berfu kimya müh

tabii diğer sınavlardada böyle itiraz süreleri veriliyor mu bilmiyorum kasıtlı yapılmış gibi

10. Bu sistem türkiye'de işler, işlemesi sadece biraz zaman alır. 80 yıl uykuda kalmış bir toplumdan bahsediyoruz biraz zaman alıyor herşey.

Turizmden akraba ziyareti anlayan bir ülke, 20 senede bir turizm devi oldu, böyle pek çok örnek var. Zaman sadece zaman.

fatih33 ve foodengineer01 bu yazıya teşekkür etti.
  11. Bianegro

Bianegro Guest

heralde tabii her aşamada aynı katliam..maksat 10 liradan kazanç sağlamak millet itiraz etsin de paralar gelsin die..

12. berfu kimya müh

ben asetilen ve vinç sorusunu hiç tartışmıyorum bile onlar kesin ötesi gaz sorusuda öyle .... onlar kesin iptal de diğerleri ne olacak merak ediyorum

13. murat durmuş

murat durmuş TÜİSAG Üyesi

saydım 63 tane dogrum var gecermiyim süprizz olurmu acaba hiç bilmiyorum

14. berfu kimya müh

bizimkilerde bu oy kaygısı oldukça işlemez başlayacaktı hooop seçim var attılar oy kaybı olmasın diye

15. Bianegro

Bianegro Guest

berfu hanım bana inanın
    şık değişimleri haricinde
    1-gaz ölçümleri
    2-puko kesin iptal
    3- bunlara ilave 2 ya da 3 tane daha belirsiz iptal
    5 tane iptal 2 adet şık değişimi olacak..işime geldiği için söylemiyorum çünki benim notum 68+ 4

16. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Değerli Meslektaşlarım,

18 Ağustos 2013 tarihinde yapılan sınavda hatalı sorular ile ilgili itirazlar sonucunda şayet yanlış olduğunda herkesin ortak kaanet getirdiği sorular iptal edilmez ise haksızlığın önlenmesi konusunda hukuk sürecini başlatarak İSAG derneğimiz tarafından avukat desteği verilecektir.
    İSG Profesyonelerinin haklı olduğu heryerde sonuna kadar mücadele vermeye hazırız.

En derin Saygılarımla
    Levent KAVLAK

17. berfu kimya müh

inşallah hepimiz geçelim

fahriyamac bu yazıya teşekkür etti.
  18. berfu kimya müh

Bu yazdan hiçbirşey anlamadım çalışmaktan

19. Bianegro

Bianegro Guest

açın..önceki bedava sınavlardan kazananların belgeleri de iptal olsun çalışamasınlar

20. berfu kimya müh

önceki sınavda kısa sorular ve kısa cevaplar bizim sınavda sorular okadar uzundu ki kafalarımız yorgun zaten yolculuk yaptık bide o sorular oku oku bitmedi

Fatih Bozoklar, foodengineer01 ve Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica