18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

:D tamam işte neydi o karınca ağustos böceği misali..ben yersem sen de yersin:D

2. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

gül hanım bu klakson sorusunun iptal olacağını düşünmüyorum çünkü tüzükte aynısı var.

Madde 459 - Motorlu arabaların klakson,çan veya zil sesleri,işyerindeki
    diğer sinyal seslerinden farklı,diğer makinaların meydana getirdiği
    gürültüleri bastıracak kadar kuvvetli ve titiz olacak ve aynı işyerinde çalışan çeşitli
    motorlu arabalar için aynı ses tonu kullanılacaktır.

bende yanlış yaptım ama bana göre iptal olasılığı çok çok az olan bir şey.. varsa bunun dışında sizin bildiğiniz başka bir şey paylaşırsanız sevinirim..

3. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

bu akademisyenler cuma çalışmayacaklar

4. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

Herkesin doğru yaptığı soruları iptal etmenin peşindedirler şimdi...Çünkü amaç kişi eleme özellikle C sınıfı uzman elemek..İnşallah fazla doğrumuzu iptal etmezler,iptaller hep yanlışlar olur.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  5. ttopdemir

ttopdemir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar iptal edilen sorular ne zaman ve nerde duyurulacak bilgisi olan var mı

6. adnanyildizz

2 eylül son tarih olması lazım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. adnanyildizz

isggm duyuracak

8. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Forum yöneticileri bu emeklerini karşılıksız bırakmayabilir, sınavdan geç anında işin hazırdır burada.

9. oguz ali

oguz ali TÜİSAG Üyesi

Tamamen katılıyorum :D doğan bey olmasa bu 249 sayfanın 50 yi geçeceğini sanmıyorum. mesela ben herhangi bir şey varmı diye girip çıktığım bu formda her yeni girişimde doğan beyin birkaç yazısını okuyor ve kendimi güncel tutuyorum.cukkacukka

Müge35, Fatma ertan, sedat üzümcü ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  10. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

ara ara meb e bakalım belkide açıklanmıştır

11. Bianegro

Bianegro Guest

vallaha ben de şaşırdım kaldım okadar fazla konuşmuş ki beyin dalgalarımın çizelgesi haddinden fazla çalıştı:D

12. atakan şimşek

atakan şimşek TÜİSAG Üyesi

hadi keşke açıklansa

13. atakan şimşek

atakan şimşek TÜİSAG Üyesi

artık çok sıkıldık iptallerde sınavda açıklansada şu stesten kurtulsak

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  14. Bianegro

Bianegro Guest

mayıs sınavının sonuçları açıklanacağı gün saat 15:00 dan sonra açıklandı ve sınav adayları forumdan canlı olarak bu süreyi beklediler

15. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

ayrıca a kitapçığındaki 69.soruda işveren acil durumların olumsuz etkilerinden korunmak üzere .............acil durum planlarını hazırlar.doğru cevapta gerekli 'ölçüm ve değerlendirmeleri yapar 'demiş...cümlenin sonuna ve bağlacını kullanmadığı için yanlış yönlendirmiştir...bu şıkta cümle düşük olacağı için bunu işaretlemedim c dedim ben zaten bütün şıklar uyuyor bunu bile doğru düzgün yazamamışlar.

Fatma ertan ve ALİRIZA ARSEVEN bu yazıya teşekkür etti.
  16. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

meb in sitesinden

17. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

2 eylülde

18. Aleyna17

Aleyna17 TÜİSAG Üyesi

mayıs sınavının iptallerini 3 haziranda açıklamışlar, bununkileri de 3 eylülden önce açıklamazlar bence

19. Bianegro

Bianegro Guest

hayır..mayıs sınavından geçen arkadaşımla konuştum..itiraz sürecinde aksaklık olduğu için uzamış bu süre..itirazların bittiği günden sonra 10 gün içinde garantidir

20. Bianegro

Bianegro Guest

3-4 tane soruyu cetvele en sona bırakmıştım, şimdi panik yapmaya başladım acaba birtanesini farkedemedim mi..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica