18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

:DD..ya şu puko yu bana açıklar mısınız hata yok mu o soruda..bir de sizi dinlemek isteriz

2. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Bizler sadece soruların mevzuatta karşılığı olup olmadığına bakabiliriz. İptal edilip edilmeyeceği hususunda sadece bireysel fikrimiz olabilir.

Nötron ışınlarının plastikte soğrulacağı bilgisi başka hiçbir kaynakta bulunmuyor. Ancak, 40 yıllık tüzük maddesinde o bilginin hatalı olduğunu düşünüp kimse itiraz etmemiş. Dolayısıyla, bilginin hatalı olduğu akademik olarak ispatlanmalı. Aksi halde, tüzükte nötron ışınları için plastik yazıyor diye cevabı doğru kabul edilebilir.

3. Bianegro

Bianegro Guest

tamam puko nun bana katkısı olmadığını varsayıyorum..asetilenle puanım 67 ye düşüyor 1-gaz ölçümleri puan yok, 2-vinç şık değişimi no puan, 3-kaynak 284 hadi bu iptal olsun ee bu da doğru bende..4- herhangibi biri ama hangisi..
    ben bu durumda kalıyorum

4. beran21db

beran21db TÜİSAG Üyesi

:) A-1. soru: kendi hesabına berber sorusu: İtiraz listemde var. İtiraz eden arkadaşlar var. İtiraz mantıklı gibi ama inceledim güçlü bir delil var. İptal olmasını isterim.Ama zor. "çalışan istihdam etmeksizin" demesi lazımdı soruda...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Flash player'iniz sürümü eski güncellerseniz o ileti kendiliğinden kalkacaktır

6. Bianegro

Bianegro Guest

koray abi..sorular gitgide azalıyor..neyapacaz

7. Att41

Att41 TÜİSAG Üyesi

Syn Doğan Hasanoğlu lütfen artık sen yorum yapma, çok iğneleyici yorumların.. Burada insanların desteğe ihtiyacı var.. Pazartesi zaten bekleyip görücek herkez.. Sadece negatif enerji yayıyorsun ortalığa okadar.

8. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

35.soruda iptal değil artık

9. Bianegro

Bianegro Guest

o yazdığımı da nereden bulup çıkardınız..fatma hanım dersimi verdiler benim..tamam..sayfalara bakın o şekilde konuşun..tekrar gündeme koymayın beni..

10. volokine

volokine TÜİSAG Üyesi

adam umut tacirligi yapmiyor. polyanacilik oynayacaginiza adamin yaptigi gibi gercekci olun. dogru soyluyor diye koyden kovmaya mi basladiniz?

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  11. Bianegro

Bianegro Guest

aman kardeşim konuşma..gerçekçi yaklaşınca kızıyorlar..bahaneci de diyorlar..ben diyorum şunu doğru şu doğru ama iptal olması gerekir,,şunu yanlış yaptığım halde iptal olmaması gerekir diyerek kendi aleyhime konuşuyorum halen daha karakeçi oldum..2 eylül de dediklerim ortaya çıkınca allah bilir nasıl tepki göreceğim

12. Bianegro

Bianegro Guest

tamam konuştuklarım moral bozukluğu yaşatıyordur..bu şekilde konuşmamam lazım zaten stresteyiz fakat..ben kıllık olsun diye yapmıyorum, fikirlerimi gerçek düşüncelerim açısından söylüyorum..

13. Sevgili dDoğan aslında bu saatten sonra tartışmalar anlamsız. Zaten verilerimizi sınav komisyonunu sunduk. Bundan sonrası beklemek.

Sonucu beğenmeyenlerde yargı yolunu deneyecek.. Haksız mıyım? :)

mestantas bu yazıya teşekkür etti.
  14. Bianegro

Bianegro Guest

evet haklısınız..fakat koray bey nete girmiyor girmiyor bakıyor 2 gün önce yazdığım notayı yakalıyor yüzüme vuruyor

15. Att41

Att41 TÜİSAG Üyesi

Çok haklısınız.. Birlikten kuvvet doğar.. Bu iş böyle gitmemeli, geçmiş sınavlardada bariz aksaklıklar vardı ama ağustos sınavı bariz fiyasko herkez için.

16. Alihan DAĞHAN

Alihan DAĞHAN TÜİSAG Üyesi

Yok öyle bir şey ima etmedim.Çoğunluk soru iptal olur kanısında.

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  17. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Zaten sürekli takipçi 15-20 kişi. Bırakın Doğan arkadaşımız forumu sürüklesin. O çıkarsa konuşmalar da biter gibi.

18. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Doğan bey size bir uyarı yapmak istiyorum yine de. Günlük azami 11 saatlik çalışma süresini aşıyorsunuz.

emsalsiz_, müslüm63 ve emrah_isg bu yazıya teşekkür etti.
  19. emrah_isg

emrah_isg TÜİSAG Üyesi

bu doğan bey ortalığı bir haftadır karıştırdı eğer burayı takip ediyorlarsa iptal edecekleri varsa da etmeyecekler. olan oldu sınav bitti iptallerle beraber kalan kalır geçen geçer ki bana göre 7 soru iptal ve şık değişikliği olacak

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  20. Bianegro

Bianegro Guest

tamam abi..arkadaşlar haksız deiller..insanlar baskı altındayken umut kırıcı konuşmaları istemezler..bundan sebep tepki görüyorum..2 eylül de karar yayımlanacak..benim burada konuştuklarım hiçbirşeye tesir etmez..sadece moral bozar..en iyisi gözlemliyeyim kendimle alakalı yorumlarda bulunayım..

21. emrah_isg

emrah_isg TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu belge eksra bişeydir yoksa bu işi bu ülkede yapmak herkes yapamaz...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica