18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

18 mayis sinavinda arkadasim 65 di,5 iptal oldu.70 le gecti.iptal edilenleri yanlis yaptigi icin.

2. Bianegro

Bianegro Guest

valla bravo aydınlatma ölçü birimini gidip de candela yapmışsa vallaha bravo

3. can.kavuzlu

can.kavuzlu TÜİSAG Üyesi

yarın belli olyor mu iptaller ?

4. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

Sen 100 mü alıyorsun hiç yanılışın yok mu ??sınavdan ben kimsenin avukatı değilim de sana göre kolay olan şey bana göre zor olamaz mı ben 18 mayısta 68 aldım iptal olan soruların hepsi doğruydu bende beni de tebrik edermisin??

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bianegro

Bianegro Guest

rüzgar sorusunda gerekli güvenlik tedbirleri diyor
    güvenlik tedbirleri işe göre kişiye göre alınır arkadaşlar
    rüzgarın durması beklenmelidir diyor..rüzgarın durmasını beklemek idari bir önlemdir..güvenlik tedbirleri işin kaynağına yahut işin bölümlerine mühensilik yöntemleriyle yapılır..
    gerekli güvenlik tedbirleri-kaynağa müdahale
    mühendislik -rüzgar kesiciler
    rüzgarın durmasını beklemek--idari

6. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Emin olun, kursta bize kimse nereye çalışağımızı düzgün bir şekilde söylemedi. :) Bakanlık aksine bir duyuru yapmadıkça, size çalışmanız gereken mevzuatı özetleyeyim. Tabi ki bu herkes için geçerlidir.

-6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu
    -4857 sayılı İş Kanunu (6331 sayılı kanun ile yürürlükten kaldırılmamış maddeler)
    -1475 sayılı İş Kanunu 14. Madde

6331 ve 4857 sayılı kanunların yürürlükte olan maddelerine ilişkin çıkarılmış tüzük, yönetmelik, tebliğ ve genelgeler ( yürürlükten kaldırılmamış.) Sayısını bilemediğim, ezberlenmeyecek kadar çok mevcuttur.

Bunların dışında başka soru soracak yasa kalmamış gibi, komisyon fantazi yapar da 5953 sayılı Basın İş Kanunu gibi başka yerlerden sorar mı bilmem.:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ali Üstün, Hüseyin Bozdoğan ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  7. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Valla oyleydi

8. Bianegro

Bianegro Guest

sizin durumunuz çok farklı..5 adet iptalin 1 tanesi denk geliyorsa bu durum gerçekten kızılacak cinsten

9. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

Allahim beni 69 da birakma Yarabbim beni 50 ile biraksinlar ama 69 cok fena koyar bana

Mustafa AYKUL, Ali Üstün, kimyacaa ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  10. Bianegro

Bianegro Guest

filiz hanım..bilgit sitesinde yönetmelikler kısmında 2012 tarihinden itibaren yürürlüğe giren yürürlükler bulunuyor..en son sistemler..onlara bakın..tarihleri sıralamasına göre üstelik..bu şekilde daha iyi olur sizin için

Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  11. Bianegro

Bianegro Guest

emre bey..kodladığın seçenekleri iyi hatırlıyorsan ve kodlama hatası yapmamışsan hiç darlanma..dua israfını kendine harcama:D..çok iptal gelecek 64 lere kadar piyango vurur inan

12. Emre Bağbaşı

Dogan ben kalirim dogan dedi dersin ruyamda kaldigimi gordum artik nasi kafayi yediysem ruyamda sınav goruyorum yaa

13. Bianegro

Bianegro Guest

yaux bey..bu isg eğitimleri sorusuyla ilgili çürütme belgenizi açıklar mısınız

14. Bianegro

Bianegro Guest

şu şekilde düşünelim; biz kalırsak bizim altımızdakilerde kalır ve bu çok büyük bir izdiham olur.tamam bu durum hazmedilemeyecek cinsten, insan egoist düşünmelidir kendi durumunu ön planda tutmalıdır fakat bu skandalı bireysel olarak deil toplumsal olarak düşününce..inan insan rahatlıyor ve de depresifliği genele yayılıyor

15. Bianegro

Bianegro Guest

filiz hanım mümkünse göz ucuyla girin bakın bilgite inceleyin kafanızda şablonu kurun derin..beyinsel planlama başarının % 60 ıdır unutmayın:D

16. Bianegro

Bianegro Guest

isg eğitimleri sorusunu şuan yeax bey inceliyor..bakalım bu soruyu da iptal edebiliriz..yanlış yapmışsanız +1 puan olur:D

17. Emre Bağbaşı

Egitici egitimi ise benim dogru

18. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Ben bir şey incelemiyorum. İsg eğitimi sorusu nedir bilmiyorum.:) Ekran başında olmayacağım. Soruyu daha açık yazarsan gelince bilgim varsa bir şeyler yazabilirim.

yeax, yeux... Yazamıyorsan hiç yazma bari..:)

19. Bianegro

Bianegro Guest

ben de abuk sabuk düşünmeye başladım sanki bir adet kodu kodlamayı unutmuşum gibi düşünebiliyorum..bundan sebep ya 69 da kalırsam diye korkuyorum valla 3 tane telim beyazladı stresten

20. Bianegro

Bianegro Guest

yeaux:D..işveren eğitim verebilir konusu

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica