18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Arkadaşlar ilgili duyuru büyük ihtimalle http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=ydb burada yapılacaktır.

Ümit Mert ve mestantas bu yazıya teşekkür etti.
  2. suleaslan

suleaslan TÜİSAG Üyesi

bence bu link 18 mayıs sınavı ile alakalı:(

3. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

6+2

4. halit kaya

halit kaya TÜİSAG Üyesi

Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 18 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.

İŞYERİ HEKİMLİĞİ:
    A kitapçığındaki 34 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 26 nolu sorunun iptali

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
    A kitapçığındaki 3 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 26 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 45 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 46 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 7 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 81 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 92 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 88 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 99 nolu sorunun iptali

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
    A kitapçığındaki 74 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 47 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 87 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 60 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 93 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 66 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 95 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 68 nolu sorunun cevap şıkkının (A) yerine (D) olarak düzeltilmesi

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
    A kitapçığındaki 35 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 48 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 11 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 67 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali

geçen sınavdaki bakanlık açıklaması

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. BekirHarıkcı

BekirHarıkcı TÜİSAG Üyesi

3+2 bence. gonul ister 9+2 olsun...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

6. ayna42

ayna42 TÜİSAG Üyesi

68-69 da kalıyorum 2-3 soruyu da hatırlamıyorum bakalım bekliyoruz bugün umarım açıklarlar.

7. Aleyna17

Aleyna17 TÜİSAG Üyesi

İtiraz sayısı fazla olduğundan inceleme süresi uzayabilir diye düşünüyorum, o nedenle büyük ihtimal perşembe yada cuma olabilir

8. Evet tahminler toplu olarak

Koray; 9+2

Emre; 7+2

Ali Rıza; 6+2

Bekir; 3+2

9. fahriyamac

fahriyamac TÜİSAG Üyesi

9+2

10. mavi24

mavi24 TÜİSAG Üyesi

11. Atarlı gülestan

Atarlı gülestan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar iptaller açıklandı bi bakın bakanlığın sayfasına yazmışım kusura bakmayın şöle yazacaktım:
    arkadaşlar iptaller açıklandı MI bi bakın bakanlığın sayfasına ( tekrardan kusura bakmayın )​

Sorgulayan Adam, fatih33, emsalsiz_ ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  12. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

ben de aynı durumdayım 29 yanlış var 69 dan eminim iki soru da hatırlamıyorum.İnşallah hepimiz geçeriz.

ayna42 bu yazıya teşekkür etti.

13. iptallerin ortalaması 6 küsür, şık değişimi ort 2. buda 6 küsrden 7 oda 7+2 yapar. yani benim dediğim.

14. Güncellenmiş Tahminler

Koray; 9+2

Fahri; 9+2

Emre; 7+2

Ali Rıza; 6+2

Mavi; 6+2

Bekir; 3+2

15. gorkemgebel

gorkemgebel TÜİSAG Üyesi

16. yine 6 küsürden 7 + 2 :D

17. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

iptaller çok olsun da geç açıklansın yeter ki...

18. emsalsiz_

emsalsiz_ TÜİSAG Üyesi

9+0 veya 8+1

19. Haktaş

Haktaş TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica