18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

düzeltiyorum..ses tonunun diksiyondaki sapmaları bir kişinin konuştuklarında ne derece kararlı olduğunu ölçer ve bu iyi bir gözlemle farkedilebilir..adamın bilgilerinin doğruluğuna değinmedim..niyetinin temiz olduğunu vudgulamaya çalıştım..

2. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Üzerinde çalışmadan, yönetmelik ve tüzükte araştırmadan, soruların cevabına bakıp öylesine değerlendirme yapmış. Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olduğumuzda sınavda yaptığımız yanlışlar ortada. :) Oysa sınav bittikten sonra elde her türlü imkan varken sorunun kaynağı bulunup öğrenilebilir.

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  3. Sorgulayan Adam

Adamın yüzünü dahi görmedin, vucüt dilini analiz edecek şekilde bir gözlem imkanın olmadı. Karşına alıp iki kelam etmedin. Birlikte bir yolculuğa çıkmadın, ticaret yapmadın, kız alıp vermedin ...:) Hemencecik anladın niyetinin temiz olduğunu. Tebrik ederim seni.:p

4. Kişi herkesi kendi gibi sanırmış...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yeaxoy bu yazıya teşekkür etti.
  5. Bianegro

Bianegro Guest

konuştuğu konuyla ilgili niyetinin temizliği..adamın genel niyetini zaten bilemeyiz

yeaxoy bu yazıya teşekkür etti.
  6. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Sanırım çoğumuz forumdan çok şey öğrendik. Berber, ağırlık, biyolojik risk etmenlerinden baştan beri iptal beklememekle beraber kararı 3 gün sonra göreceğiz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yeaxoy ve Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  7. Bianegro

Bianegro Guest

ben kendimi çoğu insanda göremezken..nasıl olacak bu

8. Mustafa AYKUL

Mustafa AYKUL TÜİSAG Üyesi

Videodan benim anladığım, beyfendi;1 haftadır iptal gerekçesi için araştırma yapan bu forumdakilerin aksine.-hazırlıksız. doğru cevapları bulmaya çalışıyor. Bulunca seviniyor, bulamayınca beni bile ters köşe yaptılar diyor. İptal edilmesi gerekli sorularla ilgili yorumları inandırıcı gelmiyor o yüzden. ^_^

ALİRIZA ARSEVEN, Doğan Hasanoğlu ve yeaxoy bu yazıya teşekkür etti.
  9. mavi24

mavi24 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu adamlar yarın mesai yaparlarsa yarında açıklanabilir iptaller...

10. Bianegro

Bianegro Guest

evet..artık irdelememek lazım herkes görüşünü koydu ve arkadaşlar gerek yürürlükteki kaynaklarla gerek mantıksal bakımdan değerlendirmeye çalıştılar..gereken ne ise yapılacağı kanaatindeyim

11. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

2 eylül gelmek bilmedi

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  12. Sorgulayan Adam

Kişisel görüşüm; Bakanlıkla ilgili bizi ilgilendiren her konuda Murphy Kanunları işleyecektir.:p

Kanun'dan örnekler vereyim:
    1. "Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, ters gidecektir."
    2. "Bir şeyin birkaç şekilde ters gitme olasılığı varsa, hep en kötü sonuç doğuracak şekilde ters gidecektir."
    3. "Bir şeyin ters gidebileceği olasılıkları engelleseniz bile, anında yeni bir olasılık ortaya çıkacaktır."

Mustafa AYKUL bu yazıya teşekkür etti.
  13. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

eğer insaflılarsa gereken yapılacaktır ama değillerse çok kişinin canı yanar

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  14. Bianegro

Bianegro Guest

valla ben hafta sonu ya denize giderim yatmaya ya da uzak bir araziye..bu hafta sonu hiç düşüncesiz geçmesi lazım

15. Bianegro

Bianegro Guest

ohalde ters gidecektir..yani 2 eylül:D

16. tuğ tuna

tuğ tuna TÜİSAG Üyesi

Geçersem 2 yanlış 98 aldım . kalırsam sınawa giremedim uçağı kaçırdım. böyle sisteme böyle cevap

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  17. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

nereye gidersen git ama mutlaka internettin olduğu bir yer olsun... ayrıca laptopu da yanında götürmeyi unutma:D çünkü sen bu forma msj atmasan 2 gün içinde batar..:) ayrıca bu saatten sonra herkes siteye girer girmez önemli bir gelişme var mı diye bakmıyorcukkacukka doğan bey mesaj attı mı diye bakıyorcukkacukka onun için bizi yanlız bırakma.....!!!cukkacukka

Ali Üstün, aziz e., zafer1958 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  18. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

1-2 soru iptal ederlerse toplanıp yürümek lazım hatalarını doğru olarak kabul ettirmiş oluyorlar şu sorular iptal olmaz ise
    ben yürüyeceğim ve hakkımı helal etmeyeceğim sınavı hazırlayanlara...
    1-planlama sorusu
    2-3m -4m sorusu
    3-açık alandaki vinç sorusu
    4-mıknatıslı vinç sorusu
    5-klakson sesleri sorusu
    6-çalışanların eğitimi ile ilgili soru.. bu sorular yanlıştır

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  19. Sorgulayan Adam

Öyle tabi... Eğer mesaj yazıp herkese bir şeyler anlatmaya çalışmasa, ben de araştırıp bulduklarımın hiçbirini buraya koymaya gerek duymazdım. :D

murat72 ve Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  20. Bianegro

Bianegro Guest

beni zor durumda bıraktınız:D..ben ciddiyim özellikle kendim için en iyisi bu olacak fena bağımlılık oldu 17-18 saat buradayım, insan beyninin belli bir sabite uzun süre bağlı kalması çok kötü bir durumdur..aha kararımı verdim tablet filan yok valla kaçacam gidecem pazartesi anı geldiği vakit deşarjlı bulunmamız lazım aksi taktirde yüksek gerilimden heyecan patlaması olabilir:D

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica