18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

:DD..fakat allara hanım adam iyi niyetli diksiyon kullanımındaki ses uyumluluğundan belli ediyordu niyetini

2. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

videodaki adam uçmuş bkitapçığının 2. sorusunda ilo 155 ve 161 e doğcu direktif 391 e yanlış dedi cevaptaysa tam tersine sadece direktif doğru

3. Bianegro

Bianegro Guest

anlayamadım sizi..evet b kitapçığında sadece direktifi onayladı 155 ve 161 in yerlerinin hileli verildiğini dile getirdi..daha fazlasını anlayamadım

4. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

mu hahaha adam biyojik risk sorusunda d şıkkının yanlış olma sebebini işe başladıktan sonra olarak değilde işin devamı süresince yazdığı için yanlış olduğunu söyledi zaten cevabı kendiside bilmiyor cevap anahtarına göre cevapladı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  5. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

o soruda yukarıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır diyordu cevapta 2 ve 3 yanlış olacaktı adam bakalımmmmm 2 ve 3 doğru bir yanlış ama bu direktifi bilmemenizde normal zor soruydu dedi

6. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

bu adam kim ya bu işin 2 muhatabı var biz ve akademisyenler akademisyenler bizi dinlese iyi olur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

yani c şıkkı değil d şıkkını işaretleyekti amcam sınava girseydi. eh hocalar böyleyse bizdende bu kadar

8. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

pardon yanlış yazdım d değil c yi işaretleyecekti

9. Bianegro

Bianegro Guest

valla ben direktifi bilmiyordum fakat 2 ile 3 ü iyi ki ters vermiler bile dedim

10. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

ben o soruda 155 , 161 ve 391' i görünce hepsi doğrudur dedim çıktım heh kek soru dedim birde saf saf

Ali Üstün ve Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  11. Bianegro

Bianegro Guest

fakat adamın kesin yanlış dediği noktaların iptali gelecektir..
    bilgisizliği ise iptal edilecek öteki sorulara kanaat getirememesi olsun

eskmn bu yazıya teşekkür etti.
  12. Bianegro

Bianegro Guest

alara haım sınav çok zorlayıcıycı zordan ziyade zorlayıcıydı çünkü soruların dizaynı dahi insanın ruh halini bozucu cinsten sıralanmıştı..süre konusuna gelince..dedim içimden sürede sıkıntı oluşacak okadar moralim bozuldu ki 25 dakkada hızlı hızlı kısa soruları bitirdim..direktiflere doldurmalara uzun zaman ayırdığım için şüpheci yaklaştım

13. alpaslan54

alpaslan54 TÜİSAG Üyesi

bu sınavın iptali için ne gerekiyorsa yapalım birileri yine cebini dolduracak.........

14. Bianegro

Bianegro Guest

bütün isgciler yürüşe çıkacak..ilgiyi toplayacak..üst yönetim durumun ciddiyetini bu şekilde önemser..tutulan avukata güven olmaz

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  15. ugurbekar

ugurbekar TÜİSAG Üyesi

hangi adam bu

16. Bianegro

Bianegro Guest

önceki sayfalarda sanırım saat 10 daki sayfalara bakarsanız bir eğiti soruları değerlendiriyor..videosu var

17. kimin cebi dolacak mesala?

18. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Kimsenin niyetini bilemeyiz. Ancak bilgisini değerlendirebiliriz.

Videodaki 24:10'daki 30. soruya yaptığı açıklayı dinleyin. D şıkkında işin devamı süresince yazdığı için bu şık yanlıştır, diyor. Oysa yönetmeliğin 16. maddesi aynen yazıyor.
    MADDE 16 – (1)Biyolojik etkenlerle yapılan çalışmalarda işveren çalışanların, çalışmalara başlamadan önce ve işin devamı süresince düzenli aralıklarla sağlık gözetimine tabi tutulmalarını sağlar.

35:52 'deki klakson sorusuna yaptığı açıklamayı dinleyin. Risk değerlendirmesi yapılırken göz önünde bulundurulmayacak olanlarla ilgili soruya yaptığı açıklamayı dinleyin. Bilgisini ölçmek için belli başlı sıkıntılı sorulara yaptığı açıklamaları dinleyin, siz de anlarsınız.

19. Bianegro

Bianegro Guest

tamam bunlar sayesinde bilgi düzeyini değerlendirdik...niyetinin temiz olup olmaması farklı bir durum..ve bu ağızdan çıkacak kelimelerle beden dili uyumuna ,ses tonunun diksiyondaki sağmalarına bağlı olan birşeydir..

20. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Hoca umut vermemek için dengeli konuşmaya özen göstermiş. Fakat sınavlarda sorunun anlatımı ile ilgili tereddüt oluşturulmaması lazım. Komisyonun bu sefer hassas davranım hocayı yanıltacağını bekliyorum.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica