18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Bu sayıyı ben de merak ediyorum.Bakanlık veya MEB açıklamadığı sürece bilmenin imkanı yok.

-18 Mayıs sınavında kaç öğrenciniz sınavı geçti, kaçı kaldı?
    Bu soruyu kursa ilk gittiğimde önceki sınav için derslerimize gelen tüm hocalara sormuştum. Verilen cevaplar hep yuvarlaktır, "genelde ortalamanın üsütünde bir başarı gösteririz." gibi ucu açık cevaplar alınır.
    Sınavdan sonra eğitim kurumuna gittiğimde, kurumun kurucularından A sınıfı uzman bir hoca ile karşılaştım. Bu kez 18 Ağustos sınavı için sordum. Aldığım cevap yine benzer oldu. Hoca, "Türkiye ortalamasının üzerinde bir başarımız vardır." dedi. Bunun üzerine ben de şöyle dedim. Bizim sınıfın mevcudu 23 kişi , toplam 3 kişi geçebiliyor, biri benim, bir tanesi 72 alabilceğini düşünüyor, diğeri de 70 üzerinde alcağını... Geriye kalanlardan sorulara itiraz eden sadece bir kişi var, onun da geçme umudu çok zayıf, diğerleri itiraz bile etmedi. Kem..küm..

Başarı yüzdesini hesaplarken bizim sınıfı da göz önüne alırsınız.:)

2. Yojimbo

Yojimbo TÜİSAG Üyesi

Arka sayfada kalmasın.

3. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

adamlar sınava kaç kişi girdi kaçı belge aldı yazmıyor heryere itirazınızı şuraya şu saatte şu paraya yapıştırıyolar
    tamamen duygusal çok severler bizi daha

4. kimyacaa

kimyacaa TÜİSAG Üyesi

Gecme notu 60 a cekilsin kafalar rahat olsun diye evrene mesaj gönderelim. :))

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

emsalsiz_ ve yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  5. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

6. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar geçme notu 60 a çekilmeli şimdiye kadar böyle rezil bir sınav olmamıştır.sınava
    :k_kızgın: girerken sınavın içeriğini kurstaki hocalar dahi bilmiyordu.bana kalırsa soruyu hazırlayanlarda sınav içeriğini bilmiyordu arkadaşlar bakana sesimizi duyuralım ben bu sınav için arkadaşından borç alıp ankaraya gelenleri biliyorum yazıktır yazık :k_kızgın:

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Fatma ertan, jeomer ve kimyacaa bu yazıya teşekkür etti.
  7. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

115 ben :D evrenede 1 haftadır yolluyoruz o mesajı illa 60 olmak zorunda değil sistem değiştirmek zor beklentim 9artı2 şıkdeğişikliği gibi bişey yaparak yapmaları

8. berfu kimya müh

sistemi isterlerse 1 gecede değiştirirler:kirbac:

9. berfu kimya müh

9 soru sizin doğru yaptıklarınızdan değişirse bi işinize yaramaz

10. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

evt bazı arkadaşlarımız çok zor şartlarda sınava giriyor
    böylesi bir sınavı 50 ye çekmek bile olabilir
    sonuçta kolay soru yoktu sınavda
    hemen hepsi nitelikliydi bence
    kesin kanaatım bu 50 ler bundan önceki sınavlarda 70 alıcak arkadaşlardı

11. kimyacaa

kimyacaa TÜİSAG Üyesi

Son iki gunumuzu iyi degerlendirmemiz lazim gerekli maiileri yazilari kime gerekiyorsa gondermeliyiz.

12. coşkun hançer

coşkun hançer TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar C isgu belgesini Bsınıfı olarak kimler 3 yıl süreyle kullanabiliyor. bir de hastanelerin tehlike sınıfı ne?

13. kimyacaa

kimyacaa TÜİSAG Üyesi

Bu böyle olsun istiyoruz dememeliyiz böyle olmalı demeliyiz. Uyuyamıyoruz bu lanet sınav yüzünden onlarda uyumasın baslarını yastıklarına koyduklarında vicdanları en agır sekilde onları zedelesin

14. coşkun hançer

coşkun hançer TÜİSAG Üyesi

http://dikkatine.com/18agustos-sinavi/ nette dolaşırken tesadüfen bu adresi gördüm ve hemen formu doldurup gönderdim, forumdaki tüm arkadaşlar siz de bu formu doldurup gönderin derim...

kimyacaa bu yazıya teşekkür etti.
  15. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

Hastaneler Çok Tehlikeli İşyerleri kapsamındadır.

16. jeomer

jeomer TÜİSAG Üyesi

sonuna kadar katılıyorum. Böyle aksiliklerle dolu bi sınaw daha yaşamadım. gerekeni yapsınlar. 60 a mı çekiyolar ,20 soru mu iptal ediyolar, soruları hazırlayanları güzel bi dayaktan mı geçiriyolar napıl
    yolarsa yapsınlar ama bişiiii yapsınlar!!!!!:kirbac:

17. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

Şu an Benimle beraber 142 tweetlemeyi de unutmayın.....!

Fatma ertan bu yazıya teşekkür etti.
  18. berfu kimya müh

arkadaşlar aynı yorumu faruk çelik in sayfasınada yazdım haydi destek verinde sesimizi duyuralım bu arada savaş çıkıyo galiba

19. berfu kimya müh

sadece 142 kişi olmuş

20. doganer

doganer TÜİSAG Üyesi

Yatak sayisi onemli hepsi cok tehlikeli degil

21. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Iptal sorular artık belli olmuştur herhalde sadece p.tesiye yayımlamak kalmistir

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica