18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

:)
    ama yinede onları elemek mantıklı değil.. çalıştığı yerlerden gelmiş olabilir.. iyi tahmin yapmış olabilir.. atmıştır tutmuş olabilir..
    ama başka sebeptense zaten 98 alıyorum demez.. gizlerdi bence..

2. Bianegro

Bianegro Guest

onlar yapılırdı...gaz ölçümleri sorusunun hatalı olduğunu savunmayarak, oksijen ortamının 19.5 metan ın 4.5 olduğunu savunan arkadaşlar dahi oldu..yerle bir oldum

3. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

aynen adam mırın mırın bir şeyler anlatıyor anlayana aşk olsun , biraz sıkıştırdılarmıda küsüp gidiyor eeee kolay değil bunca zaman müfettiş olarak çalışmış astığı astık kestiği kestik, onun doğru dediğine kim yanlış diyebilir.
    kıskançlık tanımına bayıldım bu arada :)
    aslında mühendislerin böyle isg sınavından kalması çok ayıp olacak, hemen hepimiz bu işi şimdiye kadar gayri resmi yapıyoruz zaten , özelliklede inşaat mühendisleri . ve açarız yönetmeliği kanunu bakarız orası kaç olacak burası kaç olacak ülen biz bilgisayarmıyız hepsini harddiske kaydedelim böyle yönetmelikten bir cümle alıpta cümlenin içinden rasgele bir kelimeyi çıkarıp sormak gem ayıptır hemde soruyu hazırlayanın zeka seviyesini gösterir, demekki soru sormayıda beremiyorli ilk okul 1. sımıfların yöntemini seçiyor. sinirlendim bak şimdi akşam akşam ya
    ( yazım hatalarımın kusuruna bakmayın cepten yazıyorum minnacık harflerle anca bu kadar oluyor)

emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  4. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

sanırım en mantıklısı kurslara dava açmak olacak.
    geriye dönüp düşününce Türkiyenin İLO üyeliğini iddia ettikleri ''1939'' dan 1932 ye çekebilmek bile 2 günümü almıştı.
    yazılı dökümanları hala 39 olarak elimde :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

:Devet işte olay bu yazdıklarınızdan ibaret..bu kişiler bilgilerin yaşadığı mantığını ileri sürerek yaşayan bilgileri ezbere ittiler kes copy kaptılar..mantıki yönlere değinmediler bilgiyi yaşamamıza fırsat yaratıcı sorulara konulara değinmediler..

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  6. Bianegro

Bianegro Guest

ben sayfalar kadar öteye yazmıştım..ama koşulsuz yapacam valla ayar oldum..gidecem bir bir eğitim kurumlarına, koltuğunda gördüğüm çift gözün içine bakarak gerekeni ağır nağmelere dillendirerek söyleyeceğim..istanbulda sanırsam 17 nokta vardı hepsine gideceğim ve bunu yaparken büyük zefk alacağım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

ya şimdi bak 1932 olsa ne 1939 olsa ne benim işçilerimin sağlığına güvenliği nasıl bir katkı sağlacak bu tarihleri bilmem , sınav soruları gerçekten amacından çok uzak , eh eğitmenlerde a sınıfı uzman adamı götür iş yerine şak şak gösterdin sana riskleri bunlar için yapılacak faaliyetleri şak diye bulsun , adamın işi o. dediğim gibi hazırlıksız yakalandı herkes. eğitim kurumuna dava açmak bir şey gerirmez ama eğitim notlarıyla sınavın iptali davası faydalı olurda davalarda malum o sonuçlanana kadar kim öle kim kala

8. ugurbekar

ugurbekar TÜİSAG Üyesi

şu perşembe günü gelsede hatalı soruları öğrensek

9. Bianegro

Bianegro Guest

öldürdünüz beni..ama beyefendi 2 eylül olması lazım, yoksa perşembe mi:S

10. ugurbekar

ugurbekar TÜİSAG Üyesi

ben bakanlığı dün aradım bana perşembeden önce açıklanması imkansız dediler , komisyon en erken perşembe açıklanacak dedi

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  11. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

eğitim işini eğitimciye yaptıracaksın arkadaş, ben olsam bu eğitim olayını üniversitere verirdim nasılsa her konuda hocaları var bizi bir ayda cidden çok iyi yetiştirirlerdi. eğitimci olmak apayrı bir yetenek ve bilgi birikimi gerektirir zaten ne zamanki sokaktan tuttuklarına pedagojik formasyon verip öğretmen yaptılar memleketim eğitim kalitesi yerlerde sürünür oldu.

12. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

ohooooo bize gelince 110 dakka doldu ver kağıdı , kendilerine gelince yat yat ne zaman kalkarsan çalışırsın, peh keşke bende kağıdı istediklerinde yarım saatten önce olmaz deseydim. :) :)

13. Bianegro

Bianegro Guest

evet..şimdi jeton düştü..mayıs 18 sınavından sonra 4 haziran günü yayımlanmıştı kıyaslama yapınca çıktı sonuç
    10 iş günü diyorlar..demek ki 23 ağustos cuma itirazların son günü
    26 pazartesi başadı cumaya kadar 5 iş günü..bu cumartesi ve pazar iş gününden sayılmıyor..2, 3 ,4, 5 hatta 6 sı cuma son gün oluyor

14. gilgin

gilgin TÜİSAG Üyesi

Hayranım size yaw, gidin başka şeyler düşünün, herşey olacağına varır, merakımdan her akşam hala yazıyorlarmı diye girip bakıyorum :) Doğan kardeş, şuraya yazıyorum, sen geçtin :)

15. Bianegro

Bianegro Guest

duygularım sömürüldü..bukadar azap çekmektense kal öl daha iyi, valla dayanacak gücüm kalmadı 2 eylül pazartesiyi hafta oldu tüm arkadaşlar bekliyordum, cok feci düş kırıklığına uğradım bu zamanı nasıl dolduracam hiç bilmiyorum..

16. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

sınavda kafan karmakarışık oluyo, cevaplar açıklanıyor dahada karışıyor,itrazlar ile uraşırken dahada karşıo
    bana olan bu psikolojimi paylaşım dedim direk
    :D

17. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

bu heryerde böledir. bi iş uzuyosa kimse sevmez işi uzatanı,
    çok gıllandım şimdi ince eleme sık kaşıma olucak zannımca işimiz var demektir.

18. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

iptallere 2 hafta bakcekler,
    sınav sorularını hazırlarken hiç bakmıcaklar

keşke içerden tanıdık olsaydı ne poh yediklerini bilmeyi çok isterdim :D

beran21db ve alara başar bu yazıya teşekkür etti.
  19. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 2 kez kalanlara 3. bi sınav hakkı verecekleri yönünde söylenti var doğru mu acaba bilgisi olan varmı bu konuda ?

20. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

SİZE İTİRAZ DİLEKÇEMİ KOYUYORUM Bİ BAKIN
    BAYA OLDU 6.SORU DIŞINDA BAYA YAKALAMIŞIM
    10 TANE İTİRAZ :D

Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica