18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

hahah:D..sabahın 5 inde 1 milyon iyiydi da..sanırım 33 bin igu soruşturma altındaymış, yalnış mı duydum acaba

2. Alihan DAĞHAN

Alihan DAĞHAN TÜİSAG Üyesi

Vaardı ve ben de onu işaretledim.

3. mondaynay

mondaynay TÜİSAG Üyesi

pardon. Yanlışlık oldu. Generallerin hapsi ile ilgili bir yazıyı cevaplamaya çalıştım. general mevzuu beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Sadece uzmanlık konusundayım son günlerde.

4. Bianegro

Bianegro Guest

sorunun şıklarına göre davranırsak zaten rüzgar hızının çalışmaya müsait olduğu görülüyor...çalışmanın durdurulması çelişki yaratıyor fakat ben çalışmanın durdurulmasını idari yaptırım şeklinde algıladım, alınacak bir önlem gibi durmuyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

doğru..generaller yediği kadar yedi, boşverelim onları şimdi yeme sırası bizde:D

foodengineer01 bu yazıya teşekkür etti.
  6. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

benim hakkım yoktur üstünde... ama varsa da helal hoş olsun... o zaman takılmaya devam mı? en azından sınav açıklanana kadar ...! :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Hüseyin Bozdoğan ve Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  7. Az önce içimden bir ses 9 sorunun iptal olacağını söyledi :şaşırma:

emsalsiz_, Hüseyin Bozdoğan ve pasatchm bu yazıya teşekkür etti.
  8. Bianegro

Bianegro Guest

kader ortaklığı yapıyoruz...sizde bukadarı yeterli değil mi arkadaş kalmak için

murat72 bu yazıya teşekkür etti.
  9. Bianegro

Bianegro Guest

benim iç kulakta hasar oluştu anfinin biri patladı ben 7 +1 alıyorum öteki biri zırıltılı:D

10. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

de hade inşallah.. gerçekten benimde içimden 1 soru şık değişimi ve 9 iptal olacak diye geçiyor..

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  11. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Doğru söylemiş.

12. Bianegro

Bianegro Guest

şık değişimi ben de 1 tane düşünüyorum, asetileni bu adamlar iptal ederler..

13. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

bu kadarı yeterli bencede

14. nil3434

nil3434 TÜİSAG Üyesi

7 soru iptal öteleme metoduyla değerlendirme yapılacak

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  15. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

aslında 1 milyonu şöle çıkardım..
    24 milyon çalışan var. 9 milyonu kayıt dışı.. isgu nun özelliği kayıt dışalarıda kayıt içi yapmak..
    750 -800 bin şirket olduğu biliniyor. Bir kere her biri için bir kişi lazım. sonra birde siteler. kapıcı çalıştıran siteler..
    onların sayısını bilmem ama 16 milyon konut var. siteler 500-1.000.000 arası varmıdır? Bilemem? tahmin..
    gelelim ihtiyaca.. kimi kendi işini yaparken bu işi yapacak. Kimi de sadece isgu olacak. şirket sayısı, site sayısı, kamu kurum ve kuruluş sayısı birleşince aslında 250 bin az.. 1 milyon olması gerekir mi? 700-800 bine çıkabilir belki..
    bunları düşünerek 1 milyon açık olur demiştim :D
    yani küçük bir tahmin :)

Birşey daha, şu an 25-30 civarı isgu içerde, bilmem ne kadar daha, 1000 i geçmez sanırsam, soruşturma kapsamındaymış. yani işini ii yapan, bu piyasada kalacak, yapamayan ilk soruşturma akabinde işi bırakacak gibi gelio bana..
    aslında çok kolay ve pırıl pırıl temiz ve rahat bi iş değil bu isgu.
    Yani sayı çok artsada, zamanla aalacak ve işi gerçekten iyi yapanlar kalacaktır düşüncesindeyim..

16. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

İNŞAALLAH

17. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

o ne demek? öteleme metodu?

18. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

ark mrh iptal kararı nezaman açıklanır bilgisi olan varmı

19. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Biraz geç oluyor ama fikir beyan etmek istedim. Genel havalandırma zaten tüm atölyelerde zorunlu. Kaynak yapılan yerlerde ise ilaveten lokal havalandırma zorunlu. Kesinlikle anlamı budur. GENEL HAVALANDIRMAYA EK OLARAK LOKAL HAVALANDIRMA KULLANILMALIDIR. Tavsiye değil zorunluluk.

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  20. Bianegro

Bianegro Guest

öteleme ne demektir

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica