18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kayhankubat

kayhankubat TÜİSAG Üyesi

cuma dan sonrada zaten sonuçlar dimi

2. Agamennon

Agamennon TÜİSAG Üyesi

10 iş günü sonra demiyor arkadaşlar 10 gün sonra diyor ilanda. Bu da demektir ki ya bugün ya da yarın açıklanacak.
    sınav sonuçları gibi açıklanırsa öğleden sonra açıklanacaktır.

Burada yazılanları başından beri takip ediyorum. Çok fazla soru konuşuldu. Bir kısmında arkadaşlar sadece kendileri nasıl anladıysa onu savundu. Türkçeleri iyi değildi soruların ben de kabul ediyorum. Ama benim tahminin 6-7 soruyu geçmeyecek iptal olanlar. 1-2 tane de şık değişimi gelebilir. Zaten maksimum olabilecek sarı Aralık 2011 sınavındaki gibi 7+2 toplam 9 olabilir.

kimyacaa bu yazıya teşekkür etti.
  3. Bianegro

Bianegro Guest

hayatımda sürüyor olan en uzun adrenalini yaşıyorum bitmiyor ya

4. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

10 gün sonra duyurusu sınav sorusuna benzemiş. 10 iş günüde olabilir, normal ongün sonrada olabilir.hangisi bilin bakalım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

beran21db ve Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
  5. marc123

marc123 TÜİSAG Üyesi

Ben mayıs sınavı için iptal edilen soruların ilanı ile ilgili bir link göremedim http://www.csgb.gov.tr/ bu sitede bulan var mı?

Sorgulayan Adam ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  6. Bianegro

Bianegro Guest

:D..isminizi gördüm unutmam..beni sürekli görmüşsünüzdür.. benim türkçem çok mu kötüydü

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

H
    Hayir 18 mayis iptal edilen sorulara bakin...

8. marc123

marc123 TÜİSAG Üyesi

Hadi bakalım. Resmi siteden birisi link versin 18 Mayıs için olanı?

9. Bianegro

Bianegro Guest

bulunmuyor..3-4 haziran tarihine bakın direk..hakkaten 18 mayıs iptaş duyurusu yok

10. Bianegro

Bianegro Guest

arkadaşlar..okadar basitmiş ki
    sayfanın sol kısmında isg hizmetleri kısmına girin..direk karşınızda..3 saniye sürmüyor

11. Bianegro

Bianegro Guest

pardon orası sadece ...bu ne biçim site

12. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

13. marc123

marc123 TÜİSAG Üyesi

14. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

MEB, CSGB, ISGGM portal duyuru kısmına baktım, Google aracılığıyla denedim. Maalesef henüz bulamadım.

15. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

16. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

bence perşembeden önce iptaller açıklanmaz, cuma tatildi , iş gününden saymayın, ayrıca itirazların büyük kısmının pestayla yapıldığını ve 2 günde geldiğini düşünürseniz, incelemeye ancak bu hafta başlarlar.

işveren sorusu iptal olmaz çünkü işverenin eğitim verebilmesi için gerekli olan şartları yerine getirdiğine dair bir bilgi yok soruda, o halde herhangi bir işveren düşüneceksiniz.
    aynı mantıkla berber sorusu iptal çünkü kapsam dışı bırakacak özel şart (yani işçi istihdam etmediği) ile ilgili bir veri yok soruda o halde herhangi bir berber düşüneceksiniz oda kapsam dahilindedir, soruda doğru şık yoktur.
    yine aynı mantıkla biyolojik risk sorusu iptal çünkü çalışmaya başladıktan sonra sağlık muayenesi yapılmaz diye bir şey yok bunu yanlış kılmak için ancak belli bir zaman dilimi verilmeliydi o verilmediğine göre çalışmaya başladıktan sonraki tüm zamanlar dikkate alındığında şık yanlış değildir yanlış olan herhangi bir şık olmadığı için iptali gerekir.

17. alpissus

alpissus TÜİSAG Üyesi

18. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Evet çok kötüydü.:D Aşağıdaki cümleyi "Soruların Türkçeleri iyi değildi diye anlamayıp, burada mesaj yazanların Türkçeleri iyi değildi şeklinde anladığın gibi...:p

Türkçeleri iyi değildi soruların ben de kabul ediyorum.

19. mavi24

mavi24 TÜİSAG Üyesi

Fatih33 56. soruya itirazından birşey anlamadım. Bi bakar mısınız..

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  20. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

oksijen asetilende şık değişikliği olacağını sanmıyorum, sorunun iptal olması gerekir çünkü farklı kaynaklarda farklı cevaplar var ve yönetmelik yada tüzüklerdede bir veri olmadığına göre doğru cevap yok iptal olmalı

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica