18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Tanışarak tartışmak, konuşmak, yorum yapmak başka ; tanımadan başka. aynı amaç için uğraşıyoruz, aynı işi yapacağız. illaki ilerde fikir alışverişi yapacak birilerine ihtiyacımız olacak. Asosyal. Ayrıca amacın ne olduğunu merak ediyorsan konunun ilk mesajına bak. Bu konuyu açarken oraya yazmıştım.

2. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

valla 61 le ne iptal olsa puan alıcamı hesap ederek hiç umudumu kaybeden bekliurm iptalleri
    benim kanaatım 6 artı 1 şık değişimi en en en az yapacakları
    ve bu beni kurtarmıyor
    8 artı 1 e alırım kesin ama
    moralim bozulmaz diorum ama bozulcak alamassam alırsamda biliodum dicem

3. Bianegro

Bianegro Guest

ben piskoloji yahut felsefeyi çok istiyordum fakat ...yönlendirmeye maruz kaldım eski çok eski..içimde halen derin sancılı ukteler yumağı ateşten mızrak misali yüreğimi deliyor vurdukça sancısı gözyaşlarım içime akıyor ve kızgın yüreğimi tekrardan soğutuyor..bu hep böyle devir dayımla giderse asla unutamam asla:D

4. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

oranlayarak düşünmemek lazım.. 33 bin girdi 10 bin almışlar, 1/3 olacak diyemeyiz..

diğer yandan 18 mayısta ki sınavın hatalı soruları 4 haziranda açıklanmış..
    sonuç olarak ben 4 eylülden önce açıklama yapacaklarına ihtimal vermiyorum..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

önceki sayfalar bunlarla dolu bizde tabi bunlarla dolduk artık
    bi oku istersen çok done var gerilerde

6. Bianegro

Bianegro Guest

tahminimce %35 -45 lik dilim kazanacak

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bence bu tanışma işini merak edenlere özel mesaj yazarak yapmak en iyisi olacak.

Bu işi yapacaksak gerçekten telefon edip soru sorabileceğimiz birilerinin olması çok önemli. Malum çok ayrıntılı bir iş bu.

8. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

belki haklı olaiblirsin dostum ama ben net üzerindne kimlik açıklama taraftarı değilim..
    kaldıki face tweet gibi sosyal sitelerde bile olmayan biri için beklenen bir davranıştır gizli kimlik :D

ama inan bana, dürüst insan kimliğini gizlese bile, hep doğruyu söyler, doğrudan şaşmaz..

yine karşılıklı fikir teatisi yaparız bende sorun olmaz :)

yeaxoy ve Emre YİĞİTARSLAN bu yazıya teşekkür etti.
  9. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

ben yaklaşık olarak nasıl hesaplıyabiliriz die bişeyler başlatım dedim fikirlerinize açığım yaklaşım nasıl olur mesala?
    bence diorum mayıs 33binde 10 binse 5 soru iptalse bunda ne olur tarzanca
    daha bilimsel yaklaşan buyursun veya sallasın açık geyik karışık olsun :D

10. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Ben baktım olmuyor, öğlen kendi adıma konuyu kapatmıştım. Yazmayacaktım, ama geldiğimde hala aynı konuyu görünce tekrar yazmak durumunda kaldım. Çünkü bu konuyu bir yere bağlayamasaydık uzayıp gidecekti. Hoca olarak verilen isimleri Mahmut Yaman ve Yücel Karakuş'u bildiğim için oradan da hoca muhabbeti açıldı.

Kendimi anlatayım da biraz, Hasan beni tanısın. :) Eğitim kurumunda derslerde Şerif Gözlemen'e, Orhan Ekşi'ye, Namık Kemal Özdemir'e ve diğer tüm hocalarıma anlattıkları konularda onların bilmedikleri açıklamaları yapardım. Hoca diye herkes her şeyi bilecek diye bir zorunluluk yok.

Yarına temiz bir başlangıç yapalım. Umutla...:)

11. İnan bunu kimse yapacak durumda değil, günlerdir abondone olduk ve üzerinde de anlaşamadık. Eski yazılara bakmanız gerekiyor.

"10 sorudan fazla iptal olursa sınav geçersiz olur" bir kent efsanesi böyle bir hüküm ve yönetmelik yok. sınav komisyonunun insiyatifine bırakılmış. Yasal bir durum yoksa iptal de etmezler.

Toprak_ ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  12. Bianegro

Bianegro Guest

:Dsaol..görüşürüz

13. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    Sertifikaları alırsak bir gün gelir tanışırız tabi.. ama şu an için erken bence..
    Fakat 10 gündür şu topic te yaptığım takip sonucu, kabul eder mi bilemem ama en çok yeaxoy beyle tanışmak isterim.
    Zira kimse alınmasın darılmasın, yorumları doğru ve oturaklı gelior bana.. mevzuatı iyi yorumluyor ve ayrıntıları kaçırmıyor. zaten bu da sınav sonucuna yansımış görünüyor.. kendisinden gelen bilgilere itibar edilmedilidir derim..
    Çünkü dayanksız gelmiyor.
    Duygusal değil, mantıksal yaklaşıyor..
    onun dışında çoğumuz biraz duygusal yaklaşıyoruz gibi geliyor bana.. bunu kötüye de yormamanızı umut ederim..
    Bu nacizane yorumumdur..
    Ama sonuç olarak gün gelir hepimiz tanışır fikir teaitisi yaparız..
    ne demişler, paylaştıkça dertler azalır, paylaştıkça mutluluk artar..

Bianegro ve yeaxoy bu yazıya teşekkür etti.
  14. mavi24

mavi24 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar geçmiş yıllarda bir isg sınavı iptal olmuştu. nedenini bilen, hatırlayan var mı?

15. emsalsiz_

emsalsiz_ TÜİSAG Üyesi

Emre arkadaşin bahsettigi kisa bir tanitim tanişmasi sanirsam, bir yarişmadaki, bir radyo programindaki tanişmalar gibi, isim nerden meslek yaş vb gibi,,,

16. İlk kez duyuyorum emin misiniz??

17. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar,bu sitedeki ozet bilgilerle 23 kasim sinavina hazirlansam yeterli olurmu?

18. Bianegro

Bianegro Guest

benim çenem milleti gaza getirir konuşurlar darlanmayın siz:D

19. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Ne ozet bilgiler hap bilgiler soru bankalari bitirdik sınav abuk olunca hicbir anlami kalmıyor ne yazikki

kimyacaa bu yazıya teşekkür etti.
  20. Epeycesini çözersiniz ancak soru tipi değişti yönetmelik okumanızda gerekecektir.

Geçmiş yıllarda çıkan tüm soruları çözün (iptallere dikkat ederek)

B sınıfı ve işyeri hekimliği sorularını da çözün.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica