18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

hıhı evet soru yanlış soruldu planlama aşamasında hangisi vardır şeklinde sorusunun cevabı risk değerlendirme olacaktı..bundan ötürü sorunun direk iptali gerekir..tamam kararı verdik daha bu soru hakkında konuşmayalım:D

2. mavi24

mavi24 TÜİSAG Üyesi

Başka kesin gibi düşündüğümüz birde 4 şıklı olan soru var.
    Yani şu an itibarıyla 2 soru kesin iptal edilecek. Dolayısıyla 68'lere umut ışığı kesin olarak doğmuş durumda...

3. Bianegro

Bianegro Guest

bende asıl stres yaratan olay onların düşmanca yaklaşımıydı ben zaten bundan sebep iptal sayısının fazla olmasını istedim ki geçsinler sonra kurumların kutlamasına yalnız başıma katılmak zorunda kalmıyım

4. mavi24

mavi24 TÜİSAG Üyesi

4 şıklıdan kastım co,co2 olan soru

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. çevre uzmanlığı sınavında bir sefer çan eğrisi uygulanmış...

6. Bianegro

Bianegro Guest

benim açıkça fikrim 64 puanda olup; planlama. asetilen. kaynak. başta olmak üzere diğer itirazlık soruları yanlış yapan arkadaşların 70 yapma ihtimallerini kuvvetli buluyorum fakat planlama asetilen ve kaynak sorularına kesinlikle yanlış kodlama yapmaları şartıyla..63 puan zor gibi duruyor ama olabilir de

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

fahriyamac bu yazıya teşekkür etti.
  7. cinan84

cinan84 TÜİSAG Üyesi

vinç sorusunu kesin şık değişikliği ile 1 ve 3 yaparlar herhalde,bunların açık alanda çalışan vinç operatörleriyle ne alıp veremediği var acaba?

8. Bianegro

Bianegro Guest

açık havada çalışan vinçlerin şeklinde olan cümleye devalarca baktık..sorunun soruluşunda bir hata yok, verilen şıkka acaba bir kelime yanıltısı varmıdır yok mudur bunu da arkadaşlar incelemişlerdi..bu soru şık seçimi hatası..bi müdahale gelecek..fakat güzelim soruyu katlettiler böyle basit hatalar sebebiyle iptal kotası da doluyor

9. cinan84

cinan84 TÜİSAG Üyesi

Bu sorunun iptal edilecek bir tarafı yok ki,sadece şık değişimiyle doğru şık belirlenir,olur biter.

10. Bianegro

Bianegro Guest

evet öyle olur şık değişimi olur fakat müdahale yapacakları soru sayısının tamamını değerlendirip işleme koyacakları şüpheli 12-13 ise bu sayıyı mühtemelen 10 un altına çekmeye çalışacaklar diye düşünüyorum..bundan sebep kota doluyor

11. Bianegro

Bianegro Guest

şimdi arkadaşlar günlerdir örneğin kaynak sorusu 284 ü tartışıyorlar iptal olunması gereken bir soru olduğuna dair gerekçeler sunuyorlar..bu sorunun kabul görmemesi büyük bir kaus yaratmaz kabul edilebilir bir durumdur, fakat sen git bir puko sorusunda iptale gitme..işte bu kabul edilemez bir durum olur ve bunu göze alamazlar..işte bunun gibi kabul edilebilir durumdaki soruları yeterince eleyerek iptal sayısını 10 un altına çekmeye çalışacaklar..bu şekilde düşünüyorum

12. cinan84

cinan84 TÜİSAG Üyesi

bence 10 barajını düşünmeden artık yanlış yaptıklarını kabul ederek hatalarından dönmeliler, şık değişimiyse şık değişimi iptalse iptal unutmasınlar ki en büyük günah kul hakkı yemektir.Hatadan dönmekte bir erdemdir.

ALİ ULVİ ÖZÇELİK bu yazıya teşekkür etti.
  13. Bianegro

Bianegro Guest

tabi ki..yeter yau..hatta 6331 yasası bizi de madur bıraktı ister istemez bukadar hatalı bir sınav oldu açıklamasıyla ayıplarını örtbas ederek gereken ne ise yapmaları lazım 12 ise 12

ALİ ULVİ ÖZÇELİK bu yazıya teşekkür etti.
  14. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

tamam işte bende onu dedim ya..
    bu soru iptal edilecek en garanti soru..

15. Bianegro

Bianegro Guest

evet..acil durum planları sorusuna çok iyi bakmadım..arkadaşlar noktalamadan önce imla eksikliği kavram hatası olduğunu savunuyorlar..o soru için ne düşünüyorsunuz

16. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

68 ler kesin zaten..
    ben iddia ediyorum, 67 alanlar da kesin.. amaaa, doğru şıkları iptal edilen sorula denk gelmezse.. ben 66 dayım
    oksi asetilen sorusunu doğru yanıtlamıştım :D
    şık değişirse patlarım.. ama bu sefer vinç sorusu var.. onda şık değişirse yine 66 dayım :D

doğrularıma denk gelmeyen pukö gibi, pukö dahil 4 net iptale ihtiyacım var..
    işte ondan sonra oğlumun rızkını kurtarmış olcam işalla cukkacukka

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  17. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

valla dostum, bu soru B kitapçığı 77 inci soru sanırsam.. ben bu yönetmeliğe çok ii çalışmıştım..
    binalarda yangılnarda nkorunma yönetmeliği..
    söndürme, kurtarma, koruma, ilk yardım demiştim. ve doğru cevap.. hatalı bişi göremedim açıkçası?
    arkadaşlar tam nerde hata var demişlerdi?

18. Bianegro

Bianegro Guest

inşallah..benim de asetilenden puanım 67 ye iniyor vinç şık değişimi işime yaramıyor..fakat ali bey..asetilen sorusunun iptal olma ihtimali de var gerçekten var..puko iptal olsun..kaynak maalesef bende doğru..hukuk iptal olsa mesela..69 da kalıyorum..yau şu iptalleri sayarken zorlanıyorum..vallaha arkadaşlar kızıyolar sonra ama iptal bulamıyorum hep 4 de tıkanıyorum

19. Bianegro

Bianegro Guest

yoo hayır bu soru basitti...hani noktalama vardı cevabı da şuydu gerekli ölçüm ve değerlendirmeleri yapar acil durum planını hazırlar sorusu

20. ttopdemir

ttopdemir TÜİSAG Üyesi

sonuçlar açıklandıktan sonra da burada beklediğimiz ve aldığımız puanları paylaşalım arkadaşlar....

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica