18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Hepimiz gecelim iyi birsey mi kotu birsey mi soylediniz bilemedim ama su rezil sınavdan gerçekten gecelim

Ali Üstün ve Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  2. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

fatih bey inşallah dediğiniz gibi olur

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  3. Sınavdan 90 üzeri alanlar varmış ben asıl onları hiç algılayamıyorum.

Ali Üstün ve pasatchm bu yazıya teşekkür etti.
  4. Bianegro

Bianegro Guest

takıldım be:D..kötü birşey söylemedin ki sen bilakis sempatiksin..evet umarım acı çeken herkes geçer

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

eakkur ve yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  5. Emrah Yurtsever

Emrah Yurtsever TÜİSAG Üyesi

Soruda planlama asamasinda yer alir veya uygulama aşamasında yer almaz denmeliydi .

6. Bianegro

Bianegro Guest

valla ben de sınavdan çıktım 10 ile 93 arası net belkiyordum..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Mayis sinavini bildigimden umutlanmayalim demek istemistim gonlumuzce olsun herşey

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  8. Bianegro

Bianegro Guest

evet..şıklara bulanmaya gerek kalmadı soru yanlış soruldu..endirek iptal

Müge35 bu yazıya teşekkür etti.
  9. Bianegro

Bianegro Guest

hıhı..mühimli olan iptal kapasitesi mevzuatı deil çünki çoğu soruda enkaza takıldık..sistematik olarak yukardaki tabloya göre hesaplama yapılabilir..ve ben çok güveniyorum

10. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    Hepinizden ricam bana +3, +5, +6... yeter gibi yorumlar yazmayınız, yani 3, 5, 6,... soru iptal olsun da ne olursa olsun anlamı ortaya çıkıyor!!! Fakat bildiğiniz üzere ortada büyük bir haksızlık var, 10'un üzerinde sorunun iptali ve şık değişikliği olması gerektiğini hepimiz gayet iyi biliyoruz bunları tüzük ve yönetmeliklerden pek çok arkadaşımız güzel bir şekilde açıkladılar...
    Olması gereken kimsenin hakkı kalmaması için itiraz ettiğimiz bu soruların mutlaka ama mutlaka doğru olarak kabul edilmesini sağlamaya yönelik girişimde bulunmamızdır. +5, +6 geldi ben paçayı sıyırdım gerisi ne yaparsa yapsın diye hareket edilmemeli...
    Biz burada tek yumruk olup ilgililere yapılan yanlışlığı ve haksızlığı bildirmek için uğraşmalıyız. Hepimiz için en doğrusu budur.
    Zaten iptal edilmesini istediğimiz sorular gerçekten hak yenmeden tümüyle kabul edildiğinde pek çoğumuzun kazanmaması işten bile değildir... Lütfen bireysel olarak değil, herkesi düşünelim.

11. Bianegro

Bianegro Guest

akşam maç var..ersun diyor 4 sıfır yakalarsak şansımız var diyor...biz burada ne ümitler çekiyoruz istatistikler yapıyoruz adam gitmiş oradan ne hayalleri dillere döküyor ya

teknik öğretmen bu yazıya teşekkür etti.
  12. Bianegro

Bianegro Guest

hayır moral kimse bozmasın +7-8 puan alınabilme durumu var 64-63 puan alan arkadaşlar belirli soruları yanlış yapmışlarsa geçme ihtimalleri kuvvetli..

13. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Evet, gerçekten hele de bu sınav için kabul edilmesi çok zor bir durum...

14. Bianegro

Bianegro Guest

şansları yaver gitmiş desek yerinde olur..aksi taktirde tüyo da girer işin içine

15. Atarlı gülestan

Atarlı gülestan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba.. bu forumu sınavdan sonra sürekli takip ettim. ortalama 20 soru tartışılıyor. Bu tartışılan sorulardan sadece puko sorusunu doğru işaretlemişim.. geçerim inş.

16. fahriyamac

fahriyamac TÜİSAG Üyesi

Ne güzel olur

17. zkb

zkb TÜİSAG Üyesi

Ne bitmez bir ağustosmuş bu arkadaş,bir ömür gibi geldi. bir an önce zamanın geçmesini istiyorum, iyi ya da kötü önümüze bakalım.

--merve-- bu yazıya teşekkür etti.
  18. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar kaynakçı sorusuna şimdi baktım tekrar..
    bizi mders notlarında aynı şunlar yazıyor;

HER KAYNAKÇIYA EN AZ 284 M3 HAVA DÜŞMELİDİR.
    TAVAN YÜKSEKLİĞİ 5METEREDEN FAZLA OLMALIDIR.
    KAYNAKÇI MÜMKÜNSE AÇIK HAVADA ÇALIŞMALIDIR
    GENEL HAVALANDIRMAYA EK OLARAK LOKAL HAVALANDIRMA KULLANILMALIDIR.
    Şıklara baktım, tamamen aynı neredeyse.. hangisi yanlış? hiç biri.. bu soru iptal gerçekten.. ben buna kaynakçı açık hava çalışmalıdır demiştim.. işin ilginç yanı, kaynakçının açık havada çalışması gerektiğini hatırlamıştım.. ama soruç tarzından birde genel havalandırma gerekliliğinden en yanlışı o gibi gözükmüştü.. halbuki hepsi doğruymuş.. işte %100 tartışmasız iptal edilecek bir soru daha.. 5 etti galiba.. cukkacukka

Hüseyin Bozdoğan, fatih33 ve Ayhan Acar bu yazıya teşekkür etti.
  19. Bianegro

Bianegro Guest

iyi de ali bey genel havalandırmaya ek olarak lokal havalandırma kullanılır derken ben şunu anlıyorum; genel havalandırma uygulanır gerekirse genel havalandırmanın yetmediği durumlarda lokal havalandırma takviyesi uygulanır şeklinde anlyorum şıkta ise; mutlaka genel ve lokal diyerek lokal havalandırma nın da koşulunu kesinleştiriyor..iptal olacaksa tüzüklerde yönetmeliklerde bulunmadığı için olur..aksi taktirde d şıkkı mutlaka tabirinden dolayı yanlış olacak şık olur ve gümleriz

20. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

yanıtlarım yukarda.. kırmızı ile iptal yazdıklarım %100 iptal inanın bana.. gerçekten hatalı sorular..

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.

21. Tebrik ederim. Bu kadar iyi anlatılabilirdi. İnsanları keriz (yolunacak kaz) yerine koymayı bıraksınlar artık!

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica