18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

bunların yasayla nalakası var...:D..ben bunları yapamadım 68 deyim..artık işime göre konusacağım..geçeceğim

2. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

inşallah hepimiz geçeriz yazık emeklerimize verdiğimiz paralara zamana daha para kazanmadan dünyanın parası verildi

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  3. Bianegro

Bianegro Guest

geçecek..64 alan da geçebilir..

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  4. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Evet bimere ve cumhurbaşkanlığına bu konuyu taşıyalım 2-3 bin arası para verip 2 sınav hakkı veriyorlar eğitimlerin bu kadar kısa sürede unutulacağı düşünülüyorsa neden tekrar eğitimi 5 yılda 1 ya da 3 sene içinde kullanma hakkını niye veriyorsun 4-5 ay önce kursa git 2 hakkın ölsün bir daha masraf eğitim kurumlarını açanların çoğu tanıdık galiba

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

farklı açıdan 10 tane bunun gibi enteresan noktalar çıkar..bu yönetim nelerin kontrolünde noluyor hakkaten durum vahimmiş

6. Suat Sidar

Suat Sidar TÜİSAG Üyesi

MEB sitesinde mail yoluyla protesto edebilirsiniz( bilgi edinme formu) başlıklı bölüm var ve cevap da veriyorlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  7. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

Koray Başkan herkese umut vermişssin bide bana ver.

Hesaplarım doğrultusunda iptal ve şık değişim soruları hariç ham haliyle 70-71 bunlara

püko-oksijen/asetilen(yaptığım şık doğru)-3/4metre-vinç sorusu(şıkkım doğru)-azot miktarı-yapı işleri sorusu-nötron sorusu-tavan yükseliği 5 metre sorularım yanlış.

8. 22aslan22

22aslan22 TÜİSAG Üyesi

Soru numaraları hangilari

9. İnanın boş bir umut pompalamıyorum. Geçmiş sınavlarda 9 iptal dahi görüldü ve inanın ben inceledim böylesine yanlış ve tartışmalı soruların olmadığı sınavlardı.

Bence en az 9 soru iptal edilecek, 1-2 de şık değişimi olacaktır. Eğer bunu yapmazlarsa açılacak davalar onlar açısından hem kaybedilecek hem de can sıkacak davalara dönüşür.

Bu nedenle 62-63 alan arkadaşlar eğer yanlış soruları "doğru" yapmadılarsa umutla beklesinler.

Ayrıca unutmayın bu sınav dünyanın sonu değil.

müslüm63 ve Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  10. İtirazlarımı tekrar koyuyorum,

Ekli Dosyalar:

Ali Üstün ve Emre YİĞİTARSLAN bu yazıya teşekkür etti.
  11. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

2 eylül

12. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Bu özenli çalışma için gerçekten tebrik ederim.. dostum bu hikayeyi kim yazdıysa zaten hayatı kurtulmuş demektir..
    ayrıca bu forumdaki herkes bu hikayeyi anladıysa, artık isg uzmanıdır diyebiliriz.. cukkacukka

müslüm63 ve mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  13. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

1000 tane itiraz.. hepsinde en az 4-5 soru var.. bence 10 gün bile yetmez..
    herkese genel otomatik mesaj yollicaklar kesin..

14. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

sayı az olursa okuyabilirlerde..
    sonuçta orası mahkeme değil.. mahkeme de en kısa ve en iyi ifade içeren savunma yazmak gerek..
    ben daha kısa olmasından yana değilim..
    bu adam bu kadar uzun yazdığına göre tepikisi büyük, içi dertli demelerini umuyorum...

15. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Hasan Bey 35. sorunun iptal olmama ispatı olarak 83/4 de Alfa ışınları ile ilgili herhangi bir bilgi olup olmadığına cevap vermedi. Çünkü YOK. yani soru İPTAL dir.

16. berfu kimya müh

rüzgar sorusuda spesifik bir değer verilmediği için iptal edilmelidir

17. Bianegro

Bianegro Guest

hüseyin bey..soru iptal olsun..nötron u da gamayı da tüzük 83/4 e koyan ben değilim..alfadan ses çıkmıyorsa iptal olsun +1 alalım

18. berfu kimya müh

olsun 1973 den kalan tüzüğü bulmuşlar yaa

19. berfu kimya müh

nasıl geçecek bu hafta

20. Bianegro

Bianegro Guest

berfu hanım..tüzüklerin iptal olması halinde iptal soru sayısı 9 lara ulaşır

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica