18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Bu haliyle yine içime sinmedi de. İstediğimi ifade edemediğim için kendime kızgınım, yapacak bir şey yok.:)

2. Bianegro

Bianegro Guest

tamam..işveren gereklilikleri yerine getirirken tek başına gücü yetmez..işçiler arasında koordinasyonun sağlanması için işçi temsilcilerinin atanmasını sağlar..işveren eğitim konusunda gerekeni yerine getirmiyor farzedelim..kurulan işçi kuruluşu başvuru ve itirazlarla bu eğitimin alınması konusunda eğitim vakıflarına yazı gönderebilir yahut işvereni ikna etmeye çalışabilir..işçi kuruluşları eğitim vakıflarını kendi içlerinden oluşturmuyor istek yapıyor..yahut hiçbir işe karışmıyor gerekeni işveren yapıyor irtibata geçiyor..baktık o da olmuyor kamu görevlileri devreye giriyor eğitim kuruluşlarıyla irtibata geçiyor ve vakıflar , üniversiteler tarafından eğitimin verilmesini sağlıyor...ogsb ler danışmanlık firması değilmidir

3. Bianegro

Bianegro Guest

sizin burcunuz aslan mı:D..insan başarı yolunda birtakım sapmalara uğramalıdır...bu tedbiri kamçılar

4. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum üzgünüm ama yanlış yorumlamışsın.. işçi ve işveren ve kamu görevlileri kuruluşlarıveya bu kuruluşlarca kurulan eğitim vakıfları.. demiş.. bu kuruluş nedir? işçi ve işveren kuruluşmudur? kamu kuruluşlarının kurduğu vakıflardan bahsediyor... işçi, işveren verebilir.. işçi dediği formen dir.. usta başıdır.. bunlar bu konuda bilgili olmlaıdır ve verirler.. bu amaçlanmış yönetmelik maddesinde..

bu soru %100 iptal.. olmayacaksa mahkemede hesaplaşırız soruyu hazırlaynalarla.. :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. serkanserdar61

serkanserdar61 TÜİSAG Üyesi

6. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum nasıl olur.. okuyorum okuyorum, yine okuyorum.. işçi ve işveren, kamu kuruluşları veya.. işçi ve işveren kuruluşları mı var? hadi işçi var? sendikalar.. işveren kuruluşu nedir?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

benim çok eskilerden bir arkadaşım vardı..son derece temkinli, olaylara düşünerek gerekli önlemleri delilleri almadan müdahale etmeyen, çok dürüst haksızlığa tahammül edemeyen, koruyucu fakat tüm bunları uygularken yine kendi kişiliğinden vazgeçmeyip gerekirse bir gece düşünüp ertesi gün gerekeni yapan bir zattı..ben bu konuda kendisini çok örnek alırdım..yanıltıya düşme ihtimali çok zayıftı fakat yanıldığı zaman bu durumu kendisine endexlerdi ve bu duyguyu haftalarca taşırdı..şuan kırıkkalede kimyagerlik yapıyor ve temellerini çok sağlam kurdu yıllar sonra görüştük ve imrendim doğrusu

Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
  8. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

eğitim kurumları.. onlara bakanlıktan yazı girmiş..

9. serkanserdar61

Acele etmeyelim arkadaslar yarin aciklanacak zaten.yorum yapiyorsunuz sonra hayal kirikligina ugrama ihtimali var.psikolojinizi bozmayin derim

10. Bianegro

Bianegro Guest

he kendimden geçmişim..tıpatıp size benzeyiyorum bu arkadaşımı yeaxoy bey

Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
  11. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum senin isimde pek türkçeye uygun değil.. normaldir karıştırmak.. bak ali derken hiç hata olmuor cukkacukka

12. serkanserdar61

Arkadaslar ben umidi kirilanlardanim.buyuk ihtimalle 63 falan gelecek.kasim sinavi icin calisabilecegim kaynak onerebilecek varmi?

13. Bianegro

Bianegro Guest

var..gündemde nekadar soru var ise incele ve sorular üzerinden ilgili konulara dağılım yapın..fakat bunları uygularken kesinlikle yazılı olarak yapın ve bu benim mesleğimdir piskolojisiyle çalışın ki benim gibi günde ortalama 11 saatin dibine inmessiniz:D

serkanserdar61 bu yazıya teşekkür etti.
  14. serkanserdar61

Internette birbiriyle celisen birsuru yalan yanlis bilgi var.kasim sinavina nereden calismaliyim?

15. Bianegro

Bianegro Guest

daha iyi..yanlıştan şüphe etmek irdelemeyi arttırır ve daha doğrusunu öğrenirsiniz

16. Sorgulayan Adam

Bu kullanıcı adını ben almamıştım. Kullanmayan biri ortalığa bırakmış, ben de gooogle'da bir arama sonunda forumda ne yazılmış diye bakmak için öylesine gelmiştim. :)

17. serkanserdar61

Aslinda cok calistim.baya bir soru cozdum ama cok farkli bir sinavla karsilastim

18. Bianegro

Bianegro Guest

hahah..ben de geçen gün garip bir nick gördüm..bianegro nun dünya alem lisansı bende yanlız ben o bahsettiğim nicki kullanıyım tam bana yakışacak cinsten:D

19. serkanserdar61

80e yakin netim cikardi denemelerden ama ters kose oldum

20. Sorgulayan Adam

Ali Bey;

Aşağıdaki yazdığım şekilde okumayı dener misiniz?

İlk kısmı "işçi kuruluşları, işveren kuruluşları, ve kamu görevlileri kuruluşları diye dağıtmaktan başka bir yol bulamadım. Yani, işçi tarafından kurulan, işveren tarafından kurulan, kamu görevlileri tarafından kurulan kuruluşlar diye bir anlam çıkardım.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica