18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Ben de sayıyorum pazartesi akşam doluyor.
    Soruları hazırlarken gösterdikleri ciddiyetle çalıştıkları anlaşılıyor.

2. Benmi yanlış saydım :) tamam bana uyar

3. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

biz iş günü dedik derler cumaya kadar sallarlar :) açıklamada bile hata yapıyor adamlar sorularda nasıl yapmasınlar

4. Hakinen03

Hakinen03 TÜİSAG Üyesi

Kurulun bugün ya da yarın edeceği iptaller doğru sayılacağı için,iptallerle de olsa barajı geçerseniz belgenizi alır istediğiniz gibi çalışırsınız.
    İptallerle 69 da kaldın diyelim.mahkemeye kendin gittin.itiraz ettiğin soru bilirkişi tarafından da haklı bulunursa puanın oldu 70. Belgeni alırsın almaya ama bakanlık o zaman sadece senin iptal ettirdiğin soruyla ilgili yürütmeyi durdurma talep eder.senin iptal ettirdiğin soru hariç 70 barajını aşan 71 olur böylece ki değişen bişey olmaz.
    O yüzden yanlış anlaşılma olmasın.iptallerle barajı aşan için sorun yok.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bende katılacağım...muhtemelen pazar günü

6. Bianegro

Bianegro Guest

nere bura..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. şunun şurasında ne kaldı canım :D

8. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

kurulun iptal ettiği sorularla belge alanlar değil. sen zaten bilmiyorsunki iptalletlemi aldın almadın, sınav sonucunu iptallere göre açıklıyorlar o iptallerde sorun yok onlar sınav sonuçları açıklandıktan sonra dava açmışlar ve o dava sonucu üç soru daha iptal olmuş. yani önceki iptallerle belge alanların sorunu yok mahkeme sonucu iptal edilen sorularla belge almaya hak kazananlarda sorun yaşanmış, sorun yaşanma sebebide bakanlık kararı üst mahkemeye götürmesi. şimdi bu açıklayacakları iptalleri zaten kendileri yapacak kimi dava edeceklerde iptalleri geri alacaklar.

9. fuar-beylikdüzünde ısaf

Bianegro bu yazıya teşekkür etti.
  10. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

Işte budur!!!!!!

Koray Pehlivanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  11. http://www.isgfrm.com/threads/isag-...l-fuar-merkezinde-türkiye-ile-buluşuyor.9773/

İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği 19 Eylül-22 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan ISAF-Safety and Health 2013-İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarına Türkiye'nin en Büyük İş Sağlığı ve Güvenliği bilim topluluğu olarak katılımda bulunacağız.İSAG olarak Türkiye yaşanan iş kazalarına ve Meslek Hastalıklarına dur demek için bir araya gelen İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerinin sayısı günden güne hızla artmaktadır.Ülkemiz çalışanlarının yaşama tutunmasında çok önemli bilimsel çalışmalar yapacak olan İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerinin hayalini kurduğu iş kazalarının ve meslek hastalıklarının olmadığı Türkiye'sinde bu hedefe ulaşabilmenin yolu meslek saygınlığımızı ve gelişimini kazanmamızdan geçmektedir.İSAG ulvi amaçlarla yola çıkan bir bilim topluluğu olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerinin haklarını koruyarak ülkesinin çalışanlarını yaşamda tutabileceğine inanan bir bilim topluluğudur.Fuar standımızda bizimle 4 gün boyunca gönüllü olarak çalışmak isteyen üyelerimizi bekliyoruz.ISAF-2103 Fuarına damgamızı vurmaya hazır olun arkadaşlar.Türkiye'ye ve Tüm Dünyaya 19-22 Eylül arası İstanbul Fuar Merkezinden yani İSAF -2013 den sesleneceğiz.Türkiye Değişecek,İnsanlar Değişecek diyerek çıktığımız yolda bu değişimi gerçekleştirecek olan siz değerli meslektaşlarımızı bu tarihler arasında fuar alanına bekliyor ve Türkiye'ye ne kadar güçlü bir bilimsel meslek grubu olduğumuzu göstermenin zamanı geldiğine inanıyoruz.En derin saygılarımla

Not:11.hall C250 nolu standda olacağız

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği Başkanı
    TÜİSAG-Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu Başkanı
    leventkavlak@hotmail.com
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    twitter.com/leventkavlak1
    Gsm:532 232 91 05

Levent KAVLAK
    Maden Mühendisi
    İş Güvenliği Uzmanı

12. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

istanbuldakiler şanslı etkinliklerden yaralanabiliyorlar biz ne yapalım

13. sizde gelin :D

14. Bianegro

Bianegro Guest

izmir de de olacak hafta sonu

15. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

evet izmir de uzak marmariste yaşıyorum

16. Bianegro

Bianegro Guest

bakmaz olaydım..arkadaşlar isggm nin sitesinden yayımlar kısmından arşiv şeklinde bakanlık çalışanlarının fotoları geçiyor..ruhum karardı.

17. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Yeşilköy diye biliyorum.

18. Arkadaşlar hep adam adam diyoruz ama komisyonda kadın üyeler de var. İnsanlar diyelim. Yada komisyon.

19. Bianegro

Bianegro Guest

ne uzak..4.5 saat atlayın otomobile gidin

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica