18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum adam bizimle sınava girse kesin kalırdı, çoğunda doğru cevabı cevap anahtarından buldu. buldumuda sevindirik oldu diğer şıklarda ne varmış ne yokmuş çoğunda bakmadı

Mustafa AYKUL bu yazıya teşekkür etti.
  2. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

bence bırakın bu hoca muhabbetini gerçekten onlar bizim kadar da bu konuları bilmiyor. ( % 95 i öyle) ben kursa sadece saatlerimi tamamlamak için gittim. başkada kurstaki hocalara ne bir şey sordum nede oraya gittim. kendim araştırdım sorup soruşturdum. onun için en iyi yol bildiğin yoldur diyerek hocalardan pek bir şey beklemeyin. yani en azında ben beklemiyorum.
    bu sınavı kazanmasak tekrar internettki bilgilerle sınava hazırlanacam.. tekrar kazanmasam artık bu dünyada İSG uzmanı olmaktan vaz geçeceğim.. ama öbür dünyada İSG uzmanı olmayı düşünüyorum:) çünkü bu sınavı hazırlayanların başına bareti, beline emniyet kemerini bağlayarak topuzla vura vura cehenneme atacağız..:D (şaka)

Ali Üstün, Hüseyin Bozdoğan ve artan86 bu yazıya teşekkür etti.
  3. doganer

doganer TÜİSAG Üyesi

S.a millet arkadaslar kafalar karisik bu karisikligi bir onceki sinava giren arkadaslar yorumlasin bir onceki sinavda ne yaptilar isg uzmani istedilerde businavdami uzman istemiyorlar yoksa hersey duygusalda iptallerle 60 a duser iste bu hersey yerliyerine oturdumu dicekler yoksa baska biseymi sorum sınav tecrubesi olanlara

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  4. atakan şimşek

atakan şimşek TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR MAYIS SINAVINDA BENİM BİLDİĞİM sınavdan 2 hafta sonra hem iptaller hemde sonuçlar açıklanmıştı ama bizde hiçbir gelişme yok

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. doganer

doganer TÜİSAG Üyesi

Yaxdikca inaniyorum bende bol bol iptal gelir arkadaslar 58 bile belge alir unuttururlar bu hengameyi ama suda kesin planli projeli en bastan piyon biz malesef iptallerden gelen sermeyeyi hesapliyamam ama cok buyuk rakam oldugu kesin c nin b den zor olma sebebi bu coktan yapilmis ayarlamalardir. Gene kesin kanaatim bol bol iptal karsi taraf alacagini aldi bizim tarafida frenlemesi lazim demi kesin diorum kabak cicegi gibi acilcaklar iptallerde

6. Chemik

Chemik TÜİSAG Üyesi

Yanlış biliyorsun.sınav 12 sinde açıklandı.Yani 1 aya yakın bir süre.Şimdi senin yazdığına da birileri inanır 2 sayfa tartışılır. :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

beran21db ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  7. atakan şimşek

bizim kurs söylemişti eminmisiniz ve birde bir arkadaşım girmişti sanki 2 haftaydı

8. doganer

doganer TÜİSAG Üyesi

Bide video adam cevap anahtariyla soru cozuyor gene isin icinden cikamayinca cevap bu dior agzindan cikanla isaretledigi siklar farkli takildiklari ilo.biyoloji.isveren verir dio vermez 13 dio adam tam komedi hoca ise daha vahim

9. Chemik

Chemik TÜİSAG Üyesi

Evet eminim.Zaten 5 saniyelik bir google aramasından sonra rahatça bulunabiliyor.

10. doganer

doganer TÜİSAG Üyesi

5 dio 6 iptal verio vinc dogru arkadaslar dio isveren verir dio vermez sikki dogrudur arkadaslar dio berber icin dioki calisan istihdam etmeyen berberdir cevap dio kicimizi yirtiyoz calisan istihdam ediyormu etmiyormu bi bilgimi var kardesim cozme daha ii yaklasima bak adamdaki kafadan koyuyo soruyu tamamliyo cozuyo birak kardesim soru yanlis bizde bilioz tamamlamayi

11. alpaslan54

alpaslan54 TÜİSAG Üyesi

sınavı yapanın dolacak. tekrar sınav yapılırsa eğitimcilerin cebi dolacak. sanki tek il ankaraymış gibi ankara otobüs ve otellerinin cebi dolacak.

12. atakan şimşek

tamam sizinki doğrudur

Chemik bu yazıya teşekkür etti.
  13. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Bir de videodaki adam cevap anahtarıyla soruları çözüyor. Gene işin içinden çıkamayınca, "Cevap bu." diyor. Ağzından çıkanla, işaretlediği şıklar farklı. Takıldığı sorular ILO, bijoloji, işveren..."İşveren verir." diyor, "Vermez diyor." Adam tam komedi, hoca ise daha vahim.::-((

14. Sınavı yapan devlet, devletin cebinin dolması bizim için iyidir. Eğitimciler bunu 3 kuruşa utanma belasına yapıyorlar.

Ayrıca otellerin, lokantaların çalışması da ekonominin canlanmasına katkı sunar. Size bir şey olmasın...

Sorunlu sınavların devlete çok ciddi bir mahmeke yükü ve masrafı getirdiğini Bakan açıkladı. O bizden şikayetçi.

15. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşların 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.2 Eylülde görüşmek üzere...

Serdar Ö., fatih33, yiğitoğlu ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  16. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

inşallah iptaller çok olur veya geçme notu 60 olur

Alihan DAĞHAN ve fahriyamac bu yazıya teşekkür etti.
  17. doganer

doganer TÜİSAG Üyesi

Koray bey cok kisa bi iptal list istiyorum sizden mumkunse

18. berfu kimya müh

30 ağustos zafer bayramı kutlu olsun

yeaxoy bu yazıya teşekkür etti.
  19. berfu kimya müh

bakan şikayet edecek makamda bilakis elinde düzeltsin ben düzeltemeyeceğime göre

20. Ya bunu daha önceki yazılarda bir kaç kez yaptım ama inan şu an hatırlamıyorum. Bence tahminlerin dışında iptallerde gelebilir. Eski sınavlarda yazım yanlışlarını dahi iptal etmişlerdi.

Ben en az 9 iptal ve 2 şık değişimi bekliyorum.

Alihan DAĞHAN bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica