18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

ben bişey demiyorum bekleyip görelim diyorum

2. kimyacaa

kimyacaa TÜİSAG Üyesi

Bu sınavda bu kadar yanlış soru sorulmasının yanı sıra 3-5 iptali savunan ve 90 üstü olan arkadaslarda tartısılmalı her gecen gün boylelerini gordukce daha bi sinirlenip strese giriyorum

yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  3. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

hepimiz için hayırlısı olsun

4. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

yalandan kım olmüş ozaman bende 95 alcam

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

boşverin takmayın onları kafaya..onlara sahada zebanilik yapacağım ben şu belgeyi alıyım

6. Üzmeyin canınızı, iptal edilir yada edilmez sorulmaması gereken ve hiç bir şeyi ölçmeyen 20 soru vardı. 10 tanede pek çoğumuza sınavda sorulmayacak denen yeni mevzuat sorusu...

Sınava mantıklı 70 soru üzerinden girip, 69-68... 60 aldınız. Ve gayet başarılısınız. Gerçek budur.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mujganasya ve yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  7. kimyacaa

kimyacaa TÜİSAG Üyesi

Bizim burda birlik olup haksızlıkların karsısında olmamız gerek ki bundan sonra yasanılcak haksızlıkları onleyelim ama biz boyun egmeyi daha güzel yapıyoruz o yuzden kızıyorum hic bi caba gostermeyen insanlarada ve gercekten yazıklar olsun bizi bu hale getiren ve eger o kadar sikayete ragmen bisi yapmıcak olurlarsa babam da olsa hepsine

8. Bianegro

Bianegro Guest

hanfendi..uygulama yanlış..100 dklık dilime insanların bilgilerini sığdıracaklarına inanıyorlar..bilgi deil konsantrasyonu ölçüyor şansı yaver giden kazanıyor..ben üniversiteler tarafından verilecek temel eğitimden yanayım..

9. 9 iptalli sınav hangisi bilgi verirseniz sevinirim,

10. kimyacaa

kimyacaa TÜİSAG Üyesi

O kadar emek harcayip hic bi denemeden 70 altı gormeyip kesin gecerim diye sınava girip sonrada burda bos bos konusan insanları gorup ister istemez sinirleniyor insan

Alihan DAĞHAN ve emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  11. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Ay bende 98 alcam da sizlere ayip olmasın diye soyleyemedim:))

12. Bianegro

Bianegro Guest

tekrar söylüyorum 60 ile 72 alan arasında bilgi kapasitesi yönünden farklılık bulunduğuna inanmıyorum ve sınav uygulama sisteminin özellikle bukadar saçma bir sınav için; bilgi kapasitesine göre deil konsantrasyondan kaynaklanan şans faktörüne göre belirleyebileceğini vurguluyorum bu durum haksızlık faktörünü ortaya çıkarıyor

kimyacaa bu yazıya teşekkür etti.
  13. Bianegro

Bianegro Guest

:D na 5.inci teğet geçsin sana sen yine alaman 98

14. kimyacaa

kimyacaa TÜİSAG Üyesi

Keskemde 70 ustu alan arkalar fazlaliklarini bize verebilsr 7 puanina talip olurdum :)

yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  15. yagmurceylin001

Aman uğraş benlen aman yani:)))))

16. yagmurceylin001

Keşke keşke hepimiz kardeş kardeş gecsek nolur

17. şaibe>90

18. Hafızam beni yanılmıyorsa kasım 2011 sınavıydı

Emre YİĞİTARSLAN bu yazıya teşekkür etti.
  19. ahmetttttttttttt

ahmetttttttttttt TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 14 iptal soru bekleniyor ben yeni katıldım parça parça heryerde acaba toplu olarak iptal beklenen soruları paylaşabilirmisiniz??

Toprak_ bu yazıya teşekkür etti.
  20. Bianegro

Bianegro Guest

üzülüyorum..benim üniversite ve ev arkadaşım mayıs sınavından geçiyor destek istiyorum adam şunu diyor:
    -Doğan fazla umutlanmayın okadar igu açığı yok,3 iptal gelir ancak, kazanmasınlar boşver sen onları düşünme..
    dedim ona: sen böyle egoist düşünceyle çalışanı öldürürsün..

şimdi burada siz ve sizin kadar hayal kırıklığına uğrayan kişiler öteki taraftan benim egale fikirli arkadaşım..
    böyle hain zihniyetlere sahip olacak kişiler çalışacaklar ve siz burada karalara bağlıyacaksınız
    söyleyin, ben bu duruma yanmıyayım da neye yanayım

21. Bianegro

Bianegro Guest

:D:D..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica