18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

madem inandırıcı değil aşırı yüksek alanlar kazanmasın..haketmiyorlar..çünki ulaştıkları seviye inandırıcı gelmiyor

2. ahmetttttttttttt

ahmetttttttttttt TÜİSAG Üyesi

doğan bey merhabalar yorumları okuyorum konuya en hakim kişilerdensiniz ben 63 tane doğru yaptım herkesin ortak itirazı olan sorulardan ise; a grubu için 17,20,22,40,47,50,51,58,69,73. sorularım yanlış sizce geçme olasılığım varmı değerlendirirseniz sevinirim.

3. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Çok katı düşünüyorsun. sınav soruları hakkında şu anki bilgi birikiminle(cevapları bilmiyorsun) sınava girdiğini düşün. Olması gereken zaten buydu! İptaldi, hatalıydı, bırak bunları en az 90 alman gerekir. Başka biri, sınava girmeden kendini bu kadar geliştirmişse şansı yaver gidip bazı sorulara da doğru cevap vermişse suçu ne? Ben sınava girerken 95 üzeri alabilceğimi düşünerek girmiştim.:)

4. Bianegro

Bianegro Guest

yeaux bey ile ali beyin fikirlerinden yola çıkmaktan kendimi alamıyorum çünki ben bu kişilerden çok faydalandım..bir inceleyeyim arkadaşlar da yardımcı olsunlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. isgkemal2013

isgkemal2013 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, sonuç olarak, itiraz edilen soruların akıbetini bekleyeceğiz. İnşallah, hakkımızda hayırlısı olur. Üzüldüğüm şey: Güzel ülkemde hala soruların hatalı olması teknoloji o kadar ilerlemişken. Sadece bu sınavda değil bugüne kadar ÖSYM'nin yaptığı sınavlarda da hatalı sorular çıkıyor. Gerçekten çok yazık. Herkes maddi-manevi kendince hazırlanarak emek veriyor. Ama gel gör ki hala hatalı sorular var. sınav Komisyonundan bu sorular nasıl geçiyor. Bu insanlar nasıl inceleme yapıyor. Çok üstün körü hazırlanıyor.Yazık, gerçekten çok yazık. Ağlanacak durumdayız.

6. Bianegro

Bianegro Guest

yeaux bey çok doğal , ruh halimi gerçekçi cinsten yansıtacak kadar kefilli yazıyorum..

sınavdan çıktım metroya bindim kızılayda indim ve annemi aradım yarım saat bekledim, annem geldi ve oradan gölbaşı denen bir semt var öğrenmen arkadaşının bulunduğu konutlar..dedim ki anneme:

-anne 69 alacağım
    -nereden biliyorsun üzülme belli olmaz
    -hesapladım anne..69 alacağıma eminim

sonuçlar açıklanınca yanıldığımı anladım..68 yapmışım..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

bu sorulara göre +5 puandan fazla alabileceğinizi ..4 puan da olabilir..sizin geçebilmeniz için tüzüklerin iptal edilmesi gerekir

8. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

yanlış soruları doğru yapanlarla, doğru soruları yanlış yapanlar (55-65) son hafta veya çalışmadan girenler
    doğru soruları doğru yapanlarla, yanlış soruları yanlış yapanlar (60-67) aralıksız 2 ay çalışanlar

AYNI PUANDALAR AŞA YUKARI Bİ FARK OLMALIYDI

koray beyin dediği gibi yanlış soruları doğru yapanları, hiçbir komisyon kurtaramaz.

9 artı 1 olucak kime nekadar yarar bilmem belkide tüzüklerle 14 olur bi limit belirlenmemişse

9. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

ülke şartları hazır olmadan yasaçıktığı için oldu tüm bunlar, yasa çıkardılar ama ortada ne uzman var ne eğitmen nede işyeri hekimi, dolaysıyla A sınısı iş güv uzmanı yoktu ortada bunu almaya hak kazanilecek olanlarda devlette iş müfettişi olarak çalışıp emekli olmuş kişilerdi, adam müfettiş eğitmen değilki. bilmek ayrı anlatabilmek ayrı. belki hemen hepsi çok iyi isg uzmanıdır ama ilk sınavda 70 tanesinden 1 tanesi geçebilmiş, birde o var yani.

Doğan Hasanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  10. ahmetttttttttttt

ahmetttttttttttt TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar genel olarak bir değerlendirme yapabilirmisiniz ben 63 tane doğru yaptım herkesin ortak itirazı olan sorulardan ise; a grubu için 17,20,22,40,47,50,51,58,69,73. sorularım yanlış sizce geçme olasılığım varmı değerlendirirseniz sevinirim.

11. Bianegro

Bianegro Guest

mühendislik..bilgiyi yaşatmak deil, bilgiyi yaşamaktır..bilgiyi taşımak değil, bilgiyi yaşayarak aktarmaktır..aynı şeyler
    hoca bilgilidir tabi çıktı beyaz tahtaya ne adaptasyon var ne ses tonu konsantre hiç birşey yok

12. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

bende 3 yanlış soruyu doğru yaptım ama sorunun yanlış olduğunu bilerek yaptım, hiçbiri olmaz ama hadi bakalım en yakını bu bunu sallayım dedim. yanlış doğruyu götürmediği için hiç bir soruyu boş geçmiyoruz sonuçta, o yüzden yanlış soruyu doğru yapmak hata değil bence

yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  13. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

yüzde elli bence

14. Bianegro

Bianegro Guest

deil ta
    deildir tabi..ben hatalı sorulduğunu tahmin ederek çoğu soruyu doğru yaptım..sordular nasıl becerebildin aklım almıyor
    buyrun siz de becermişsiniz 3 adet..demek ki isteyince oluyormuş:D..ama bana yanıt bültenini verseler sınavda ben gidip de bir risk değerlendirmesinin planlama aşamasında olmadığını savunarak işareti koymazdım giderdim yanıt cetvelinin üzerini karalardım..

15. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum yüksek aldıkları inandırıcı deil.. bence doğruyu sölemiyorlar..

16. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

kıskançlıkmı seziyorum nedir :) :) :)

17. Bianegro

Bianegro Guest

anladım onu..dikkat edin..inandırıcı deil diyorsunuz..varsayım kurun
    ya aldılarsa..ozaman yine inandırıcı deil..demek ki haketmiyorlar..felsefik düşünün biraz hadi ama zorlayın beyin gücünüzü

18. Bianegro

Bianegro Guest

insan kendisine eşdeğer kişilerin başarısını kıskanmalıdır fark kutupların deil:D

19. Bianegro

Bianegro Guest

kişi, arkadaşının başarı levhasında sonuncu olmasına üzülür, fakat arkadaşının başarı sehpasının en üzerine çıkmasına..
    daha fazla üzülür..
    kıskançlık budur..

20. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

ha yani pkadar soruyu yapıpta puko sorusunda risk analizini uygulamaya koymuşsa yuh tabiki. ben berber sorusunu gaz ölçümünü ve işçilerin kolay erişebileceği yere sorularını doğru yaptım utanacağım bir şey yok yani :) :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica