18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Burada tüzükten kaynak gösterdiğim nötron sorusu, klakson sorusu gibi başka soruları ben de yanlış işaretledim. Ama kendi işaretlediğim yanlış şıkkı savunmak yerine doğrusunu öğrenmeye ve iletmeye gayret ediyorum. Sizin kesin ifadeler kullanmanız, insanlarda kendi işaretlediğiniz şıkları savunduğunuz, yanlış yaptığınız soruların iptal edilmesini istediğiniz düşüncesini uyandırıyor.

2. Bianegro

Bianegro Guest

tamam ben b şıkkını işaretledim..a şıkkına şık değişimi olursa ben -1 puan alacağım..başından beri oksijeni savunduğumu yazıyorum görüyorsunuz da -1 puan alacağımı söylediğimi görmüyor musunuz

3. Bianegro

Bianegro Guest

hem kimsenin isteğine bağlı değişmez sonuçlar..kaynak sorusunu bişekilde doğru yaptım fakat yukarıya da paylaştım iptal olmasını beklediğim sorular arasından..

4. cinan84

cinan84 TÜİSAG Üyesi

valla sınavda bu kadar detaylı düşünüpte işaretleme yaptıysanız diyecek birşey yok ama ben de emin olmadan asetilen önce açılır diye düşünmüştüm.bende tam sınırdayım puan olarak ama bekleyip göreceğiz artık hayırlısıyla.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

detaylı düşündüm çünki çerez soruları 25 dakkada bitirmeye çalışıp 9 tane yanlış yaptım ben..buraya yazıyım
    sigorta
    ihbar 4
    yıllık izin 20
    en fazla çalışma 9 vardı galiba
    voltmetre
    gece postaları 8 saat
    dolgu
    varsa çalışan
    birtane daha vardı aklıma gelmedi..geriye kalan zamanımı da uzun sorulara ayırdım

6. emrah_isg

emrah_isg TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bişey merak ediyorum bundan önceki mayıs sınavında yanlış hatırlamıyorsam 5 iptal vardı.. peki bu sınavdaki kadar şaibeli sorular varmıydı... yani 15 tane yalış vardıda 5 tanesinimi iptal ettiler

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

aslında evdeki denemelerde çoğumuz hap soruları çok kolay şekilde 35-40 dakkada kodlayabiliyorduk..fakat bu sınavda okadar karmaşık sorular vardı ve tam zıttına bilgi sorusu okadar azdı ki; bilgi soruları 20 dkya bile biterdi

8. cinan84

cinan84 TÜİSAG Üyesi

Doğan Bey sizi anlıyorum ama olayı bence saplantı haline dönüştürmeyelim.Sonuçta her işte bir hayır vardır.O belgeyi kalmışsanız şayet gerçektende şimdilik almamanız gerekiyormuş gibi düşünün bence.Benim kafam böyle düşündüğüm için rahat en azından.

murat72, emrah_isg ve Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  9. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Bu sitedeki o zamanın yorumlarından anladığım kadarıyla bu kadar kıyamet kopmamış. Kıyas yapılırsa 10 iptal çıkması gerekir. İmla ve tüzük hataları çok abartılı bu sınavda.

10. Bianegro

Bianegro Guest

benim arkadaşım da mayıs sınavından geçti..o da benim gibidir sonuçta arkadaşım işkembeden sallar olmadık ihtimallere yer verir çıkarını düşünür..dedi bana millet 10 tane itirazlı iptaller bekliyordu fakat ben 4 tane bekliyordum iptaller geldi fakat beklediğim iptallerden 1 tanesi geldi şok oldum dedi..ama inanmayalım benim arkadaşa..işine göre konuşmuştur..

11. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

Doğan Bey çok haklısınız

12. Bianegro

Bianegro Guest

ben bu adamlara güvenmiyorum..fakat yine de diyorum umarım bu seferki baskıyı ciddiye alırlar ve komple sisteme dikkat ederler önümüzdeki sınavlarda bukadar saçmalıklı sınavlar olmaz..olur 3-4 tane kafa karıştırıcı soru normal ama 15 tane şikeli uğraştırıcı soru olmaz ki..benim iptal sayısına dair düşüncelerimin azlığı benim kanaatim deildir...o soruları inceleyecek olan kişilerin duyarsız kalacağını düşündüğüm içindir..

13. Aleyna17

Aleyna17 TÜİSAG Üyesi

Şu sorular ve sonuçlar açıklansa hepimiz rahat bir nefes alsak ne güzel olur

emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  14. berfu kimya müh

sadece 1000 itiraz varmış dediler bu kötü sınavın biletini sadece bize kesecekler o zaman bize ders veren kurumların hiç mi hatası yok onlar sadece para mı almakla görevliler sınav içeriği bu değerli akademisyenler tarafından keşke kurslara belirtilseydi....çalışmamış emek vermemiş yerine konmak çok üzüyor insanı

15. emrah_isg

emrah_isg TÜİSAG Üyesi

Fazla alınganlık yapıyorsunuz bence inş. herkese hayırlısı olur

16. Bianegro

Bianegro Guest

sınava girdi 77 bin kişi 100o itiraz varsa biz burada boşuna yırtınıyoruz

17. berfu kimya müh

soruyu hazırlayan kurul kendi sorusuna yanlış dermi kim yoğurdum ekşi der,o olgunluğu göstermek her yiğidin harcı değil

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  18. Bianegro

Bianegro Guest

ama kırılıyorum da arkadaşım..tamam ben kaşındım fakat çok önyargılı yaklaştılar hakaret edenler dahi oldu..ve ben hakaretlerine karşılık vermektense açıklama yaptım..neyse yau..boşverelim ..

19. emrah_isg

emrah_isg TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben şuan 67 deyim. ve tartışılan soruların tamamı yanlış yaptım.. ümitliyim ama masamın üstünde derslerle ilgili herşey duruyor her ihtimale hazırım... tekrar çalışmaya, hapları yutmaya, yönetmelikleri ezberlemeye ankaraya gidip o stresi çekmeye... sadece bu soruları hazırlayanlara yazıklar olsun diyorum....

Ali Üstün, murat72 ve mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  20. berfu kimya müh

o uzun sorulara kendileri 110 dak cevap verebileceklermi acaba nötron sorusu yönetmeliği 1973 aitmiş emekli olun sayın akedemisyenler emekli

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica