18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

geçme notunu 60 yapın herkes kurtulsun

Hüseyin Bozdoğan, murat72, yiğitoğlu ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. berfu kimya müh

kasıtlı değilse kaynağı vardır

3. Bianegro

Bianegro Guest

ben de evdeki ocağı düşündüm..normalde yanıcıyı veririz yakıcı olarak çakmağı düşündüm..vanadan sonra çakmağı yakıyoruz değil mi..düşünsenize önce çakmağı yakarak sonra ocak vanasını çevirmek..bana ters mantık geldiğinden önce asetilen düşündüm fakat harbiden bu soru iptal olsun

4. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Umarım öyle olur. Bir üniversitemizin yanlış bilgi veriyor durumuna düşmesini istemem.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

ali bey abi çok yerinde temaslara iyi niyetlisiniz...bu kişiler diğer kurumların da baskısı altında kalacaktır..bu sebepler sorulara iptal yapmaktan başka çareleri kalmayacaktır

6. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Doğan kardeş, yanmanın oluşumu için gerekli 3 şey neydi? Ateş yakıcı olmuyor maalesef.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

ben şunu merak etmeye başladım..sosyal paylaşım noktaları sınırlı , kazanma ümidi olan kişi sayısı az görünüyor..ohalde sınava girenlerin çoğunluğu 70 leri çoktan aştılar mı yoksa 60 ın dibinde olan sayısı mı fazladır

8. Bianegro

Bianegro Guest

abi bilemeyebilirim kafa karışmıştır

9. hamlet

hamlet TÜİSAG Üyesi

:D en güzel yorumdu şu 208 sayfa içerisinde

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  10. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

pukö nün şık değişimi imkansız.. direk iptaldir.. 3 doğru cevap var. nasıl iptal die düşündünüz anlamadım doğrusu?

ALİRIZA ARSEVEN bu yazıya teşekkür etti.
  11. Bianegro

Bianegro Guest

bazı kurumlar planlama hazırlık c şıkkı için önerilerde bulundu..bu ihtimali göz ardı edemiyorum..

12. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Benim dershanedeki sınıf mevcudu 25. İptallerle dahi geçme ihtimali 5-6 kişiyi zor bulacak. Ben iş gereği zaten pc başındayım. Çoğunluğun morali bozulduğu için ilgilenmiyor.

13. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

et gitsin.. o soru patlak.. 2-3 siteye baktım, ders notlarıma baktım.. iptal olacak banko sorudur pukö

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  14. Bianegro

Bianegro Guest

evet ali abi..bizim kurum 24 kişiy idi..deneme sınavları olduk 2 tane ben ikisinde de sonuncu olmuştum..herkes bana laz laz diye gülmüştü..şimdi bakıyorum hiçbirinin sesi çıkmıyor..benle beraber en yüksek alan bir kişi daha var geriye kalan ne varsa 64-63..ben yine de mail attım onlara özellikle dünkü konuşmalardan sonra umutlandım onlar adına iptal olacak soru sayısı fazla olabilir arkadaşlar ne düşünüyosunuz die..fakat hiçbirinden tepki yok sanki hepsi bana düşman

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  15. cinan84

cinan84 TÜİSAG Üyesi

bana göre de puko sorusu avaz avaz bağırıyor beni iptal edin diye...

Ali Üstün ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  16. berfu kimya müh

kimsenin morali bozulmasın böyle saçmalık olmaz ber sordum oldu deme lüksü kimsenin yok

17. Selçuk Karstarlı

Selçuk Karstarlı TÜİSAG Üyesi

onlarca kaynak atölyesinde genel havalandırma tesisatı yok özellikle çelik konstrüksiyon işi yapan atölyelerin çoğunda yok.

18. Bianegro

Bianegro Guest

evet ali bey inşallah iptal olur..benim de işime yarar çoğu arkadaş için de hayırlısı olur çünki a şıkkını işaretleyecek kişi sayısının neredeyse yok olduğunu düşünüyorum

19. First Safety

First Safety TÜİSAG Üyesi

Şık değişimi dediğiniz doğru cevap şıkkının değiştirilmesi ise öyle bir durum olduğunu sanmıyorum soru hatalı sorulmuş baştan, 3 doğru, 1 yanlış şık var.
    Sorunun tam tersi şekilde sorulması gerekirdi. Hangisi Planlama safhasında yer alır gibi :)

20. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

heh bak birde bizim içinde stres yap dediğimde kapasite doldu diyorsun, onlar için stres yapacağına bizim için stres yap :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica