18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

bunları ben yazsam bütün site başıma düşerdi hep olumsuz konusuyorsun diye..fakat buraya yazdıklarınızın hepsine katılıyorum..hatta 57.inci soru elle taşımayı dahi iptal etmeme durumları var

2. Bianegro

Bianegro Guest

emniyet yüksekliği sorusunu iptal etmezlerse ben dava açarım..suana kadar dava konuşmalarına bir yorumda bulunmadım çünki daha önce hiç dava açmadım ve uygulamasını bilmiyorum fakat işte bu soru iptal edilmesse delilik yaparım

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  3. Azder Yusuf DÜLGER

Azder Yusuf DÜLGER TÜİSAG Üyesi

objektif bir düşünce oluşturmaya çalıştım kendimce... elle taşıma işlerinde de haklısın ama bi mümkünse kelimesine takılarak iptal etmeme durumu olmamalı bence...

4. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

şu sınavın geçme notunu 60 yapsınlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Hüseyin Bozdoğan, fahriyamac ve mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  5. Bianegro

Bianegro Guest

evet..yönetmelikte mümkünse diyerek olabilirlik ifadesi koyuyor ağırlıkla ilgili
    mümkünse ağırlık ile ......mümkünse ağırlık ve... şeklinde ve bağlacı kullanılmış olsa idi mümkünse terimi ağırlık merkezi kavramını da kapsamış olacaktı...soruda iste kesin verilerle dediği için ben bu sorunun iptal olacağını düşünmüyorum
    açıklayayım sınavda b şıkkı genel bilgileri işaretleyip yanlışı kodladım

6. cinan84

cinan84 TÜİSAG Üyesi

doğan bey şu madenlerde patlatma sorusunu tüzüğün eski olmasından dolayı iptal ederler mi sizce?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

ben te en başından düşündüm şu baraj adaca düşer mi diye:D..acaba % kaçımız 70 puanın üzerinde çok merak ettim

8. Bianegro

Bianegro Guest

bu konuları yeaux ve ali avseven bey daha iyi bilirler..fakat mantıken 1 tüzük iptal edilirse diğer tüzük sorularını da iptal etmek zorunda kalacaklardır

9. Bianegro

Bianegro Guest

yau ben o soruyu direk dolgu yaptım aslında iptal olsa iyi olur ya

10. Bianegro

Bianegro Guest

cihan bey siz eğer doğru hesaplamışsanız geçtiniz benim iş birazcık kritik..sebebi benim yanlış yaptığım soru sayısı az..iptaller çok olursa 65-64 alan arkadaşlar beni bile geçebilirler:D

11. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

ben 64 teyim. bu tartışılan sorular arasında sedece oksijen sorusunu doğru yaptım. diğer tartışılan 15 20 sorunun hepsini yanlış yapmıştım. vinç sorusunu da 1 ve 3 yapmıştım .. benim hala umudum var.. inşallah 60 ve üzeri puan alan bütün arkadaşlar geçecektir.

müslüm63 ve mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  12. Bianegro

Bianegro Guest

valla mertçe söyliyeyim 64 puan kuvvetli..63 puan tehlikede

13. berfu kimya müh

arkadaşlar soruları hazırlayan akademisyenler bu forumu okuyorlarmış lütfen iptal ğlmaz demeyelim olmak zorunda diyelim

Alihan DAĞHAN ve Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  14. berfu kimya müh

geçme notu 60 olsun

15. Bianegro

Bianegro Guest

hadi ya..ya beni hapse koyarlarsa..yargılama yapmıştım sanki:S

16. Bianegro

Bianegro Guest

ya barakı 60 a çekin yahut virgülüne kadar iptal olma ihtimali olan soruları iptal edin bu olay burada kapansın kimse zararlı çıkmasın..yoksa bu olay komple iptale kadar gider

17. cinan84

cinan84 TÜİSAG Üyesi

Valla sizin bu forumdaki perforfansınızı da gözönünde tutarak geçmenizi dilerim.Benim durumuma gelecek olursak sanki68-73 bandında bir puan alacakmışım gibime geliyor.asetilen iptal olmaz ve diğerleri de konuşulan şekilde iptal olursa şansım var.

18. Bianegro

Bianegro Guest

cihan bey ben birazcık gaddar yapıda olan bir insanım..siz geçtiniz ben inanıyorum..siz rica etsem benim için sıkıntı yapın dua etseniz:D..

19. dilek bektas

dilek bektas TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, MEB'in kaynakçasında http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprogramlar/kursprogramlari/metal/moduller/oksigaz_ile_kesme.pdf
    açıkca belirtilmiştir.

1.7.2. Alev Ayar
    ının Yapılması
    Özellikle kesme yüzey düzgünlü
    ğ
    ü için parça kalınlığına göre alev ayarı yapılır. Alev ayarıyapmak için önce yakıcı gaz bir miktar açılır, sonra yanıcı gaz açılır. Oksijen artırılarak ön ısıtma alevi ayarlanmış olunur.
    Aynı kaynakta :Alev olu

ştururken önce yakıcı sonra yanıcı gazı ınız. (Resim 3.11)
    C sınıfı İş güvenliği sınavı B grubu 42.soru Meb Bakanlığı'nın yayımı ile ters düşmektedir. Yanlışı soruyorlar ,
    yanlış Önce astilen tüpü açılmalıdır, olmalı...

20. olurmu olur

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica