18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

DEDİM PUKO VAR KAYNAK VAR ASETİLEN VAR BUNLAR ZATEN GELİR DİERLERİNE ASILIYIM
    OKADARDA İTİRAZ ETMEYE ÇEKİNDİM VALLA :D

2. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

ya maksat muhabbet olsun ortam güzel birde kalıyoruzya burda söylenip rahatlıyoruz :) :)
    bencede çoktan geçti ama boşuna stres yapıyor işte.

3. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

hay klavyene sağlık . 10 gün sınavdan sonra inceleyeceklerine sınavdan önce bir saatleeini verip bi zahmet biz ne soruyoruz diye baksalardı keşke

fatih33, beran21db ve yasiner bu yazıya teşekkür etti.
  4. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

ŞEYTAN DİO Bİ YANDAN ÇALIŞ BİYANDAN TEK TEK SORULARI İRDELE DOSYALA SINAVLARI HATALARI
    BİDE ÇEVİRİSİNİ YAP YOLLA ILO YA WHO YA KONSEYE ÇSGB YE EĞİTİMİMİZ VE SINAVLARIMIZ BÖLE DİE DÜNYAYA DUYUR VER AİHM E
    ne olur acaba?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

fatih33, kimyacaa ve lanope bu yazıya teşekkür etti.
  5. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

6. Chemik

Chemik TÜİSAG Üyesi

valla çıksın 1-2 kişi daha ben varım :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

5 TANE MADEN SORUSU?
    kallavi elektrikli mıknatıs sorusu 1 tane kaldırma aracı çıkacak oda bu hepsini sayfalarca okuduk vinç forklift konveyorler
    palankalar kovalı elavetor çıkmış bune die bile baktım adam nasıl bilgi ölçüosa elektrikli mıknatıslı boru sordu

8. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

YAZACAK OKADAR ŞEY VARKİ VALLA BİREBİR GÖRÜŞTÜRSELER ÖLE Bİ HESAP SORARIMKİ BU KADAR İNSANIN HAKKINI NEYLE NASIL ÖDÜCEKLER GÖRÜCEZ BAKALIM Bİ YESİNLERDE SONRA YAZARIZ
    YEMEMELERİ TARAFTARIYIM O AYRI. DAHA NE YAPICAKLAR ÇOK MERAK EDİORUM :)

9. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

puko yokmu benmi göremedim birde eksik sorulan soruyu göremedim ama itirazlar güzel sadece mıknatıslı vinç sorunun dayanağını göremedim, neden yere indirilemesin onuda anlamadım, önemli olan askıda bırakıp tehlike oluşturmaması. ben o soruda bir hata görmüyorum ama tüzükten bir dayanak varsa bilmem

10. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

dur seni sinirlendireyim hiç birini okumadım bu soruyuda doğru yaptım :) :) . aslında son gece biraz çalışayım dedim onun bana çok zararı oldu o 3 metreyi o gece okumuştum okumasaydımhiç bir fikrim olmayacak ve 3 az 4 iyidir diyecektim .

11. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

1-sorumlu olmadığımız tüzük soruları 5 adet
    2-hatalıya baksan 15 soru vardır. ya soruyu anlamıosun,ya anlıyosun cevabı bulamıyosun,ya cevabı buluyosun şıkkı yanlış verilmiş,bakıyosun 2 cevabı var,bakıosun sorunun tüzüğü yok,karmakarışık bol bulmacalı, birebir tanım isterken,bi bakıosun dier soruyu eksik sormuş,ama birebir istiyo allahım kafayı çizirttiler valla :D
    3-ben bu yayınladıkları soru dağılımına uyduklarınıda düşünmüorumda 1 hafta oldu neyi araştırcağımızı şaşırdık bunada bakalım yani
    4-aynı sınavda a-b kolay c çok zor bu neyi ifade edior
    5-10 gün incelenen iptaller ve hiç okumadan koydukları sorular okusalar zaten koymazlardı herhalde bunları.

12. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

puko kaynak asetilen diolardı o ara bende bnlar kalmasın dedim :D 6. soru cacık evt biliom 2 gün sürdü hazırlamam
    dierlerini zaten ederler dedim şu epazeliğe bak :D

alara başar bu yazıya teşekkür etti.
  13. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

işte onu diodum orda anlamadın yapanla yapmayan arasında bi fark yoktu sınavda herkes öpüldü yapanla yapamayan arasında soru farkı kalmadı
    adam gibi sorsa terbiyesizler

14. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

birde kuvvetli rüzgar sorusun açıklaması pek kafama yatmadı iki şık aynı değil aslında , birinde işi durdurup rüzgarın dinmesini bekliyorsun diğerindeyse güvenlik önlemini alıp çalışmaya devam ediyorsun ama o 45 m/ sn hızda iş durdurulur maddesi tüzükte varsa o yüzden haklı olabilirsin ama işte adamlar şartları vermemişler her soruda veri eksikliği var keşke bu soru iptal olsanenim yetiştiremeyip bakamadığım sorulardan.

15. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

iyi yapmışsın onlar zaten hemen her dilekçede vardı ama aenin sorulardan pek yok rüzgarlı havalarda çalışma sorunu ilk sende gördüm sanırım açıkçası o soruları yetiştiremediğim için pek bakmamıştımda

16. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

aynen ben koydum var tabi ya bilmemen daha ii boşver bilmesem doğru şıkkı işaretlerdim öle duruyo orda gerekli güvenliklik önlemlerini aldıktan sonradır bu derdim:D
    ama iş durdurulıyor
    kuvvetli rüzgar dio 45km/h vermemiş
    normalde 45 km/h dan sonra iş durdurulur die yazı var
    nese kafa bi gidio bi geliodu benim sınavdada sınavdan sonrada halende :D

17. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

HEP SORULARIM AYNI ŞEKİLDE GİTTİ TAKTİKLERİ ŞU

SORU
    SEN OKUYOSUN TAKILIOSUN BİRİNE BU BÖYLEYDİ ŞÖYLEYDİ DERKEN ASIL CEVAP ORDA DEĞİL KABAK GİBİ BAŞKA ŞIKTA VERİLMİŞ BU ANA TAKTİK

SENİ ÇALIŞTIYSAN BİŞEYLER BİLİOSAN ORAYA TAKILICAĞINI BİLİLOR
    (BERBERİN ÇAIŞAN İSTİHDAM ETMEMESİ İŞARETLEMEDİM,BİYOLİK ETMENLER TÜM SAĞLIK KONTROLLERİNİ BİLİORUM İŞARETLEMEDİM BANA KURDU CÜMLE HEP DOĞRU GELDİ,İŞVEREN VERİR DİOSUN VERMEZ DİO,VİNÇ KABİN KAPALI OLUR DİOSUN OLMAZ DİO HEPMİ TERS KÖŞE DEDİMYA KAFAY YEDİRTTİLER)

18. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

sınavdan önce bir yangın söndürücülere baktım birde tüzükten biraz okudum o yüzden iki sorum gitti salak kafa ne çalışırsın. mesela bu kuvvetli rüzgarda çalışma sorusunu okumaya eğer vaktim kalsaydı o soruda direk gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra çalışmaya devam ediliri işaretlerdim ama senin gibi tüzükten o kısmı okusaydım çalışma durdurulur derdim .
    ya şimdi bak iyice ikileme düştüm kasım sınavına hiç çalışmasammı yoksa sıkımı çalışsam, aynı adamlar soru hazırlayacaksa çalışmamak daha iyi gibi geldi

19. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

AMA ARASAN BİLGİYİ KOYSAN ŞIKKA İŞARETLEYEN İŞARETLESE YOK YEMİN ETMİŞ ÇORBA EDİCEK :D

20. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

dostlarım diyelımkı sınavı öyle böyle geçtik siz hiç iş ilanlarına baktınızmı ortada yenı çıkmış bir yasa varken işverenler ve/yahut OSGB ler her ne hıkmetse işyerı hekımı yada işyeri sağlık teknısyenınden bila koşul tecrube aramaz iken isg uzmanında 5 yıl 10 yıl tecrube , ıngılızce , ehlıyet , yaş , cinsiyet 2.dil , bilgisayar, insanı ilişkiler , kafasına göre bu muhendıslık şu muhendıslık (akıllarınca 2 işi birden yaptırmak için) , aklınıza gelebılecek herşeyı dizmışler utanmaz adamlar ahlaksız adamlar aynı ortamda DR. ile çalışacak İSG uzmanından olmayacak şeyler istiyorlar da doktordan teknısyenden neden hiç bir şart istemıyorlar bukadar isg uzmanı bırde tecrube için gidip düşük ücretlerle tecrube için bırde sağda solda surtecekmıyız hangi delikanlı bana 10 yıllık bır uzman gösterebılır varsa anlını karışlarım olsa bıle bu ılanlara bakmaz bıle ben süreklı ılanlara bakıyorum ve bu tür yerlere başvururken bıde kendı şartlarımı sıralıyorum onlarla dalga geçiyorum çünkü türkıyede bu yerlere ancak ben s..k. rr çekebılırım ..............

Koray Pehlivanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica