18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

ve 1 yaşını doldurmuş çocuk 2 yaşını doldurana kadar 1 yaşında sayılır..

2. yada herkez birbirini tanıyor ben yabancıyım...

3. Bianegro

Bianegro Guest

tartışma yok..konu burada kapansın..hocalarınıza sorun

4. 15 i doldurmuş 16 yı dolduruncaya kadar 16 dır.

zank !!!

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  5. Bianegro

Bianegro Guest

yüreğimi ortaya koyuyorum...bir kelamla..siz hocanıza sorun..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

6. tartışma değil tanışma demiştim. sakin hasanım...

Koray Pehlivanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  7. bırak şu ..neleri

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

8. Bianegro

Bianegro Guest

tamam..burada haklı haksız durumu söz konusu deil..hocalarınıza sorun idda ediyorum
    15 yaşını doldurmuş ile 15 yaşını tamamlamış aynı şeydir diyen hoca çıkarsa...soyadımı inkar ederim

9. Sevgili Doğan, hocalara sorun demek mantıklı değil. sınav komisyonundakilerde Hoca..

Ayrıca burada güvenilir kaynak için hocaya değil ,TDK ya sormak gerek. Kelimelerin olası anlamlarını tartışıyoruz.

10. Bianegro

Bianegro Guest

nüfus dairesine gidin sorun..

11. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Bir konuda fikir teatisi yapılırken ortaya bilgi konur, fikirler konur, başka şeyler değil. Düşünceler paylaşılır. Bu amaçla bilgisini paylaşan insanlara "Sen git hocana sor" denmez. Burada her kim olursa olsun, karşılıksız olarak bilgisini paylaşmaya gayret ediyor. Aynı fikirde olmayabiliriz, hepimiz doğrusunu öğrenmek için buradayız. Kendi adıma size söyleyecek başka bir şeyim kalmamıştır.

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  12. Ben TDK ya sordum oradan cevabı da yazdım. Nüfus dairesinde sorun çıkarsa bilirkişi olarak yine TDK ya gidiliyor :)

Ayrıca böyle kıytırık bir şey için soyadını filan ortaya koyma yahu.. yanılsan nolur ki :)

13. Bianegro

Bianegro Guest

yeaux bey..2011 sınavında büyük bir hata yapıldı..bunun farkına varmanızı istedim..burada haklı haksız konusu yok..gerçekten korkunç bir hata yapıldı..bunu fark edeceksiniz ilerleyen zamanlarda..

14. Bu da doğru bir tavır değil, belliki Sayın Doğan bu konuyu çok önemsemiş... birde uzun zamandır birbirimizi tanıyoruz.. biraz nazımız da geçsin değil mi.. haksız mıyım?

15. alpaslan54

alpaslan54 TÜİSAG Üyesi

beni soyarak devlet para kazanamaz

16. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

50 bin isgu nun yeterli olduğunu nasıl hesapladın bilemiyorum ama bu soruyuda yanlış yaptın dostum..
    1000 tl ye bu işi yapıp sora içeri girince bir sürü isgu, sonra sertifikası olduğu halde ya işi yapmicak, yada yapıp içeri girecek... 1000 tl ye işini iyi yapabilecek isgu olabileceğini düşünmüyorum.. çok karamsar olmamalısın.. bu ülkede 24 milyon çalışan, 850 bin işletme var...

17. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Bir yazışma veya konuşma esnasında biri size, "Ben senin yazdığını önemsemiyorum, yazdıkalarının bir önemi yok, sen git hocana sor dedikten sonra" devamında yapılacak diyalogdan hiçbir kazanım elde edemezsiniz. Yüz yüze iseniz sözlü ve fiziki kavga çıkar. Yazmaya devama ederseniz de sonu bellidir. Bu açıdan benim yazacağım bir şey kalmamıştır. Buna, lütfen bu şeilde bakınız.

Ali Üstün ve lanope bu yazıya teşekkür etti.
  18. Sevgili Emre, Si,. ben, sınav komisyonu hocalar, hukukçular, TDK ve bu dış mihrak hesaplama sitesi yanılıyor olamaz mı?

Sayın Doğan'ın soyadı kurtarmaya çalışıyorum. :)

Emre YİĞİTARSLAN bu yazıya teşekkür etti.
  19. yok inandım gergin bir toplumuz.. :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica