18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. doganer

doganer TÜİSAG Üyesi

Ah koray kardesim kil tuy degil bilgi sahibi olmani
    isteyenlerin hatasi tum tartismali sorular bende yanlis muhtemelen sizdede bizimle dierleri arasinda fark olusturacak sorular hepimize eksi yazdi biz dogru olani yaptik inan bana yanlislar ortada bizim gibi kafa yoranlarin sigortalarda atti sinavda

2. Evet belki de daha düz düşenmek gerekiyordu...

3. aynen

4. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Dostum süper bir tespit yapmışsın.
    Yapılan işteki ilerlemeleri ve değişiklikleri dikkate alarak yapılan sağlık planlamalarını, uygulama koordinatörü,
    Yapı işlerindeki faaliyetlerini dikkate alarak yapılan sağlık planlamalarını hazırlık koordinatörü yapacaktır..

tam manası ile ve kaba tabiri ile kazık oğlu kazık bir soru.. bu sorunun altından hiç kimse kalkamaz.. özellikle yanlış yanıt verilsin diye hazırlanmış bir soru.. bu kadar kazık sorun bir kurul, asla 5 sprı iptal etmez.. bu sebeple pek umudum yok benim..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

an az kelimesi nerede geçiyor ki? hem soru kitapççığında hemde ders notlarında 5 mt den fazla olmalıdır demiş?
    ben an az ı göremedim?

6. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum kesinlikle se ni tebrik ediyorum.. yukarıda, mutlaka kelimesini tarif edilmiş.
    zaten genel ek olarak lokal olmalıdır demek, mutlaka genel ve lokal olmalıdır demektir..
    bu soruyu iptal etmek zorundalar..

Doğan dostum kaynakçıyı ekle listene, ama şu 3-4 mt yi çıkar.. o soru iptal olmaz eminim..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

onu ekle bunu cikar 7-9arasi iptal ve 1de sik degisimi ile biter bu is hepsi yanlis60-62 gecer
    ama3 tanesini dogru yapan 66-68 gecer
    4unu dogru yapan 67-69 gecer
    zate bu sinavin hakki asa yukari budur herhalde

8. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

ben 8arti1 le 61 le gecicem heheh
    koray abimde garantisi altindayim yani
    gerceklesmesini bekledigim bi mucize bu

9. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

nasıl aynı anlama gelmiş açarsan sevinirim. zira ben açarak geçmiş sayfalarda izah ettim.. ayn ımanaya gelmesi pek makul gelmedi bana..
    zira biri önce, diğeri sonra.. tamamen ayrı konumda iki kelime..

10. Bianegro

Bianegro Guest

ne için ali bey..bu işin artık eminliği mi kalmış ali bey; bir püko bir netron iptal olmassa zaten forum yıkılır yani onların boşluğunu hangi iptaller tamamlayabilir ki..

11. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

insaflı olacaklarını sanmıyorum.. amaç belli.. pek çok kişiyi elemek..

12. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

13. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

aynı mana derken doğru bir cümle olmuş işe başladıktan sonrada sağlık muayeneleri olur yani direk okunduğunda kurslarda hep öğrendiğimiz şey anlatılıyor yanlış bişey yok ama bire bir yönetmeliği kimse ezbere bilemez manasının doğruluğu tartışılır şıkkın bize ifade ettiği şey doğru

14. Bianegro

Bianegro Guest

ben de inanmıyorum insaf yapacaklarına fakat bu iptalleri yapmayacakları anlamına gelmez..biyoloji sorusunda ısrar eden arkadaşlar var bu soru iptal edilmeyecek , bundan sebep akademisyenler insafsız mı olur..

ali bey hemfikir olduğumuz noktalar var insayatif kullanılabilecek sorular var kaçarı olmayan sorular da var

15. berfu kimya müh

kim diyebilir biolojik sorusunda d şıkkı yanlış birşey söylüyor mana doğru ama yönetmelikle bire bir aynı değil

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  16. Bianegro

Bianegro Guest

pardon berfu hanım..biyoljij etmenler sorusunu iptal ederlerse ben bunları işte bu sefer dava ederim

17. berfu kimya müh

yani bundan sonraki çalışma sistemi yönetmelik ve tüzükleri kelime kelime ezberlemek mi olcak yoksa manalarını anlamak mı

Hüseyin Bozdoğan ve emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  18. berfu kimya müh

ben iptal edilsin demiyorum ama okuduğum her şık iş yeri hekiminin yapması gerekenlerdi

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  19. Bianegro

Bianegro Guest

tüzükleri yönetmelikleri ezberlemeyi iyice ezberlemeyi şart kılan bir sınav uygulaması ilk defa oldu, daha önceki sınavlarda basit bilgilerle de geçilebiliyordu

20. Bianegro

Bianegro Guest

evet..hekimlere sorulabilecek 3 adet ağır soruyu C grubuna sorup, C grubuna sorulabilecek 9 tane çerez soruyu da gidip B grubuna sordular

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica