18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

etme zaten..fakat yönetmelik diyecekler..hata var ise yönetmelikte var..yönetmelik değişsin..ama gerçekçi yaklaşırsak bu sorunun iptal olma ihtimali %%% -sonsuz

2. Bianegro

Bianegro Guest

ben yanlış yaptım bu soruyu gittim maruziyetten sonra kavramına takıldım..kendimi kandırdım resmen iş işten geçtikten sonra sağlık gözetimi yapılmaz şeklinde düşündüm ve yanlış..fakat nekadar kararlı olup da doğru noktalar üzerinde umutlarımızı sabitleştirirsek sonradan üzülme oranımız azalır..bu soruda hayat yok..kabul et lütfen..

3. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

doğan kardeşim yönetmelik doğru yanlış olan bizden istedikleri yanlış şıkkın olmaması
    çalışmaya başladıktan sonra koymuş ne yerine koymuş işe giriş muaynesi yerine yanlışımı ifade ediyor HAYIR
    doğruyu ifade edior arkadanda destekler gelior yanlış bişey yok soruda
    çalışmaya başladıktan sonra elbette sağlık muaynesi yapılır dioruz çünkü yapılır adam bunu yazmış bu yanlış değil
    işe giriş muaynesinin yanlışı bu değil ama bu konmuş deseydi diyorum çalışmaya başladıktan bir gün sonra ozaman bu soru yanlış olurdu bukadar basit

4. Bianegro

Bianegro Guest

bizden soruda yanlış olan şıkkı bulun diyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

zaten peryodik muayneler gerek görüldüğünde yapılan muaynelerde çalışmaya başladıktan sonra yapılır.

6. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

evet yanlışı soruyor ve yanlış şık yok

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

evet..yönetmelikte hata var..fakat bu sorunun iptali için yönetmelikte ilgili maddenin değişmesi gerekir..bu mümkün mü sence

8. gözde t.

gözde t. TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar...
    İptal olan sorular hangi tarihte açıklanacak acaba? Bilgisi olan var mıdır?

9. Bianegro

Bianegro Guest

valla ben bilmiyorum..allam ya

10. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

doğan kardeşim hata yönetmelikte değil
    sornun cevabını düzeltiyorum bak
    ne hale geldik :D
    dese idi çalışmaya başladıktan bir gün sonra yanlış olucaktı öle değilmi
    şuan yanlış yok

11. Bianegro

Bianegro Guest

yönetmekikteki madde ne ise onu kabul ederler

12. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

çünkü işe başladıktan 1 gün sonra yapılan bir muayne yok
    ama çalışmaya başladıktan sonra yapılıyor zaten bütün muayneler

13. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

anlamıyorum neyi kabul ediolarsa etsinler doğru yazmış yanlışmı diim :D

14. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Aynen doğru bir tespit yönetmelikle D şıkkı birebir aynı. A kitapçığı 40. Soruda YANLIŞI soruyor. Yani Yönetmeliğin 16/1 maddesine yanlış diyor.
    Sen iskeleyi kaydırırken Mantığın hasar görmüş gibi :)

15. Bianegro

Bianegro Guest

ben anladım seni..onları düşündüm..fakat yönetmelikte geçen maddeler cevap niteliği taşır..bir kelime zıtlığı yönetmelikteki tanımla çelişir..

16. Bianegro

Bianegro Guest

bu iskeleye kafayı fena taktım az kalsın oynatıyordum neler yazmışım oraya şok oldum ne yaptım ben diye resmen monitörün karşısında ayaklı tiyatro kurdum ya:D

17. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

ama çalışmaya başladıktan 1 gün sonra bir hafta sonra dese direk yanlış derdi herkes böle bişey yok
    ama çalışmaya başladıktan sonra yapılan muayneler ne demek varmı yokmu var tabikide bukadar

18. Bianegro

Bianegro Guest

kafamızdaki sorularla ilgili endişelerimiz netleşirse sonradan hayal kırıklığına uğrama olasılığımız azalır ben bunu söylemek istiyorum

19. Bianegro

Bianegro Guest

biz burada nekadar doğruyu söylersek söyliyelim katılıyorum fikirlerine..fakat akademisyenler yönetmeliğe uyacaklar

20. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

ben bişey kazanmıcam bu biyoloji sorusunu size ispat etmekle alıcıları açalım acık iskele geride kaldı kardeşim :D
    1 haftadır biyoloji sorusu yanlış diorum anlatamıyorum

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica