18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mustafa AYKUL

Mustafa AYKUL TÜİSAG Üyesi

Yayın tarihini bilmiyorum. Ancak dosyanın düzenlenme tarihi; 03-06-2013 19:56

2. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sakin olup bakana mail atınız bu üzerlerinde bir baskı yaratır

3. gözde t.

gözde t. TÜİSAG Üyesi

Yukarıda ki numarayı bende aradım arkadaşlar.. Sorulara gelen itirazlar Hocalara iletilip şuan itibariyle hala inceleme sürüyormuş.. Kesin bir tarih vermedi telefonda ki arkadaş... İSGGM nin duyurular kısmından takip edin dedi...
    Bilgilerinize..

ISGurusu ve Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
  4. volkaneser

volkaneser TÜİSAG Üyesi

Sadece bu bilgiyimi verdiler? Kac tane iptal soz konusu soyledilermi komisyona bagli birim?bunu da ogrenebilisin o zaman dedigin birimden?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. berfu kimya müh

geçen sınavla bu sınav arasında dağlar kadar fark var bu seneki saçmalığı temizlemek için zaman istiyorlar

ISGurusu ve fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  6. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

Burdan şunu sorularada cevap bulabilirmiyiz ?

1.İptal olucak soru sayısı umulandan fazlamı ondan mı süreyi uzatıyolar yani sıkıntı var mı?
    2.Normalde bu gün açıklanması beklenen geri dünüşler nerdeyse bir hafta neden uzadı ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Alara,
    Kurslara başvuru süresi yarın doluyor ve süre dolar dolmaz kurs bu listeyi hemen bakanlığa bildiriyor. Az önce kurs yerine telefon açtım. Süre dolduktan sonra listeyi bakanlığa bildirdikleri için yerine bir başkasını almaları / parayı iade edebilmeleri mümkün değilmiş.

8. berfu kimya müh

tabii ki öyledir öyle itirazlar geldiki kendilerini nasıl temizleyeceklerini düşünüyorlar.inşallah hatalarını kabul edecek kadar erdemlidirler ama bu Türkiye de çok zor

9. doganer

doganer TÜİSAG Üyesi

Kendi kanaatim su idi cunku sozler bisey ifade eder.
    1.ben artik guvenmiyorum bu sormucaz deyipde soranlara 2. 10 gunse buda bugun bunuda yapmiyanlara ve
    3. Ve artik korkarim bunlardan hic sozlerinde durmayanlardan
    bu terbiyesizler persembe degil cuma aciklarlar ve herkese tokat gibi aciklama yaparlar cumartesi pazar soguturlar sonrada asil puanlari hemen yayinlarlar ve bakarlar bi sonraki sinava
    Bugun aciklamayacaklarsa ne is yapar bu adamlar okadar zor degil toplasan 25 soru 3 4 kisi oturup incelemek 1 haftayi gecmemeli
    ya bugun yada benim bu kisiler hakkimdaki dusuncem artik birakinda degissin cok sikildik

10. gözde t.

gözde t. TÜİSAG Üyesi

bunun haricinde bir bilgi vermediler.. Daha belli değilmiş kaç sorunun iptal olduğu.. hocalar tarafından inceleme sürüyor dedi.. onlar kararlarını bize bildirecek bizde duyurular kısmında açıklayacağız, orayı takip edin dedi... 10 gün süresi vardı dedim bugün yarın bitiyor bu süre sonuçlar çıkar ozaman dedim..
    10 den fazla sürebilir inceleme ne kadar sürer bilemiyoruz şuan dedi..
    Durum bu arkadaşlar...

11. irfan meriç

irfan meriç TÜİSAG Üyesi

zaten sınavın iptal olmasını bekleyenlerin sayısı yok denecek kadar azdır,beklediğimiz soru iptallerinin fazlalığı

12. Hale Çalışkan

Hale Çalışkan TÜİSAG Üyesi

linki yollayabilirmisin rica etsem bulamadımda

Ümit Mert bu yazıya teşekkür etti.
  13. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Yasin,
    Mayıs sınavında yapılan haksızlıktan ötürü hiç beklemediğin biçimde kazanamaz ardından da son hakkın olan sınava kalırsan çok çalışmak zorunda hissedersin. Biz de haliyle çok çalışmak zorunda kaldık ve strese girdik. Eminim hiçbirimizin rahat hareket edebilme lüksümüz yok zira kurslara harcanılan zaman ve para malum. Ama teşhisinde kısmen haklısın :)

14. uurgler

uurgler TÜİSAG Üyesi

nerde iptaller göremiyorum

15. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

nerede göremedim

Ümit Mert bu yazıya teşekkür etti.
  16. Aleyna17

Aleyna17 TÜİSAG Üyesi

baktım ama bulamadım herhalde eğleniyorsundur

mujganasya ve Ümit Mert bu yazıya teşekkür etti.
  17. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

İptal duyurusu veya netice herhangi bişey yok arkadaşları yanıltmayın

kimyacaa, mujganasya ve Ümit Mert bu yazıya teşekkür etti.
  18. AYŞE KAYA

AYŞE KAYA TÜİSAG Üyesi

BULAN VARMI İPTALLERİ

19. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

yok

20. Kamil46

Kamil46 TÜİSAG Üyesi

Açıklandı diyorsun arkadaşım bulamadım

21. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

açıklanmadı yooook.