18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

BUNUN CEVABINI YAZDIM TAKTİKLERİNİ ÇÖZDÜM YAW İİCE OKU SEN MUTLAKA ÇALIŞ O KESİN

2. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

valla ben çalıştım 61 aldım sana çalış diorum çalış ama 61 alma bu sınav taktiklerini bilseydik başka olurdu hep yedik yani
    bide şuvar buluyosun sorunun cevabını irdeliosun yokya olamaz deyip başka şık arıyıp işaretliosun yada zaman yetmedi salla bunu ya gelio soru halbuki en doğru cevabtı sen irdeledin baktın olmadı dierleri hiç olmasada aralarından seçiosun işaretliosun buda oldu işaretle geç işte :D

3. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

zeten şimdilerde şirketin risk analizlerini yapmakla uğraşacağım o sırada bilmediklerimide öğrenirim, birde eğitim notlarını , hazırlayıp çalışma talimatlarını revize edeceğim çalışmama gerek kalmaz heralde

4. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

şuan kaç alıosun ? bence yüksek iptal gelebilir. ben buna inanmasam 10 tane itiraz etmezdim zaten daha tüzükler var
    puko kaynak 3.4 talep çok asetilen ooo çok valla

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

yarısını iptal etseler 7-8 eder :D

6. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

ya o değilde ben bu kurs zırvalığına başlamadan önce daha bu konuda ten birşey okumamışlen bakalım neymiş deyip geçmiş yılların sorularına baktım 85 aldım ooo iyi heralde kursada gidince yüz alırım dedim :) :) :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

kimyacaa ve senizz bu yazıya teşekkür etti.
  7. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

valla açık konuşıyım bidaki sınava girmek hiç istemiorum bu sınavdan ötürü tırıs yani öle şirket notunda nötron,mıknatıs,cart curt çok yaptılar :D ben tırsım direk 12-13 iptal etsinler doğruyu zaten öğreniriz 1-2 sınav erken giremedik

8. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

ben 90 alır çıkarım bi keyif kahvesi içerim diodum :D

senizz bu yazıya teşekkür etti.
  9. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

63-67 arası hatırlamadığım sorular var ikilemde kalıpta en son hangisinde karar kıldığı bilmediğim tabi birde yetiştiremeyip sadece işaretlediğim 10 soru var hiç okuyamadım sorucukları

10. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

bide bu sınavdan kaç aldın hiçmi ihtimal yok ?

11. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

kesin geçtin dip 63 hatırlamadıklarını salla çok yanlış soru yapmadıysan geçersin

12. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

senin kaç netin var . inşallah geçeriz bi daha ankaya git gel zor iş. benim ufak çocukta var sabah 4 te kalkıp uçağa bindim sabah ankaraya indim okula git sınıfını bul sıraya oturduğumda uykum geldi zaten . akşamda 2 de yatmıştım.

13. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

nedense kalacakmışım gibi hissediyorum. o değilde ev halkı amma dalga geçecek benimle :) :) :)

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  14. Bianegro

Bianegro Guest

sınavda bilinçli olarak işaretlenen sorular sayıldıktan sonra zor sorulara motivasyon ve sürat artar..tıkandım ben moralim bozuldu hemen taktik değiştirdim dikkatli ve süratlice emin olduğum soruları işaretledim ve saydım 57 adetti, saate baktım tam 78 dajja vardı geriye kalan 43 soruya iyice konsantre oldum ve şunu tekrarladım içimden 1 doğan yarısını yap geç..sonra çıktım sınavdan yarım saat sağa sola sorarak analiz yaptım ve 57 hap sorunun içinden 9 adet yanlış yaptığımı anladım ve düşündüm ben 48 ..geriye kalan 43 ün yarısı doğru gelse 21 ve direk kanaatimi koydum , doğan 69 aldın..
    sonuçlar geldi ve gördüm ki 68 almışım..

15. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

61 aslanlar gibi :D ne iptal olursa bende yok direk 8 artı 1 e alırım alamasamda bidakine bişeyler yapcaz artık
    zor bide sınava bizden çok daha zor şartlarda giren arkadaşlada oldu uzaklardan gelen durumu olmayan vs.
    önümde bi kayserili çıktı adam küfür ede ede dilinde tüy kalmadı çıkarken sonradan sordum noldu yaw dio ilkine 69 la kaldım bütün ramazan çalıştım sinirlerim hopladı dio :D gülermisin ağlarmısın

16. Bianegro

Bianegro Guest

hahah:D..hiç çalışmadan gelenlerin sayısı da bence 6 da 1 i idi

17. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

hoşgeldin
    bende bi arttırdımki sorma :D

18. Bianegro

Bianegro Guest

sezgisel hesabıma göre bu sınava 60 kişi girmişse..25-35 bin kişi arası geçecek, bu rakamın en az 5 bin kadarı 50 puanın dibinde kalacak

19. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

yanlışmı annadın kafamı yoruon gene :D

20. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

60 000 ise 18000 den fazlasını geçirmezler

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica