18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

ya iyice öldurdunuz 12-13 iptalden 3 taneye duşurdunuz bu kadar hoca bukadar mufettış hoca 10-13 yanlış var dıyor ıyıcene duşurdunuz yav adamın bırısı soruyu böyle işaretlemış yanlış işaretlemış cevap anahtarıda onu desteklıyor adam hakkım gıtmesın diye ortaya yem atıyor hepiniz strese giriyorsunuz yanlış yanlıştır dedik bukadar spekulasyonlu bir sınavda 8 soru banko yanlış işte soruları ısıtıp ısıtıp sayfa sayfa yazmanıza gerek yok herkes bılıyor neyın ne olduğunu bukadar ınsan enayımı para verdı ıptal dılekçesı yazdı sıraya gırdı ıtıraz ettı yapmayın allhaşkına 2-3 soru ıptal deyıp yorum yapıp şahsı kannatlerınızı çok fazla doğru gibi göstermeyın açın butun akademılerı bakın ortak ıtırazlara sadece 7 yada 8 ortak ıptallık soru var bu iş yorumla 1-2 soru oynar gerisi 2 şık değişir diğerleri iptal iç dünyanızı psıkolojınizi bozmayın relax olun relax ayrıca 2 sınavı geçemeyen boşa kursa gıtmesın parasını heba etmesın verılen sertıfıkayıda abartmayın siz çoğunuz muhendıssınız 4 sene okudunuz bu sertıfıka emın olunku değerını gunden gune yıtırecek nerdeyse almayan kalmayacak ama diplomanız ebedıyen sizinledır unutmayın

MAD, aysun pınar, müslüm63 ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Bianegro

Bianegro Guest

benim burada konuştuklarım o sınavı araştıracak kişilerin dikkatine değer olmaz..ben de stresteyim..çıkarıma göre konuşmadığımı ben biliyorum bu bana yeter...yine yazıyorum..kesinlikle kaynak sorusundaki a şıkkının 5 metreden fazla olmalıdır ibaresi tüzükte en az beş metre yazıyor die iptal edilebilecek bir husus deil..bunu dikkate almayacaklar..12 iptal gelsin..ama bu kaynak iptal olmaz

3. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

284 m3 un ne olduğunu bana izah etbende sana katılayım 5mt dahıl 5mt ötesı vs adamlarda akıl olsa zaten busoruyu böyle sormazlardı ne yaptığını bılmeyen adamdan mantık arıyorsun bence 5 mt öyle yada böyle vermışse ne ise kanunda onu demek ıstemış işte 5 mt şıkkı kabak gibi doğru 284 m3 falan hiç biryerde geçmiyor alenen uydurma bişey şurakamla şunu çarpınca 284 ediyor ee napalım bir rakamla bır rakamı bölsen oda başka bır rakamı verırı yapmayın gözünüzü yıyem

4. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Neden iptal olmayacak dizce

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

d şıkkını yapsaydınız..adamlar tüyoyu koymuşlar..çocuk deiliz..mümkünatı izahatı zor bir şık var tamam doğru fakat bariz olmaması gereken kanyak işlerinde toz gaz buz sis vb işlemlerde cebri havalandırma jetonu bizim beynimize düşmesse adamlar ne yapsın

6. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

5mt den fazla olmalı ile enaz 5 mt aynıdır mantıksal olarak yanı büyükeşit 5 mt yada 5mt ve ötesi hepsı aynı kapıya çıkar rahat ol ıptal

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Ben 284 ü bir kursun kaynağında görmüştüm

8. Bianegro

Bianegro Guest

hasan abi..adamlar 4 tane şık vermişler demişler yanlış olanı bulun..çelişkili şık olur, hiç bilinemeyecek bir rakam atarlar kafa karışsın die fakat bir de bariz bir yanlış koyarlar iradeleriyle seçsinler die..adamlar görevini yapmışlar kaynak sorusunda yazmışlar şıkları b şıkkına kafa karıştırıcı rakam hile yapmışlar d şıkkına da yanlışı koymuşlar..sorunun soruluşunda hata yok..bukadar basit..

9. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

hocam duymak yetmez varsa kıtapta koyun okuyup görelım kıtapta literaturde yok yok yok saçma 284 yok 5 mt ve ötesi kaynak gösterın lütfen

10. Bianegro

Bianegro Guest

5 metreler aynıysa zaten iptal olmaz a şıkkı için..

11. Bianegro

Bianegro Guest

sizler benim büyüğümsünüz..ben büyüklerime aykırılık yapamam benim adetim deildir..fakat adamlar hile yaptılar verdiler 284 ü bunu bölsünler çarpsınlar kafaları karışsın dediler..amacları buydu..bunda bir sahtekarlık var fakat adil bir sahtekarlık..bu 284 ü yazmasalar belki de çoğumuz muhtemel yanlış olan şıkkı bulabilecektik fakat bu şık bizim kafamızı karıştırdı..şimdi biz adamları yargılayamayız ki nereden buldular koydular die..

12. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

bende onu diyorum bu rakamı hocalarımıza sordum 284 yok bu şık işaretlenmesı gerek diğer şıklar doğru 284 yanlış

13. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

kafa karıştırabılırler ama barız 284 yanlışı koymuş son 2 şık yorum vermış yorumlarda çelışkı yok

14. Bianegro

Bianegro Guest

tamam..284 yanlış ise demek ki şık değişikliğine gidecek demek oluyor..fakat serdar bey sanırım dün hasan bey bir dosya paylaşmıştı..orada 284 kavramı vardı..okudum ben onu

15. Bianegro

Bianegro Guest

pardon iptali gerekir o halde d şıkkı yanlış yönetmelikte kaynak işlerinde lokal ve genel havalandırmanın sanırım g maddesinde bahsediyor..fakat soruda gaz toz sis mis şeklinde tüyo verdiği için cebri havalandırma yapılmalıdır..bundan ötürü d şıkkı da yanlış

16. 5m den fazla demek 5m dahil değil demektir. yanılıyormuyum. yanılmıyorsam 5m olan uygun değil buda ilgili maddeye aykırı. (en az 5m)

17. serkan tatvan

serkan tatvan TÜİSAG Üyesi

slmlar. herhangi bir gelişme falan yok mu?

18. serkan tatvan

serkan tatvan TÜİSAG Üyesi

bol bol abbas güçlü sayfasında oylama yapalım. yukarıda linki veren kardeşimize tşk.ler

19. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica