18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

işte bu senin teorem otobüs hesabının 74 binine yakın bir değer olmalı ki doğru yolda olduğumuzu anlıyalım da

2. Bianegro

Bianegro Guest

şimdi internete girelim sen de bak ankarada nekadar ilk orta ve liselerin bulunduğuna sayısını çıkartalım hadi:D..yak bi sigara kendine gel

3. Bianegro

Bianegro Guest

ankara merkeze bak ha ilçelere gitme sakın

4. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

benim girdiğimde 30 sınıf vardı sen hesabı yap ben sıgara yakam oke bilgisayarım aşırı yavaş

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

565 tane ilköğretim okulu var..bir de liselere bakalım

6. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

çok fazla değilmi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

çankaya yenimahalle batıkent ve civarı özel ve devlet liseleri sayısı 700 e yakın..sincan keçiören i saymadım sanırım o bölgelere okul vermediler uzaktır diye

8. Bianegro

Bianegro Guest

hayır deil saydım

9. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

sırf burası 100bin üstünde

10. Bianegro

Bianegro Guest

şimdi son adıma yanaştık keçiören ve sincan ı saymadım hemfikiriz deil mi oralara şube açmazlar sence

11. Bianegro

Bianegro Guest

alla alla ozman merkez illeri dışındaki ilkokulları da saymış olabilirim

12. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

doğan kardeşim sağol böle takib edion bakıon edion ben şimdi kaçmam lazım resimdeki durmuyo ii geceler sanada yarın bakim haber veririm

13. Bianegro

Bianegro Guest

valla az kaldı ben liseleri sayıyorum sen ilkokulları fakat sincan ı keçiören ve polatlı vb yerleri katma sakın

14. Bianegro

Bianegro Guest

tamam iyi geceler ben hesaplıyorum

15. Bianegro

Bianegro Guest

ay canım benim ben de bu bebeği karpostal sandım başından beri nazardan korusun çok şekermiş karpostallar kadar:D

16. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

Q
    İNSAN SAĞLIĞI VE SOSYAL HİZMET FAALİYETLERİ
    86
    İnsan sağlığı hizmetleri
    86.1
    Hastane hizmetleri
    86.10
    Hastane hizmetleri
    86.10.04
    Kamu kurumları tarafından verilen insan sağlığına yönelik özel ihtisas gerektiren yataklı hastane hizmetleri (kadın doğum, onkoloji, kemik, ruh ve sinir hastalıkları hastaneleri, vb.)
    Çok Tehlikeli
    86.10.05
    Kamu kurumları tarafından verilen insan sağlığına yönelik yataklı hastane hizmetleri (devlet üniversite hastaneleri dahil, özel ihtisas hastaneleri ile dişçilik, ambulansla taşıma, tıbbi laboratuvar test faaliyetleri hariç)
    Çok Tehlikeli
    86.10.12
    Özel sağlık kurumları tarafından verilen insan sağlığına yönelik özel ihtisas gerektiren yataklı hastane hizmetleri (kadın doğum, onkoloji, kemik, ruh ve sinir hastalıkları hastaneleri, vb.)
    Çok Tehlikeli
    86.10.13
    Özel sağlık kurumları tarafından verilen insan sağlığına yönelik yataklı hastane hizmetleri (özel veya vakıf üniversite hastaneleri dahil, dişçilik, ambulansla taşıma, tıbbi laboratuvar testleri faaliyetleri hariç)
    Çok Tehlikeli

17. Ercan Mattaoğulları

Az önce eşimle beraber 160 olduk ....

18. Ercan Mattaoğulları

Sıvan İptaline ancak sınav kurulu Karar verebilir.Onun haricinde başkaca bir bilgi yok.MEB Merkezi sınav Yönergesi böyle diyor.

19. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Olmaz. yönetmelik çalışmanız, hatta ezberlemeniz gerekir..

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  20. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum , 23 kasım sınavına çalışmak için hangi yöntemi seçmesi gerektiğini soran arkadaşımıza verdiğin yanıtı bana çok anlamlı gelmedi? Yoksa benim kapasitem mi yetersiz anlamak için? Söylemek istediğini açarsan sevinirim..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica