18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

evet yazalım arkadaşlar yağmura tutalım ağlamayan çoçuğa meselesi

2. Bianegro

Bianegro Guest

kaynak sorusunun hiçbir delili yok...netron ama isig 83/ 4 te var bakabilirsiniz

3. berfu kimya müh

Hüseyin Bey nötron 83/4 de varmış yıkıldım

4. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

Ben doğru neyse onu yapacaklarına inanıyorum.İptal olacak soruyu iptal edeceklerdir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

ben de yıkıldım..çoğumuzda yıkıldı..

6. Bianegro

Bianegro Guest

artık onu da yapsınlar da rahatlayalım..hep delil buluyolar..soru bitti soru

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. berfu kimya müh

bu yazıları okuyan sayın komisyon üyeleri bizim sınavdan bu saçma sorulardan kalmamız sizi çok mutlu etmiş olmalı ailelerimiz çoçuklarımızın haklarını üstünüze aldınız kimsenin emeğe saygısı yok bu akşam çılgınca kutlarsınız artık kaç kişinin emeğini hiç ettik diye

8. Bianegro

Bianegro Guest

hukuk tan bir tane soru sordular onu da yanlış sormuşlar..umarım hatalıdır..

9. berfu kimya müh

kutlayın başarınızı akedemisyenler kutlayın çok başarılı bir sınav gerçekleştirdiniz

10. Atarlı gülestan

Atarlı gülestan TÜİSAG Üyesi

Nedir yani???????? Nötron sorusu iptal değil mi?

11. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Madde 83 – Tabii veya suni radyoaktif ve radyoinizan maddeler veya diğer korpüsküler emanasyon kaynakları ile yapılan çalışmalarda aşağıdaki tedbirler alınacaktır:
    1) Her çalışma için gerekli radyoaktif maddenin, zararlı en az miktarı kullanılacaktır.
    2) Kaynak ile işçiler arasında, uygun bir aralık bulunacaktır.
    3) İşçilerin, kaynak yakınında mümkün olduğu kadar kısa süre kalmaları sağlanacaktır.

4) Kaynak ile işçiler arasına,uygun koruyucu bir paravana (ekran) konulacaktır. Bu paravanalar, gama ve (x) ışınları için, kurşun, beton ve benzeri beta ışınları ve nötronlar için plastik ve benzeri malzemeden yapılmış olacaktır.
    ALFA için açıklama hangi tüzükte yine eksik

12. beran21db

beran21db TÜİSAG Üyesi

Yürürlüğe Koyan Bakanlar kurulu Kararnamesi: 7/7583 - 4 Aralık 1973

resmi gazete ile Neşir ve İlânı: 11 Ocak 1974 - Sayı: 14765

5.t.Dustur, c.13 - s.

tariha bakın arkadaşlar 1974 . ben daha doğmamışım

13. berfu kimya müh

14. Bianegro

Bianegro Guest

ohalde ayıpetmişler..utanma duyguları var mı sizce..sorun bu soruların iptal olunup olunmaması durumu deil..sıkıntı bu gibi durumları göz önüne alabilecekler mi..adamlar sıyrılır baksaydınız arkadaşlar demek ki varmış demezlerse iyi olur

15. Bianegro

Bianegro Guest

vardır tabi..zaten alfalar vücut tarafından soğurulur emilir zararsızdırlar

16. berfu kimya müh

akedemisyenler artık emekli olsun bence sorularıda nuhun gününden kalmış bizi emeklerimizi böyle harcayan bu akedemisyenler işçileri düşünüyomu acaba öyle bi sınıfın varlığından haberleri varmı hergün kaçtane işçi ölüyo siz bizim gibi iyi üniversitelerin mezunlarını ssahaya çıkmamaları için elinizden gelen kötülükleri yapıyosunuz

17. beran21db

beran21db TÜİSAG Üyesi

83/4 bendinde var fakat 1973 tarihli kanun. atomik bir soru 1974'ten sorulamaz artık diye düşünüyorum

Yürürlüğe Koyan Bakanlar kurulu Kararnamesi: 7/7583 - 4 Aralık 1973

resmi gazete ile Neşir ve İlânı: 11 Ocak 1974 - Sayı: 14765

5.t.Dustur, c.13 - s.

18. Atarlı gülestan

Atarlı gülestan TÜİSAG Üyesi

olacak belli :D nötron konusunda hata yok diye konuşulmaya başlandı eğer öyleyse 4 iptal 2 şık değişikliği olur PUKO sorusuna da hiç bişey olmaz ;) benim puan 67. üstüne 2 tane hatırlamadğım soru var ve ayrıyetten burda tartışılan ortala 15 soruya yanlış cevap vermişim bi kaç tane bana denk gelir heralde iptallerden :D

19. berfu kimya müh

gençler gelsin izin verin artık

20. Bianegro

Bianegro Guest

evet doğru ve mantıklı düşünüyorsunuz..fakat bunu başında düşünemeyen insanlar sonunda nasıl düşünecekler..o mantık onlarda ne gezer..vardı sorduk diecekler..umarım baskılar sonuç verir de yanılırız

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica