18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Sizin icin hakkinizda hayirlisi olur insaallah,

2. Bianegro

Bianegro Guest

sonuçlar hepimizden çıktı..dua etmek güzeldir..fakat netice onaylandı..değişmez

3. Bianegro

Bianegro Guest

nötron sorusu iptal olursa kazanırım..dün 5 tane iptal olabilir diyordum fakat bugun 4 iptal olacağını düşünüyorum 2 adet şık değiştirme haricinde

4. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

O kursu aldıktan sonra 3 yıl geçerli olan sınav hakkı bunu aynı yıl içinde kullandıysanız tekrar kursa gidersiniz ve 3 yılda 2 sınav hakkınız daha olur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  5. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

5 metreden fazla olmalıdır ile en az 5 metre farklı şeyler muhtemelen iptal olacak

6. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

kalabalık derken bizzat elden mi verdiniz? ne kadar kalabalıktı? bu hususta iki görüş vardı.. kimi kalabalık dedi, kimi değil dedi.. gerçekten bu sınavda rekor itirazmı vardı acaba?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

evet tüzükte de en az 5 metre yazıyor..fakat a şkkındaki ifade için çok yanıltıcı ifade olmadığını düşüneceklerini tahmin ediyorum..bu şekilde açıklama yapacaklardır ve bu sorunun iptaline gerek duymayacaklardır..benim düşüncelerim..

8. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

bazı kaynaklarda önce asetilen diyor,başka kaynak önce oksijen diyor, ben önce asetilen açılır yaptım,yükseklik sorusuda öyle 4 metre bi diğer kaynak 3 metre diyor,ben 3 metre yaptım nötron sorusuda öyle,bunlar ne yapar bilemem nötron sorusu kendi kaynaklarına göre doğru ama atom enerjisi kaynağına göre yanlış..vinç sorusu,karbonmonoksite değinmiyorum bile

9. Bianegro

Bianegro Guest

kaynak değişecek asetilen olacak işime gelmiyo lakin olacaktır..3 metre emniyet yüksekliği sorusunda tüzüğe göre olup olmadığını belirtmedikleri için bin üzerinden on bin iptal olacaktır aha buraya yazıyorum..fakat diğer tüzük sorularının iptal olma ihtimalini hiç düşünemiyorum açıkçası..nötron u valla neye inanacağımı şaşırdım..iptal olursa iyi olur nötron ne diyim

10. adnanyildizz

Dediğiniz gibi kaynak sorusu iptal olmaz çünkü orda (mutlaka) yazıyor her iki havalandırma için birinin yetmediği durumlarda lokal devreye girer..Bu arada ben yanlış yaptım..elle taşıma sorusundada bence hata yok çünkü kesinlik istiyor yönetmelikte (mümkünse yükün ağırlığı verilir der) nötrona gelince bana göre iki şık yanlış direk iptal ama olmayabilirde

11. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

Mine Hanım kaynak ve nötron sorusu için ne düşünüyorsunuz

12. Bianegro

Bianegro Guest

nötron iptal olması vallaha belli deil anlamış deilim fakat iptal olmayacak soruları suraya yazsam millet üzerime çullanır..fakat olaylara iradeli bakıyorsunuz hemfikir olduğumuz ortada

13. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Şimdi 5 metreden fazla olabilir derse eyvallah ama olmalıdır lafı 5 metreyi bu duruma dahil etmemiştir benim düşüncem de bu :)

14. adnanyildizz

Kesin iptal olacak soru karbonmonoksit sorusudur çünkü 50 ppm % 0,05 tir.. Vinç sorusu şık değişir,inanın ben isterimki bu rezil sınav kökten iptal olsun,resmen insanı alaya almışlar dalga geçer gibi tuzaklar kurmuşlardı.Kelime oyunları yazık o kadar çalıştık belki bu sınavı geçecem ama inanın tiksindim bu hazırlıyanlardan.

15. Bianegro

Bianegro Guest

geçeceğimi bilsem de iptal olsun günlerdir yıpranıyorum..insanlar kendilerini kandırıyorlar..okadar yanıltıcı çelişkili içerikli sorular var ki ya olur 3 tane bişi deil de 10 tane de olmaz ki..insanlar artık neredeyse bütün sorulara bahane bulmak zorunda kalıyorlar..çok maduriyet amaclı bir sınavdı gerçekten

16. Erkan GÜNDOĞDU

Erkan GÜNDOĞDU TÜİSAG Üyesi

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  17. Bianegro

Bianegro Guest

bu puko zaten başta gitti, gaz ölçümleri gitti emniyet yüksekliği gitti 4.üncü iptal insafa kalan birşey olur sanırım..iki tane de şık değişimi yaparlar

foodengineer01 bu yazıya teşekkür etti.
  18. Erkan GÜNDOĞDU

Erkan GÜNDOĞDU TÜİSAG Üyesi

İtiraz ettiğiniz diğer 3 soru hangileri acaba?Çok sağlam gerekçeler sunmuşsunuz.

19. Bianegro

Bianegro Guest

saygılar mine hanım..nötron sorusu iptal olacak mı olmayacak mı

20. Bianegro

Bianegro Guest

pardon..kaynak sorusu kesinlikle iptal olmaycak..isteyen çıkarıma göre konuştuğumu düşünebilir..fakat çözüm deil..okadar eminim..günlerdir araştırdım inceledim..bunu garanti sayın..kaynak iptal olmayacak

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica