18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Ne demek istediğinizi anlamadım. Yukarıdaki mesajda ikisinin farkını açıkça anlattım. Orada anlatılana itirazının yoksa bunun tersini düzünü bilmem.:)

2. Bianegro

Bianegro Guest

sizin delileriniz inanmayan ölsün:D..fakat yeaux bey

3. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Bu ifadeler aynı anlama gelmez, O nedenle, birirlerinin yerine kullanıldığında aralarında 5m' nin dahil olup olmadığı konusunda sorun çıkar.

4. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Aynen de öyle

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. 246 sayfa boyunca aynı şeyleri defalarca ama defalarca ve aynı biçimde tartışmaktan nasıl sıkılmadık.. hayret ediyorum.

6. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Ayni seyi savunuyormusuz da ne karsi gibi durdunuz bana acaba dogan hasanoglu bey:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Boyu 5 metreden fazla olsun deseler 5 metre yapar mısınız yoksa mutlaka fazla mı yaparsınız?

8. Bianegro

Bianegro Guest

şimdi siz bana deseniz bu duvarı 5 metreden fazla yap komutunu verseniz ben muhtemelen 5.20 yaparım..hatta 7 metre bile dikerim dikebildim kadar da dikerim
    araştırma komisyonu gelse yaptığım inşayı 7 metre bulsa bu aykırı bir durum olur mu..
    kaynak atölyeleri illa 5 metre mi olmak zorunda..
    evet 5 metreden fazla olmalıdır yerine olabilir şeklinde olmalıydı
    kanaat olarak bu ince detayı öngöreceklerini düşünemiyorum..onların açısından bakınca iptal olması zor gibi

9. vinz

vinz TÜİSAG Üyesi

duvar 8 metre

10. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Hukukçuların Türkçesi bizden daha iyidir. Onlar kaçırmazlar aradaki farkı.

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  11. Bianegro

Bianegro Guest

cepheler savunma alanı..ister güverteden ister mahalden ister sancaktan..savunacağın yeri iyi seçmektir asıl olan

12. Bianegro

Bianegro Guest

ohalde gerekeni yapsınlar

13. Bianegro

Bianegro Guest

kan çekmesse can çeker koray bey..ondandır:D

14. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

biolojik sorusunda önce kelimesinin yerine sonra yazarak yanlış yapmak istemişler ama cümle doğru olmuş d seçeneğinde bi hata yok çalışmaya başladıktan sonra periodik muayeneler olur

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  15. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

emeklisi ve umresi gelen sayın akademisyenler en az 10 soru iptal etmek zorundasınız

Mustafa AYKUL, Hüseyin Bozdoğan ve mrt-men bu yazıya teşekkür etti.
  16. Bianegro

Bianegro Guest

berfu hanım edebiyat sınavına girseniz yanlış olanı seçin deseler hangisini kodlardınız
    -biyolojik etkenlerle çalışmaya başladıktan sonra ve çalışma süresince
    bu cümlede zaten anlam hatası var içiçe..evet iki doğru cümlenin içiçe girmesiyle( zamana göre) bu cümle hatalı cümledir..bu şekilde de bi düşünmeyi deneyin..

zaten yönetmelikte delili var..elimizden ne gelir

17. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

ne demekmiş şart değil. şu an karşımda adam vinçte çalışıyır 50 metre yüksekte kabini kapalı olmasa adam her an düşebilir ordn o zaman eğitim zaiyatımı diyeceğiz

Hüseyin Bozdoğan ve osman pilgir bu yazıya teşekkür etti.
  18. Bianegro

Bianegro Guest

ben de anlamadım geçen bizim cüneyt filmde adamı vince astı gördüm 1970 teki vinçte bile kapalı kabin vardı..hayret doğrusu

emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  19. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

ayrıca kar kış fırtına dinlemeyip çalışıyor adamlar acıkta nasıl olacakki anlamadım, zaten arkadaşlar bunun delilini koymamışlarmıydı siteye hangi tüzük yönetmelik hatırlamıyorum ama kapalı olacak şartı vardı

20. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

o değilde bu adam geçen sınavda iptal edilecek 5 soruyu bilmişti demişler yoksa heyet yazıları okumaya üşenip bu saloyumu dinleyip karar veriyor. öyleyse yandık

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica