18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. en büyük yanlış ne kadar yanlış olmasına rağmen mantıklı geliyor. kasımdaki sınavda uygulamak lazım. yanlışın derecesi önemli... :D

2. Bianegro

Bianegro Guest

fakat bir planlama sorusuna müdahale etmemek bir vinç te şık değişimi yapmamak yürek ister..bakın ben bunların iptal olacağına eminim hepimiz eminiz..gaz ölçümlerini konuşmaya gerek yok..zaten gaz ölçümü mantiken yapılırdı fakat basım hatası var gerek yoktu aslında hatalı sormalarına da

mestantas bu yazıya teşekkür etti.
  3. jeomer

jeomer TÜİSAG Üyesi

ne zaman iptal olduğunu nerden öğrenicez?? yani hangilerinin iptal olduğunu

4. Bianegro

Bianegro Guest

strateji şu: emin olduğundan yanılıyorsan kaçacaksan, emin olamadığın yanıltıcı ibarelere sahipse üzerine konacaksın..bu sözü iki farklı soru üzerinde kendinize bir deneyin..bakın güleceksiniz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Bu onların kanaatine kalmış ama bence iptal edilecek bütün kaynaklarda en az 5 metre geçtiği için

6. Bianegro

Bianegro Guest

bu bakanlık en geç der en sonuncu güne kadar bekletir..2 ekimde açıklanır isggm nin sitesinden

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

peki hasan bey...su netron sorusu..hiçbir fikrim yok okadar yazdılar deliller sundular kafam yatmadı..gerçekten o soruda bir hata var mıdır

8. Bianegro

Bianegro Guest

pardon 2 eylül:D

9. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Benim o konu hakkında bir fikrim yok tesadüfen doğru yapmışım ama en çok itiraz edilen sorulardan biri olduğuna göre bence haklılık payı vardır

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  10. HCCAGDAS

HCCAGDAS TÜİSAG Üyesi

11. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

hocam teşekkür ederim sorulan soru motomot buradan alınmıştır satırları bıle aynı hiç değiştirmeden alınmış kanunda yazıyormu bellı değil yukarda makale yazıyor yanlız yönetmelıkte ve tüzükte bu varmı yoksa bır makaleden alıntımıdır bellı değil sorunun soru olması için resmı belgelere dayandırılması gerek bence bu bir öneri ve sonuç yazısı öyle yazmış öneri demış makale yazan kişinin bilimsel çalışmasıdır ama kanunda ne derse bence geçer akçe odur hal böyleyse bu soruyu soranda vebal altındadır ...

12. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

http://www.is-sagligi-ve-guvenligi....kaynak-islerinde-is-sagligi-ve-guvenligi.html

kaynak işlerinde iş sağlığı ve güvenliğinde geçiyor

13. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

gerçi bu da bir makale gibi ama makaleler zaten kaynaklardan alıntı yapılarak yazılır o rakamları kimse uyduramaz ben iki farklı eğitim kurumunun kısa özet bilgiler kısmında bu bilgiyi görmüştüm onlarda bilgileri yasal kaynaklardan alıyorlar umarım iptal olur herkesin işine yarar ama 284 den dolayı iptal olmayacağı kesin gibi

14. oğuzkayhan

oğuzkayhan TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR ACABA HANGİ SORULARA İTİRAZ EDİLDİ BİLGİSİ OLAN VARMI TEŞEKKÜRLER...

15. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar önceki sayfalarda bazı arkadaşların ........ zamanda itirazım ulaşmış gibi mesajları vardı. İtirazlarımız ellerine geçtiğinde bizi nasıl haberdar ediyorlar.

16. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Osha' nın bir yerlerinde geçiyor.. 10 bin ft lüp müdür nedir.. geçmiş sayfalarda bi arkadaş sölemişti.. ft3 ü m3 e çevirince 284 çıkıyor. bize kursa bu değeri vermişlerdi.. benim notlarımda var. 284 kaynakçı için gerekli havadır die..ben im için çok kolay bi soruydu bu o sebeple..

17. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

ben kargo firmasından öğrendim.. mustafa ilhan adında bir kişi teslim almış.. doğru kişi sanırsam..

18. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

OSHA Tavsiyeleri.. geçmiş sayfalarda bir arkadaş ingilizcesini koymuş..
    benim kaynakla çalışmalardaki ders notlarımda da var..

19. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Yazdığım mesaj aşağıdadır.

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  20. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

yani e- mail ile cevap yok

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica